2009 Şubat Anneleri

günaydın demircool evt kimseler yazmamış dünden beri arkadaşlar tatilde heralde
12+6 olduk mide bulantılarım geçmedi daha oooooooooffffffffff napcam bilmiyom bezdim bu bulantılardan

canım yaa cok kötüü ooloyor biliyorum.benm bulantılarım azaldı ama bu gün kramp var midemde sanki.gece üşütmüşüm mutfagın camı acıktı ordan almıs soguk galiba.cok agrıyor bişey de yiyemiyorum.o zamanda midem bulanıyor.allah sabır versin bize

günaydın hamişler 2 li tarama testlerini nerde yaptırdınız devlet hastanelerindemi yoksa özel kuruluşlardamı bende pazartesi yaptırcam nereye gitmeliyim

günaydın arkadaşlar nasılsınız

red january bende bursadayım jimere gidiyorum geçen gün tel ettim jimere 2 li testin ücretini sormak için 60 ytl dedi ama bunu ssk da yaptırabiliyomuyuz diye sormak aklıma gelmemişti

nisan84 çok saol bende doktorumu değiştirdim ve jimerde cenk beye gidecem oraya gidince yaptırabiliriz sanırım

nisan84 çok saol bende doktorumu değiştirdim ve jimerde cenk beye gidecem oraya gidince yaptırabiliriz sanırım

ben nihat beye gidiyorum ama cenk beyin adını çok duydum. efeecem de 40 ytl demiş kafam karıştı her yerde fiyat farklımı oluyo acaba benneyaptımki bakalım bende haftaya gidicem bakalım dr. ne dicek sonuçta şevket yılmaz dr u ya belki biyere sevk eder konuşmak lazım heralde

bizde öyle düşünüyoruz da sağlıklı olsun gerisi önemli değil sadece her yerde aynıdır diye düşünmüştüm ondan şaşırdım

evet canım özel kuruluşlar işte herkes tutturabildiği fiyata aslında araştırmak lazım gerçi bursada bunu yapabilecek çok fazla yer yok sanırım

evet canım özel kuruluşlar işte herkes tutturabildiği fiyata aslında araştırmak lazım gerçi bursada bunu yapabilecek çok fazla yer yok sanırım

haklısın özel olunca demek böyle oluyo benimde bu gibi şeylerde hiç bilgim yok daha yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum işte balakım dr a güvenmek zorundayım napayım :sm_confused: senin benden bir hafta öndeymiş :)) bende salı veya çarşamba gitmeyi düşünüyorum bakalım o zaman 12 . haftaya girmiş oluyoruz :dance:

gız sen nerde ben orda ya da ben nerde sen orda :roflol::roflol: gel ganka olak :1hug:

lülülülülülülülülülülülüayy demircool ne komik insansın, valla bayılırım senin gibi neşeli insanlara, kendim her ne kadar dışarıya çok ciddi gibi görünsem de , içim kıpır kıpır, yakın çevreme patlaturum eeeessspiirülerii...nne yapacaksın tatlım, insan gebeyken strese giriyor, bakalım benim gibiler neler yaşıyor, onarda benim gibi mi deyip, dalıyorsun ... dolayısıyla karşılaşıyoruzz..zaten hap gibi yer, etabi karşılaşacaz..sırnaşık şeyama seni sevdimm, umarım iyi bir hamilelik geçiriiz de , 9 ay boyunca, bebişler hakkında, doktorlar hakkında, göbüşler hakkında konuşur dururuz..Şeniz

yaa kızlar bişey diyecem, ama bana gülmeyin olur muuu??

ya benim neden hiç ağrım olmuyorrr?
8. haftamdan sonra neredeyse hiç ağrı yaşamadım, neden ?
benim rahim büyümüyor mu ?
ya ağrısa korkuyorum, ağrımasa korkuyorum ?
ne ilgincim dimi..

aybüke herkesin bir olmuyo demekki benim nerdeyse karnıma geldiğinden beri ağrıyodu arada geçiyo arada başlıyo anlıyamıyorum ama korkuyosun ağrıdığı zaman bu yüzden dr u kaç kere aradım 2 gündür ağrımıyor çok şükür rahatım ama yorulduğum zaman daha çok ağrıyor bunu farkettim

ayy canım inşallah.ama ben sanki hiç doguramiycakmışım gibi geliyor :roflol: karnımda bi büyüyo bi küçülüyo :roflol: ama bebeğim saglıklıymıs ya o bana yetiyor

benim de ilk zamanlarda agrıyordu kasıklarım.şimdi de az arıyo tam bebegiin oldugu yer.büyüdügü için olsa gerek.artık gelişimleri hızlanmış durumda oldugu için agrılar normal herhal.böööle bıcak batıyormus gibi oluyoo.

benim dr umda öyle dedi bu dönemlerde normalmiş bebek büyüdüğü için ağrıyomuş yinede korkuyorum bazen :1rolleyes: bugünde belim çok ağrıyo:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…