Düğün 2010 ağustos ve ramazan gelinleri

veeee
bu gün gelinliğimi ve kınalığımı da aldım, çok şükür büyük pek bişe kalmadı, allah herkesin yardımcısı olsun ve içine sindirsin .. a.s.

benim de dün mobilyalarım geldi evin tadilatı bitti bugn perdeler ve halılar da gelecek inş.. hafta sonu da çeyizi yerleştiririz artık.. küçük ve bembeyaz evimi çookk ama çook sevdim ben.. az kaldı kızlar Allah herkese istediği gibi güzellikte bir evlilik nasip etsin

evetttt kıslarr çok ama çok az kaldıı umarım hepinizin için sindiği gibi olmuştu herşey, ve umarım düğünlerimiz de muhteşem geçer::))

saçlarım uzun belime geliyo nerdeyse, nişanda salık karışık dalgalı yaptırdım, kınada da salık olsun ama düğünde topuz da şekilllerine karar veremiyorum
28320_425231153783_540503783_5415438_338390_n.jpg

nişanda böleydi kınaya nolcak yaaa :KK43:(((

bencede kınada salık olsun bende salık yaptırcam ve büyük ihtimalle maşa yaptırcam. düğünde çok sade düz bi topuz yaptırmayı düşünüyorum.
kına içinde böyle hafif kabarık istiyorum ve omuzlarıma değilde bukleler sadece sırtıma düşsün istiyorum biraz garip anlattım ama :S inşallah sanada fikir olur

benim de kınada salık ve maşa olsun istiyorum ama üst kısmı yine aynı olmasın değişik olsun da ne olsun diyorum?? bi de ben de bukleler arkama gelsin istiyorum çünkü tuvaletimin arkası biraz açık, aldığımız yer kapatırız filan demişti ama sağğolsunlar bişe yapmadılar ben de nişanlıma da babama da söyleyemedim, o gün bişe demeyeceklerini düşünüyorum :)) bu nedenle şimdilik bekliyorum saçlarımdan medet umuyorum :))

aynen benimkininde sırtı açık malesef :KK43: saçlarla kapatıcaz artık.. inşallah herşey güzel geçer ya düğün yaklaştıkça heyecanlanıyorum tabi birazda hüzünleniyorum eyvahedigeldismile

ohhh yaa sonunda biz de serdik çeyizi evi yerleştirdik çoook şükür kafamçokkarıştı

yorucuydu ama atlattık nihayet. düğün hazırlıklarının en telaşlı aşaması bu olsa gerek. herşey istediğim gibi şu an için.. tadilat yoğunluğu bitti ya artık saç makyaj vs.. işleri düşünebilirim opuyorumnanaktan

kıslar kına gecem geçti çok şükür ve bu sabah da gelin çıkarması yaptık...
mükemmel değildi ama güzeldi, kazasız belasız atlatmaya çalıştık ama kına gecemde kınadan önce tuvaletimle sahnede düştüm, tuvaletin eteği tarlatana takıldı ve üzerine bastım:KK43: bişey olmadı ama rezil oldum, allahtan biyerim filan açılmadı tikezlendim ve düşmeden toparladım, öyle böyle atlattım:) sıra düğünde:))

canım geçmiş olsun umarım düğünün de güzel geçer niye rezil olasın Allahtan bir yerine birşey olmamış benım de cuma gecesi olacak kına gecesi bakalım ama ben hala işteyim çalışıyorum:KK43:

benm de düğünüm cumartesi canım:) öyle ya da böyle bişe anlayamadım ki rüya gibi geçti kına gecem:KK43:

maşallah çok guzel olmussun darısı başımıza.. ben cok ama cok heyecanlıyım ya :çok üzgünüm:

X