2009 Şubat Anneleri

benim cok şükür iştahsızlığım yok. herşeyi yiyebiliyorum. senin niye öyle bilmem. hiç mi yiyemiyorsun yoksa yediğini cıkarıyormusun. doktoruna danıştınmı canım. yani yemen lazım bebek için. doktorun bişey tavsiye etmedi mi.

kız en son ne zaman doktora gittin.biliyorsun ikimizin arası cok yakın kac cm di bebeğin?bende nasip olursa yarın gidicem ama cok merak ediyorum bebeğimin ne kadar oldugunu:uhm:

kız en son ne zaman doktora gittin.biliyorsun ikimizin arası cok yakın kac cm di bebeğin?bende nasip olursa yarın gidicem ama cok merak ediyorum bebeğimin ne kadar oldugunu:uhm:

canım bende geçen hafta gitmiştim12+2 iken ikili testini falan yaptırmak için, 57mm idi seninki brz daha büyük olur heralde yarın.ne kadar çabuk büyüyorlar ya.bide sen şimdi yrn gördüğünde kıpır kpır olur o,nasıl heycanlanıo insan:)) sırnaşık şey

eşimi markete gönderdim, hemen bilgisayara geçtimnaniknanik yaa yazdıklarınızı okuyunca o kadar heyecanlandım kiii, bazı arkadaşlar doktora gitmişler , bebeğin hareketlerini falan anlatmışsınız, yaa keşke bende yarına alsaydım randevuyu, bebek 4-5 gün daha büyüsün de öyle göreyim diye pazartesiye aldım, ama günler geçmek bilmiyor, ölecem heyecandan, eşimde durup durup neden yarına almadın randevuyu diyor, o benden de meraklı:roflol:neyse kzlar darısı başıma inşallah pazartesi günü ben de anlatırım böyle heyecanla..

şekerim en son 4 temmuz da gitmiştim doktora. şimdi de 2 Ağustos da gideceğim. ozaman 3,25 cm di. herhalde epey büyümüştür bi aydır. cok heyecanlıyım. :sm_cool:canım yarın gelişmelerini yaz tamammı? normalde takip ediyorum senin yazdıklarını aramız az olduğundan dolayı. beklicem yarın . umarım iyi haberlerle gelirsin:Saruboceq:

kıslar bu benim bebişimin bi ay önceki hali deniyorum resmi koymayı bakalım olacak mı? rezil olmam inş.:roflol:
bu arada kontrole gidip bebişlerinin resimlerini çektirenler:CüvCüv:resimleri koysunlarda görek ne kadar büyümüşler.olmazmı? bende 2 Ağustos da koyacağım inş. gelince doktordan

kızlar bugün tartıldım ve sadece 1 kilo almışım, çok mutluyum, ya resmi scannerden taratıp koyuyosunuz heralde, benim laptop , nasıl olacak şimdii ??

kızlar bugün tartıldım ve sadece 1 kilo almışım, çok mutluyum, ya resmi scannerden taratıp koyuyosunuz heralde, benim laptop , nasıl olacak şimdii ??

valla canım ben doktordan aldığım ultrason kağıdının resmini çektim. bilgisayara attım çektiğim resmi ordanda buraya yükledim. bu kadar yani.tarama yapmadım.

kızlar ben marmariste olduğum halde denize giremiyorum korkuyorum bir şey olur diye

Kızlar merhabalar gerçi kimseler yok galiba bütün gün dışardaydım tatil için alışverişe çıktım . Ctesi gidiyoruz kısmetse bir sonraki c.resi ye kadar yokuz . Bikinilerimi denedim hala içlerine sığıyorum çok şükür . kilolardan bahsetmişsiniz benim dr. ekmek için sadece kahvaltıda izin veriyor.Ve günde 45 dakika yürüyüş dedi.Ve sigara eşimin sigarasından çekiyorum birkaç kez oda içime çekmeden normalde 1 paket içerdim günde hey gidi günler hey .....

valla canım ben doktordan aldığım ultrason kağıdının resmini çektim. bilgisayara attım çektiğim resmi ordanda buraya yükledim. bu kadar yani.tarama yapmadım.

Lebiş nasıl koydun güzelim ya resmi bende beceremedim . :roflol:

cnm sanırım kımse olayın cıddıyetının farkında dııl kusmalarım azaldı fakat canım hıc bısey yemek ıstemıyo yemek dedılermı tuylerım tıken tıken oluyo ole bole dııl doktor hap verıyo ben bıde ılacta kullanamıyorum getırıyorum evde atıyorum bı kenara dr bunu yapmak zorundasın seklınde telkınde bulunuyo ama bende pek ıse yaramıo normaldede ıstahsız bır ınsanım cok yemezdım oncedende ama sımdı bıraz farklı gecer dıye beklıyorum ama sanırım hastanelık olucam bu yuzden cok canım sıkılıyo bu konuda annemı cağırdım artık en son care bıraz benımle ılgılensın dıye ıns duzelır ılac alamadığım ıcınde sorn cıkacak dıye cok korkuyorum sanırım ben bu bebeği doğuramıcammm zavallı yavrummm ınanırmısınız bu yuzden kurtaj bıle dusundum zamanında cıldırdım sandım bır ara artık bıraz daha beklıcez bakalım :çok üzgünüm:

Kızlar iyi geceler...geç baktım bugün nete annişler uyuyor sanırım....neyse herkese iyi uykular.....

nette yoktum canım şimdi okudum yazını. falla canım işin çok zor o zaman. ben yine kk kadınlarından birinde hatırlıyorum. o da senin gibi iştahsızmış. yiyemediği için artık serum takmışlar. hatta serumum bitti ne yapacağım diye telaş ediyordu. en son çare herhalde sana da öyle takviye yaparlar. ama biraz yemeye çalış son çare olsun yani bu.Allah yardımcın olsun bitanem..

Lebiş nasıl koydun güzelim ya resmi bende beceremedim . :roflol:

tatlım ben bu siteden yapıyorum.vermem bilmem doğru olurmu ama linki vereyim bi dene ordan. bu siteye girince GÖZAT a tıklayıp bilgisayarındaki kayıtlı bebişinin resmini tıkla. sonra altında resim boyutunu seç. (320X240 uygundur). en son olarak da HOST İT i tıkla resim yüklenecek ve bi kaç satır seçenek cıkacak oradan
URL ile başlayan yazıyı seç ve bu yazdığımız alana kopyala . yazını forumumuza göndermeden önce Gelişmiş Cevap modunu seç ki önizlemeyi göresin. Resim cıkıyorsa sorun yok cvbı foruma yollayabilirsin canım. umarım açıklayıcı olmuştur.

gerçekten evde olanlar kıymetini bilsinler çalışınca akşam olmak bilmiyor zaten bu ara kendimi çok gereksiz hissediyorum eve gidip uyuyup sabah işe geliyorum çok gezmeyi seven ben evden çıkmak istemiyorum

aynen ben de öyle evden çıkasım gelmiyor iş dışında. tatil planları yapıyoruz ama onca yolu nasıl gideceğim bilmiyorum.:1closedeyes:

ben günde 8 saat iş gereği bilg. başındayım:bbo:

oh oh maşallah böyle sorunsuz geçer inşallah

arkadaşlar bu sabah evden çıkmadan önce biraz öne doğru eğildim. işte tam o sırada bebeğimi hissettim. canım benim sanki dönüverdi durduğu yerde. öyle garip bişey hissettim. ama onu rahatsız ettim galiba. kendime kızdım sonra yavaş hareket etmeye alıştıramadım kendimi. her işe paldır küldür kalkışıyorum. biraz ağır ol dimi?

bende bazen kalkarken aniden kasıgıma kramp giriyo hala alışamadık mı nee hamilelige sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…