2009 Şubat Anneleri

mirmirmirmirmirmirmirmir:kızlar, bugün rüyamda ön dişlerimin kırıldığını, koptuğunu gördüm, araştırdım, üst çenedeki ön diş, babanın hastalığına ya da vefatına, alt çenedeki ön diş, çocuğunun hastalığına ya da vefatına işaretmiş,, çok korkuyorum.. bir yakınım benim rüyama benzer bir rüya görmüştü ertesi gün içimizin çok yandığı bir vefat haberi almıştık...yaşayanlar da varböyle şeyleri,, ayyy ödüm patlıyor, ya babama, ya bebeğime bişey olursaaa???:1no2:CADIARZUsenağlamasenağlamasenağlama

merhaba bende yeni üyelerdenim.Ama uzun zamandır yazıları takip ediyorum.14+3 haftadayım.Aybuke bende antalyalıyım hangi dr gidiyorsun,söyleyebilrmisinMemnunmusun

slm canım , öncelikle hoş geldin aramıza, ben alanyada oturuyorum, alanya başkent üniversitesi hastanesinde Barış beye gidiyorum, doktorumdan çok memnunum, saygılı, güleryüzlü, açıklayıcı, şakacı ve paylaşımcı.. ee başka ne istenir bir doktordan..doçent kendisi, bakalım ilerisi nasıl olacak, ben sıkıntım olduğunda cebinden arıyorum, her arayışımda güleryüzle açıyor telefonu, bazı doktorlar duyuyorum, cepten arandığı zaman kızanlar varmış, benimki aklına takılan olursa yine ara diyor, çok iyi yani..

kızlar ben dün doktora gittim büyük ihtimalle ogluşum olacakmış ense kalınlıgıda 1,7 çıktı normalmiş bugünde kan verdim ikili test için inşallah normal çıkar

kızlar ben dün doktora gittim büyük ihtimalle ogluşum olacakmış ense kalınlıgıda 1,7 çıktı normalmiş bugünde kan verdim ikili test için inşallah normal çıkar

gözünaydın canım işallah kan testinde normal çıkar kaçıncı haftadasın şimdi

kızlar herkes nerde...

ya ben pek iyi değilim. bulantım çoğaldı kızlar. galiba alerjik rinitten dolayı geniz akıntım çok var ondan heralde. su içsem kusuyorum bu aralar. senağlama

Merhaba Kızlar.uzun zamandır paylaşımda bulunamadım sizlerle.Ve ne mutluki sayıca bayağı çoğalmışız :teytey:Bugün doktorumuz aradı 2'li test sonuçlarımız için herşeyin yolunda olduğunu bir problem olmadığını söyleyince sevindik tabi.:dance:Hayırlısı ile sizlerde güzel haberler alırsın inşallah.Ay sonunda evlilik yıldönümümüzdede yavrumuzun cinsiyetini öğrenicez bir aksilik olmazsa

peki 2li tarama testi ne zaman yapılıyor benimki 3 lü tarama testi yapıcaz bide 4 boyutluya gireceksin dedi

kızlar daha önce de yazmıştım , tekrar yazayım 12+4 de öğrendim benim de %90 erkekmiş hatta ben sordum %10 luk bir pay varmı diye doktor bence yok dedi.Şu ana kadar yazan şubat anneleri hep erkek demiş :) bakalım ilk kız kimden gelicek

slm kızlar bu gün testimizin sonuclarını almaya gittik eşimle allahıma cok şükür hersey yolundaymış de ense kalınlıgı da normal cıktı.inşallah sizin bebeklerinizinde herseyi yolundadır inanın cok rahatladım.darısı sizlerin basına inşallah:Saruboceq:

canım dr pipisini görebildimi yani ben gittiğimde 12 + 1dik dr baktı baya bi ama pipi göremedim kesin değil ama kız gibi değişebilir çok kendinizi inandırmayın dedi

kızlar biraz özel olacak ama..

sizin de ilişki sırasında ağrı oluyor mu. sanırım gebelikten dolayı zaten isteksizlik var, bir de kayganlaşma olmuyor eskisi gibi.. sizde durum nasıl bi çözüm bulabildiniz mi.

doktoruma sorucam ama çekiniyorum ya.

biz öğrendiğimizden beri hiç yapmadık biz dr da yasakladı zaten ondan geçen gittiğimizde bi süre daha yok dedi ne zaman izin vercek ki CADIARZU

biz öğrendiğimizden beri hiç yapmadık biz dr da yasakladı zaten ondan geçen gittiğimizde bi süre daha yok dedi ne zaman izin vercek ki CADIARZU

canım ya sana yasaklamış en azından. bizim değil ama çok canım yanıyo. zaten istek yok. offf off nolcak bu işin sonu bilmiyorum.

kızlar bi de 4.aydan itibaren prezervatif kullanmak gerekiyomuş. spermin içindeki bi madde hem kasılma yapıyomuş. hemde amniyon zarı iltihabı olabilirmiş diye okudum. doğru mu ya sizde duydunuz mu

allah hepimizin bebeklerini kucagina saglikla almayi nasip etsin bende 12+4 günlükken gitdigimde kiz dedi doktor banada .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…