2009 Şubat Anneleri

ben sık sık görürüm. bu uykunda dişlerini sıkmandan da kaynaklanıyor olabilir. ben hep öyle olduğunu düşünüyorum. uyandımdığımda dişlerimde ağrı hissediyorum.

Selam kızlar bizde bugün 11+3 olduk. Haftaya ikili testimiz var ense kalınlığı ölçülecek. İnşallah bizimkide temiz çıkarda rahatlarız. İlişki sırasında ağrı oluyorsa çekinme sakın doktoruna sor bunu. Hamilelikte hertürlü değişklik doktora danışılmalı. Aslında tam tersi hamilelik sırasında kadınlık hormonlarımız arttığı için herzamankinden çok zevk almamız gerekiyormuş (araştırmış ve doktora sormuştum) Bende ağrı felan yok. Ama çok nadir birlikte oluyoruz. Tekrarlamak istiyorum lütfen doktoruna sor bunu olkurmu canım..

sağol canım sorucam bende bu sefer gidişimde. ama benim bildiğim de istek olmazmış ilk 3 ay. sonradan bu durum değişirmiş.

biliyomusun bende tam bunu merak ediyodun iyiki söyledin pek o şeyi kullanmasını sevmiyorum ama idare ederiz artık

mrb kizlar bende katildim araniza benim dogumum insallah 22 subart , 13 haftalikken randevum var doktorumda insallah belli olur cinsiyeti

insallah cnm bekliyemiyorum persembeyi ,senin bebis ne zaman geliyor?

insan gerçekten sabırsızlanıyor bizde salı günü gittik dr 15 gün sonra görüşürüz dedi o da ayın sonuna denk geliyor bende öyle zman geçmiyor sanki kısmetse 13 ile 16 sı arasında kısmet bakalım ne zaman olcak

senin bebisin biraz daha erken geliyormus cnm benden ,bende ilk duydugumda inanamamistim hamile olduguma doktorum oyüzden iki haftada bir randevu veriyor banada ,hamile olduguma alisiyim diye :CüvCüv:

senin bebisin biraz daha erken geliyormus cnm benden ,bende ilk duydugumda inanamamistim hamile olduguma doktorum oyüzden iki haftada bir randevu veriyor banada ,hamile olduguma alisiyim diye :CüvCüv:

bende inanamamıştım ilk öğrendiğimde, cuma günü öğrendim ben akşam üstüydü pazartesi olmadı dr a gitmek için gittiğimizde daha 4 haftalıktı ufacık bi nokta görebildik :)

daha hareketlerini hissetmiyoruzya ultrasonda görünce şaşırıyorum benim karnımdamı gerçekten diye :1shok:

aynen bende yaaaaa :CüvCüv: daha hissedemedigimiz için ultrasonda görünce accayip şaşırdık.hele babası gözlerini pörtletti :1shok: öyle baktı 10 dakika :roflol: ama ben sanki iki gündüür hissediyor gibi oluyorum döndügünü falan.ama o bebek mi bilemiyorum.o yüzden sevinemiyorum bile :icecream:

benim daha küçük olduğu için bende kestiremiyorum bazen bi garip oluyo karnım sanki bişi kıpırdamış gibi ama ben gazdır diye heveslenmiyorum :)))

benim daha küçük olduğu için bende kestiremiyorum bazen bi garip oluyo karnım sanki bişi kıpırdamış gibi ama ben gazdır diye heveslenmiyorum :)))

ben daha biseyler hissetmiyorum kizlar senağlama bulantim felanda hic olmadi oyüzden hic hamileymisim gibi gelmiyor ,biz iki ay önce ögrendik hamile oldugumu .
bi tekmeler baslasa daha cok alistiricam kendimi ....

hiç üzülme canım bulantım olmadı diye benim çok aşırı oldu ve hastanelik oldum en sonunda dr rica ettim evde serumlarım takıldı şurda 2 haftadır iyi gibiyim günüm günüme uymuyor dün iyidim mesela bu gün yine midem bulanıyo bu da beni mutsuz yapıyo

gecmis olsun cnm insallah yakinda gecer ben aslinda mutluyum bulanti sorunum yok diye cünki iki hafta sonra büyük bi sinavim var .
cok aserdigim icin cok yedim ve kalcamdan üc kilo kadar aldim bilmiyorum son aylarda kilom nasil olucak
iki haftadir iyisin ya bence geciyor bulanti sorunun .... hadi insallah cnm

ne anlaticam sana gülersin belki bak
ilk hamileligimde esimin calistigi yerde cin dükkaninda fena bulantim olmustu 7. ayimdaydim devamli cikardim esim beni metroyla eve birakirken metroda fena oldugumu söyledim ve hemen o durakta iindik ve aninda cikardim coook fenaydi ölcekmisim gibiydim ,düsünsene ya inmeseydimde metroda cikarsaydim insanlarin kacis cigliklarini kafamdan geciriyorum da ne kadar komik olurudu

bu hamilelikte olmasa bile ilkinde bulanti sorunum oldu benimde 9. ayima kadar arada sirada cikardim ,o durumu cok iyi biliyorum allah yardimcin olsun bitanem

slm, bende tahmini 7 subatta bi anne olucam hayırlısıyla.. şimdiden inanılmaz heycanlıyım, bu arada cinsiyet öğrenen var mı aranızda..

çok sağol canım ben de öyle olcam diye hep babamın arabasıyla gittik dr a falan elimde poşet öyle yani çok fenaydı şimdi arada bi oluyo ama işallah artık geçerde bende rahatlarım 48 kiloya düşmüştüm şimdi 49 50 arasında geziyorum

slm, bende tahmini 7 subatta bi anne olucam hayırlısıyla.. şimdiden inanılmaz heycanlıyım, bu arada cinsiyet öğrenen var mı aranızda..

hoşgeldin sen bende bi hafta öndesin galiba hayırlı olsun canım işallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimzii :CüvCüv:

şimdi çıkıyorum ben görüşmek üzere a.s.

kızlar az önce drdan geldim

benim kasılmalar devam ediyor dr hala düşük tehdidi diyor
şu an eşimi bekliyorum eşyalarımı hazırladım hastaneye yatmam gerekiyormuş
4-5 litre serum verip yarın öğlen tekrar kontrol edecek
düzeldiyse taburcu düzelmediyse yatışa devam

muayene sırasında çok güzel bir şey yaşadım ama sevinemedim bile
dr kontrol ederken ultrasonda bebişimin ayağını keseye 2-3 kez vurduğunu gördük aynı anda göbeğimin altında sağ tarafta pıt pıt diye vuruşlarını hissettim
inanılmaz bir duyguydu

bu arada kullandığım antibiyotik üzerine ishal olmuştum bir süredir
ishal sebebiyle su kaybı ve buna bağlı olarak da kasılmalar oluyormuş

aman kızlar hiçbir şeyi gözardı etmeyin
ishal falan olursa dra danışın
ve muz-şeftali ve pirinç lapası ile destekleyin

canim benim insallah bebisinle saglikli bi sekilde tekrar evine gelirsinde daha da güsel haberlerini aliriz üzme kendini bebisin basaricak insallah ...
sen kendini simdi hic üzmemelisin ,kacinci haftandasin cnm ? :CüvCüv: cok gezme evde simdi git uzan hadi hastaneden gelincede mutlaka yaz merakta birakma bizi
ok
cooooook öpüyoruz seni
unutma senin simdi morale ihtiyacin var takma kafana cok ,hem bak hastaneye yatman ikiniz icin cok iyi gelcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…