2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

özlem hatılamıyorum hastaneyi mesaj çek istersen

Kızlaaaarrr Demet doğum yapmııışşş :)) delikafadulden delikafadulden Annesi açtı telefonunu iyi dedi kurtuldu çok şükür dedi... Bebeğini emzirmek ile uğraşıyor dedi tam bunu derken arkadan bir ağlama sesi duyulduu çok tatlıydııı anaammm Allahım sen tez zamanda bana da göster inş. yarabbim :))) :Saruboceq: :Saruboceq:

Ben de biraz şurdan kalkıp hava alayım çok sıcak yine uğrarırım Çisemin haberlerini almak için.ç.. Görüşürüz kızlar..

çisemdn son gelişmelerrrr
yarın sez. giriyooo.. gelecek birazdann
ona diyordum gel beraber doğuralımmmm diyee olduuu:))))
şeyma epic senin içinde dedimm hadiiiii

ayyy hadi hayırlısı demetime darısı sizlerin başınaaa

hadi yaaa hayırlısı neyse o olsun inşallahhh

selam herkese doğurup gelenlere maşalllah yeni doğuranlara hayırlı olsun yarın doğuracaklara Allah kolay doğum nasip etsin canı sıkılanlar kimse için canını sıkmasın çünkü kimse kendilerinden ve bebişlerden kıymetli değil...alıntı yapamıyorum özet geçtim bugün temizlik yaptım öldüm resmen yemek olayına başllıcam şimdi.yarın son kontrolüm yarına kadar gelmezse kızım pazarda bana suni sancı yada sezeryan yolları görünüyo heyecan stres hepsi biarada öyle işte

bi ben kaldım yaaa ((

ben de istiyorum ben dee

inş. ben de yarın yavruma kavuşurum ama hiç öyle bi his yok içimde mafoldumben

demet kavuştu yarın sen ve çisem ohhh bu gece bitmez sizin için artık. doğum anında adımı söylemeyenin bebişinin totosunu yerim ona göre klava: :roflol:

bende konuştm şimdi demetle şükür herşey yolundaymış
Bi güzel emmiş annesini yatıomuş yanında
3980 doğmuş ama boyunu unuttum
İkiside iyiymiş şükür

Bende pek bi ağlak oldm ya içten içe gidiorm acaba p.tes. Bn nasıl olcm

Aaaa olur mu canımmm..ben seni yalnız bırakır mıyımmm. Ben de bekliyorum bakk..Bugün cumaa..eğer salı gününe kadar olmazsa salı günkü kontrolümüzde sezaryen olmaya karar verdiğimizi söyleyeceğiz eşimle. Ki benim bebiş 3 gün öncee 3800 idi kilosu. salıya kadar 4'ü bulur belki de..

ticker ın bitmiş senin senin yanında ben çok sabırsız kalıyorum demek ki ama napayım. hem sıcaklar hem merak hem özlem hem şu belirsizlik yoruyor. bebişim doğsa da bu hasretlik bitse hem de hemen toparlanıp düzenimi kursam istiyorum

ben ve eşim zorunlu olmadıkça sezeryan düşünmüyoruz ama kzımında geleceği yok

merhaba kızlar yarın fahrıye ıle cısermmı doğuruyor....
insallah sağlıcakla kucaklarlar bebıslerını fahrıye sezeryan hatırlıyorum cısemın nasıl sunımı yoksa sezeryanmı

ben de varım ben deeee kaydirigubbakcemile5

Biz de düşünmüyorduktaa..gelmiyor ama kendiliğinden. Ve kilosu artıp gidiyor. Açıkcası ben de doğuramamaktan korkmaya başladım. Ya başarılı olup çıkaramazsam diye. Doktorumuz en fazla haftaya cuma gününe kadar bekleriz dedi zaten. Gelmezse mecbur biz alıcaz dedi. Ama artık valla dayanacak gücüm kalmadı. Afedersin ama şeyimin kemiğinin ağrısından duramıyorum. Eskiden hareket edince ağrırdı. Şimdi oturduğum yerde sızım sızım sızlıyor. Allahımdan hayırlısını istiyorum sadece.

hadi bakalım kızlar sağ salim kavuşursunuz inşallah bebeklerinize bizede dua edin 3_5kişi kaldık kendiliğinden gelsin sancılar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…