2009 Şubat Anneleri

kızlar ben 13+2 yim ve emin olmasada doktorum büyük ihtimalle erkek dedi sanıyorum belli oluyo bu haftalarda ama bazı doktorlar emin olmadan söylemiyolarmış umarım hepinizin gönlünden geçen olur

iyi akşamlar arkadaşlar ben geldim annemlere geldikte yine size bi bakayım dedim eve gitmeden:)

Merhabalar nasilsiniz güzel anneler...biraz kendimden ve bebişimden bahsedeyim.bende 15 hafytalik hamileyim..bulantilarim vardi..yeni bitti cok şükür.hiç kilo almadim..bebeğimin cinsiyeti büyük ihtimalle kiz gerçi kendi dr söylemedi 16 haftalikken söyliycek ben baska dr a sordum %70 kiz dedi..boyumuz 3 hafta önce 8,5 cm falandi..kilosunu söylemedi doktorumuz...agrilarim yok fakat oturdugum zaman acaba oynuyormu sikismalar oluyor kalnimin kat yerinde..hafif agri yani...benim dogum tarihim 06-şubat-2009 diyor doktorum..ben bakinca internetten 28-ocak-2009 görüyorum..fakayt doktorun dediğine göre gec yumurtlamisim ben son adet tarihimi hesapliyorum oda 1 hafta sonrasinda hesapliyor valla anlamadim pek ama neysee..dogumu normal düşünüyorum bi sorun olmazsa korkuyorum ama olsun...hastane olarak bahçelievler medical park hastanesinde dr.tülin kocatepe'ye gidiyorum..herseyin normali güzel..bu arada isimde kararsizim ne koysak acaba varmi bebek isimleriniz..yaniiiiii bende büyük ihtimalle şubattt annesiyimmmmmmmmmmm
HEPİNİZ SEVGİMLE HOŞÇAKALIN

Son düzenleme:
Herkese hayirli saglikli dogumlar saglikli hayirli evlatlar diliyorum canlarim kendinize bebişlerinize iyi bakin dikkat edin kendinizede karnınızdakinede tamammi ..

hoşgeldin duru hayırlısı olsun bi şekilde gelcek dünyaya bende çok korkuyorum ama eşim allah verir onun sabrını diyo işallah kolay ve normal doğum olur. benim daha belli değil cinsiyeti 12. haftada gittiğimizde dr pipisini göremedim bidaki geldiğinizde söylerim dedi beklemedeyiz sağlıklı olsunda farketmez :)) benim bulantılar sürüyo pek çıkarmıyorum bu sıra ama yinede bunaltıyor beni

kizlarrrrrrrr cok fenayim bennn ,üc aydir ilk defa bulantim var simdi acayip oldum yaaaaa sosis yemistim bir saat önce onlami alakasi var acaba ??? doguma kadar artik ben salam sosis yemem sanirim
oglumuda yatirmam gerek ama hareket edemiyorum sanki bütün gücüm alinmis gibiiii

bugün 2li test sonuçlarımı aldım dr a gösterdim sonuçlar iii çok sevindim
pipisini tekrar gösterdi dr baya belli herşeyi bu ayın sonuna kadarda 3lü test yapılcak
Allah herkese sağlıklı hayırlı evlat versin...

selam kızlar
ikili test öncesi bir şeyler yiyip içersek bi sıkıntı olmaz dimi kan tahlili için
bir de ultrasona girerken ense kalınlığı için acaba su içmemiz gerekiyor mu

canım gecmiş olsun..zaten salam sosis sucuk bu tarz seyleri cok fazla yeme cok tehlikeli.

canım biter bu aralar bulantıların benim bu hafta bitti.

canım hadi gözün aydın iyi cıkmasına sevindim testlerin.benimkidede allaha sükür bişey cıkmadı..demek pipili geleiyor he oglusun olcak allah saglıkla kucagına almak nasip etsin insallah..hepimize nasip etsin..

selam kızlar
ikili test öncesi bir şeyler yiyip içersek bi sıkıntı olmaz dimi kan tahlili için
bir de ultrasona girerken ense kalınlığı için acaba su içmemiz gerekiyor mu

hayır canım hiç bişey olmaz su ç yemek ye hiç farketmez.ama bebeğini kıpır kıpır görmek istersen girmeden önce çikolata ye...nasıl oynuyor varya...insallah sonuclar iyi cıkar dualarım tüm anne adaylarına...hepimize

hu huuuu naniknanik güzel yurdumun güzel şubat anneleri nasılsınız bakalım?nerelerdesiniz?pek kimse yok galiba şakkıdı hadin geli artık

canım gecmiş olsun..zaten salam sosis sucuk bu tarz seyleri cok fazla yeme cok tehlikeli.

evet canim cok yememeye bakiyorum yedigim zamanda kesinlikle kizartiyorum yada hasliyorum ,bunlari yaptiktan sonra hayla bi tehlikesi varmi cnm ??
doktorum bana tek cig yeme demisti a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…