Düğün 2010 ağustos ve ramazan gelinleri

hoşbulduk kızlar:) biran önce evime yerleşmek istiyorummm:) ramazan ayındada eşimle olacağımı düşündüğüm için ayrıyeten mutluyum sahur iftar derken geçicek işte:)

aynen cnm ya, bende de evime biran önce yerleşme hevesi var ama annemden nasıl uzaklara giderim hiç bilmiyorum düşündükçe sıkıntılar basıyor ama güzel şeyler düşünmeye çalışıyorum , ayyyhhh yine sıkıntı geldi bak :KK43:

aynen cnm ya, bende de evime biran önce yerleşme hevesi var ama annemden nasıl uzaklara giderim hiç bilmiyorum düşündükçe sıkıntılar basıyor ama güzel şeyler düşünmeye çalışıyorum , ayyyhhh yine sıkıntı geldi bak :KK43:

canım başka şehire mi gelin gitceksin? benım evim annemin evine 15 dklık mesafede o yuzden o yonden sorun yaşamıyorum çok şükür :eek:

Kizlar liste yaptim.... 7 kisi olmusuz... Vay beee :)

B3bish 1 Agustos
Mujum 1 Agustos

Aime21 2 Agustos
Gorkemre 7 Agustos
Flamekiss 8 Agustos
Gissemli09 8 Agustos
Sell1 8 Agustos

B3bish 1 Agustos
Mujum 1 Agustos

Aime21 2 Agustos
Gorkemre 7 Agustos
Flamekiss 8 Agustos
Gissemli09 8 Agustos
Sell1 8 Agustos

evet çok güzel olmuş eline sağlık:)
benim nikahım düğünümde olucak. yemekli ve 600 kişi olucak kapalı mekandayız ayrıca..
kına gecemde 1 gün öncesinde olucak o da yarı acık yarı kapalı mekanda olucak.. valla düğün falan gelip geçici Allah hepimizi bir yastıkta kocatsın ömür boyu ağız tadı versin inşallahhh...:Saruboceq:

evet çok güzel olmuş eline sağlık:)
benim nikahım düğünümde olucak. yemekli ve 600 kişi olucak kapalı mekandayız ayrıca..
kına gecemde 1 gün öncesinde olucak o da yarı acık yarı kapalı mekanda olucak.. valla düğün falan gelip geçici Allah hepimizi bir yastıkta kocatsın ömür boyu ağız tadı versin inşallahhh...:Saruboceq:

amin cnm

ben izmirden konyaya gidicem kıslar, bu nedenle kına gecem 1 ağustosta izmirde düğün salonunda 400 kişilik olacak, düğünüm 8 ağustosta ankarada 900-1000 civarı olur diye düşünüyoruz, yemek yok ama kokteyl tarzı bişiyler olcak, günler o kadar çabuk geçiyo ki 2 ay bile kalmadı :)

ben izmirden konyaya gidicem kıslar, bu nedenle kına gecem 1 ağustosta izmirde düğün salonunda 400 kişilik olacak, düğünüm 8 ağustosta ankarada 900-1000 civarı olur diye düşünüyoruz, yemek yok ama kokteyl tarzı bişiyler olcak, günler o kadar çabuk geçiyo ki 2 ay bile kalmadı :)

aa ankarada nerede olcak? bende ankaralıyım. bana 2 ay çok uzun geliyyoo sankı 2 asır var onumde gıbı...

ben kina gecesi icin daha karar veremedim
yaparsam eger benim ki de 1 agustosda olucak ama evde
ben cok az kisi ile istiyorum
benim dügündede kokteyl olcak

benim kına gecem 6 ağustosta 150-200 kişilik olcak,pasta kola olcak.Valla 2 ay kaldı şaka maka, hazırlıklarınızz ne alemde kıslarrr????

benim kına gecem 6 ağustosta 150-200 kişilik olcak,pasta kola olcak.Valla 2 ay kaldı şaka maka, hazırlıklarınızz ne alemde kıslarrr????

kızlar evim hazır salon eşyam oturma odam mutfagım hazır yatak odamın siparişini vermek kaldı bitek... perdelerim ve halılarım eksikler arasında. bunun yanı sıra ufak tefek seyler kaldı alınacak ütü masası yastık mandal askı gibii... annemle tum hız eksiklerimi tamamlamaya calısıyoruzzz artık dinlenmek istiyorummmmmm:umursamaz:

kızlar evim hazır salon eşyam oturma odam mutfagım hazır yatak odamın siparişini vermek kaldı bitek... perdelerim ve halılarım eksikler arasında. bunun yanı sıra ufak tefek seyler kaldı alınacak ütü masası yastık mandal askı gibii... annemle tum hız eksiklerimi tamamlamaya calısıyoruzzz artık dinlenmek istiyorummmmmm:umursamaz:

Ayy güle güle kullan tatlımmmm olur onlardaaa merak etme senn, benım de perde ve halılarım eksik ki şimdi annemle perdeleri konuşuoduk eve gidip ölçü alalım dieee, biz oturma odası yapmadık salona köşe koltuk aldık salonu kullancaz günlük, küçük odayı da çalışma odası yapıcaz.Sormaa bende yoruldumm gelsin artık ağustosssssdelikafadulden

B3bish 1 Agustos
Mujum 1 Agustos

Aime21 2 Agustos
Gorkemre 7 Agustos
Flamekiss 8 Agustos
Gissemli09 8 Agustos
Sell1 8 Agustos

Listenin basını ben cekiyorum desenize kaydirigubbakcemile3
eLine sagLık cok iyi düsünmüssün canım.

31 temmuzda evde küçük çapLı kına gecesi yapıcaz insaLLah.
1 ağustosta gündüz saat 13.00 te Salihli de nikahım oLacak yemekLi.
Aynı günün aksamına da egLenceLi saLon dügünü oLacak DenizLi'de.
Düğün zaten yeteri kadar kosturmaca. Ama sanırım benimki biraz daha yorucu oLacak.heLe ki o sıcakta.
ama yeter ki geLsin artık zaman. tüm yorgunLuga deger bu mutLuLuk opuyorumnanaktan

aa ankarada nerede olcak? bende ankaralıyım. bana 2 ay çok uzun geliyyoo sankı 2 asır var onumde gıbı...

canım sincanda olcak metropol düğün salonunu tuttu kayınpederim hoş bir yerdir umarım ... bilmeyince insan tereddüt ediyo, bir de sincan taraflarında iyi bir kuaför var mı bildiğin?

heyyoooo bende ağustos geliniyim zemuszemus
08/08/2010 düğünüm inşşşşş :teytey:
hazırlıklar içinde boğuşuyoruz bi yandan ev tadilatı bi yandan düğün hazırlıkları çifte kavrulmuş kabak çeeerdeği gbiyim.. bi oraya bi buraya koşturup duruyoruzc işten fırsat buldukça :KK1:
olsun tatlı telaş bunlar yaa mutluyummm heyecanlıyımmm aysss
Rabbim tüm yuva kuracaklara yardım etsin inş... a.s.

X