2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

zeynepcim annem gelirse daha kötü olacak benim luhusalık hallerimle
birleşince herşey daha kötü olacak istemiyorum gelmesini...

öfkeyle kalkan zararla oturur bitanem. biliyorum çok incindin böyle bişiye maruz kalmayı haketmediğin için sitem ediyorsun haklı olarak ama annene kızıp sezeryana bi anda karar verme. annem doğumumu bilmesin burda olmasın diyosun ama sonra çok pişman olabilirsin bu anın da geri dönüşü olmaz. annen mutlaka bitanecik kızının doğumunda olmak ister.

kızlar kordon bakımını falan nasıl yapıyorsunuz ne sürüyorsunuz yani kordona mı sürüyorsunuz ay ne biliyim nasıl olucak bide göbek bağı denen şeyden kullandınız mı gerek var mı ?

gözün aydın canım çok geçmiş olsunnn

evet 20 gün oldu valla şaka maka zor falan ama birşekilde geçiyor işte allahım tez vakitte hayırlısıyla sizleride kurtarsın inşallah bu arada mert bebek uyandı sonra yine uğrarım benn

bizimde dün 20 gündü eşim dün akşam gezmeye götürdü yemeye bebeğe 3 kıyafet denedim ne giydirsem diye sanki kız gibi süslüyom ahçı şapklarından taktım sloped giydirdim pek şeker oldu

akşama misafir gelecekmiş şimdi işin yoksa kek yap bi oturun evinizde bebek var yoruluyo insan püf

kızlar kordon bakımını falan nasıl yapıyorsunuz ne sürüyorsunuz yani kordona mı sürüyorsunuz ay ne biliyim nasıl olucak bide göbek bağı denen şeyden kullandınız mı gerek var mı ?

canım ben baticon kullandım.16 günlük oldu düşmedi daha.3 gündür zeytinyağı sürüyorum çok küçük bi yer kaldı düştü düşecek.baticonu dr önerdi ama bi faydası olmadı yani.bide alkolle temizlemekte iyiymiş.bilgilerim bu kadar.

üzülmemeye çalışıyorum gittim yüzümü yıkadım ve ne yapacağıma karar verdim.
şeymacım daha önce de konuştuk az çok biliyorsun aramız yok
B]

boşver güzelim ya zorla yapılan işten hayır gelmez zaten gelmesin daha iyi bir kişi eksilmiş oldu böylelikle millete kızıp karar alma normal istiyordun sen

ya evet zaten başkalarına rezil olmamak için gelsin diye düşünüyordum ama yok
istemiyorum hazır sebebide var dedemi bırakamıyor derim olur biter...

Son düzenleme:

biliyorsun zaten karar verme aşamasındaydım sez.en mantıklısı olacak.
bu saatten sonra normal olmayacağı belli.o yüzden eşim de gelicek birazdan
konuşucam ama ben verdim kararımı....

defnecim cnm biraz sakin ol bak doruk ta strese girecek.onun için üzme kendini.eğer sezeryan olmak istiyorsan ol.karar senin.oğlun ve kendin için doğru olanı sen bilirsin.

hay ben bu milletin....
Her şeyi merak ediyolar eltin görümcen geldimi ne taktılar kardeşin kaç gün kalıcak bebek kaç kilo süt veriyonmu her ... Merak etmeseler olmaz

meryem sanırım çok iyi temizlendiği zamanda düşmesi gecikiyormuş. saf alkol mü acaba en iyisi off valla doğurmaktan değil sonrasından korkuyorum 100 kere yenidoğan bebek nasıl yıkanır videosu izledim çünkü biliyorum annem yok bunu becerebilicek kimsede yok ben kendim yapmak zorundayım allahım inşallah üstesinden gelirim

defnecim cnm biraz sakin ol bak doruk ta strese girecek.onun için üzme kendini.eğer sezeryan olmak istiyorsan ol.karar senin.oğlun ve kendin için doğru olanı sen bilirsin.

şu an çok sakinim meryemcim sakinleştim yani...kararımında en mantıklı karar
olduğunu düşünüyorum..
yalnız bu kadar olur bunca sinir stres içinde karnım deli gibi acıktı daha fazla
dayanamıycam gidip birşeyler yiyeyim...bilmiyorumkismile

hımmm.. konuşup seni daha fazla üzmek istemiyorum canım. ama seni çok iyi anladım emin ol. madem arada bi kopukluk var madem hayatının diğer önemli anlarında da böyle tatsızlıklar yaşadınız en iyi kararı sen verirsin canım. tamam planlarını annene göre yapma gelmesini bekleme gelirse süpriz olur ama yarın sezeryan olcam diyip kestirip atma emi. herkes yaptığının cezasını çeksin annenin soğukluğunun karşılığıda senin yanında olamamak olur.

aynı şey bnm başımda var. biliyorsun bi kjaç ay önce neler yaşadım eşim ve ailesiyle. bi yerden sonra eşimdir dedim bebeğimin babası dedim affettim ama ailesini bana yaşattıklarını unutmadım. geri dönerken tek şartımdı aileni görmicem görüşmeyi bırak yüzyüze bile gelmicem doğumuma gelip torunlarını görmicekler dedim. hamileliğim boyunca bana yaşattıklarının sonucu bu en büyük ceza olacak onlara. ama gel sor bana içim rahat mı değil. çünkü biliyorum ki bu anın geri dönüşü yok bi babaanneye dedeye bu en büyük ceza ama affedemiyorum.çünkü onlarda ilgisizdi yalnız bıraktılar beni bi aramadılar demiştim.
insanın canı acıyınca acısını azaltmak için o da can yakmak istiyor anlıyorum seni.

nurcancım sen benim oturduğum yerdekileri bir görsenn(akrabalar)
aaa bak anası gelmemiş niye acaba??
sonra yüzüme karşı kinayeli kinayeli gelin annen niye gelmedi
o niye böyle bu niye öyle ahh ahh 2 senedr içlerindeyim fıs fıs arkadan
konuşmalar ama banane kimseleri takamam...

merhaba
canım ben alkolle günde 2 -3 kez yaptım 7.gün düştü göbeği,gerçektenn çok stresli ama hele plastik şeyi koymuyolarmı insan ne tarafa koyacağını bilemiyo .gazlı bez bi oyana gider bi bu yana şükür düştü de rahatladım darısı başına canım

senin yaşadığın çok daha zor arkadaşım çok üzücü birkere.ama iyi yapıyorsun boşver
daha sonraları belki torunlarını çok görmek isterlerse gönderirsin eşinle biraz daha
buyudüğnde tabbiii senin kararın yine de belki senin kadar zor şeyler değil benim
yaşadığım seninki belki çok daha fazla üzücü ama benim de hayat boyu böyle ufak tefek
te olsa hep içimi acıtan içimde kalan ve unutulmayan şeyler.işte 1 tane daha hayat boyu
unutmayacağım 1 olay daha işte doğumumdan 1 kaçgün önce böyle böyle olmuştu.
hep tarihlerini bile unutmadığım olaylar gibi.çünkükalp kırılıyor ne olursa olsun
20-30 sene de geçse üstünden unutulmuyor...

ye cnm.yarasın doruk a....

aman boşver salla herkesi tek önemli kişi eşin gerisi boş...hatta belki herkes bi an önce gitsinde rahat edeyim diye düşüneceksin o yüzden üzme kendini hiç bak bebeğinin karnındaki son günleri tadını çıkarmaya bak sonra onun kokusunu alınca dünya yansa umrunda olmaz büyük ihtimal... üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…