2009 Şubat Anneleri

Cimcime canım,
Bizim bebısde de sarılık var göbege kadarmıs sarılık.
elınden kan aldılar degerlerıne bakmak ıcın cok sukur normal cıktı.Yenıdogan sarılıgı 6 ve 7. gunlerde en yogun zamanmıs.Bugun bızde 13.gunumuze geldık halen var gözlerdende anlasılıyor aglayınca bırde cok bellı oluyor Kendı kendıne gecıyormus bolca emzırmek gerekıyor.
Yenıdogan bebeklerde ılk ay ıcınde kılo vermelerı normalmıs canım ben sureklı emzırıyorum.
Benım gögüslerde tas gıbı dus alınca rahatlıyorsun ımkan buldukca bebısden dus al canım emzırınce rahatlıyo gögüsler
Bıde bol bol emısın oglunla canım :)

esencen canım ben de az önce keşfettim resimli ticker yapabileceğim bir yeri
MyTickerz.com - Graphical Countdown Tickers and Trackers
sayfayı açınca sağda ticker types başlığı altında baby and child age var oraya tıkla
açılan sayfadan seçim yapıyorsun (5 sayfa var seçim yapabileceğin alta bakarsan ) istediğin background- arkaplanı seçip
alt sağdan select your slider'e tıkla
ordan da istediğini seç sonra input text kısmına tıkla
açılan sayfada ilk kısma bebişin doğum trihi
2. kısma istediğin yazıyı yaz 3. kısıma üst kısımda yazı istiyorsan onu yaz
daha altta da resim ekleyeceğin yeri seçip create ticker bdiyosun
en alttaki linki profiline ekliyosun

Kızlar merhaba nasılsınız. Oğlumla uğraşmaktan pc başına oturamıyorum. Ben grip oldum. Doktora gittim maske kullan dedi. Sütten geçmezmiş. Aman herkes kendine iyi baksın.
Cimcime doğumdan sonra ilk günler bizde eşimle sürekli kavga ediyorduk. Sıkıntı yapma düzeliyor herşey. Sen çocuklarına sarıl üzülme.

Canım geçmiş olsun aslında c vitamini tüket diyicem ama o da gaz yapıyor .En iyisi bal ıhlamur ve ne yazıkkı dinlenme şansımız olmadığından dinlen deme lüksüm yok .Ama bebeğinesütünle geçmez ağzına maske tak yada tülbent falan bağla umarım çok uzun sürmez

Sus valla çiğdem hele sen hasta oldum doğuramadın diye şimdi yanarız ama çok ttalılar yaaaaaa Bende gece nasıl sinirleniyorum bazen bütün gün uyuyan çocuk gece 11 den sonra gözler fal taşı bende diyorum iki gün sonra emzik 1 hafta sonra dayak başlar diye :)))
Nestle çok güzel olmuş resimler ben bazılarını bulmakta zorlandım albümün tamamını yakında paylaşman dileğiyle

ama bende niye yanda resmi çıkmıyor acaba

resim optional photo yazıyor ya onu tıkla pc den resim seç o zaman oluyor canım

Sibel sanada yazmıştım ama çıkmamış sağol canım benim ticker için ama bende senin son yaptığın siteye bayıldım oradan yapmayı da becerdim yinede çok sağol .Ay koklamaya bile kıyamıyorum yaa bir insan evladı bu kadar mı doyumsuz olur sürekli izlemek istiyorum bütün stresimi alıyor şaşkın ördeğim benim

ay bir sürü şey yazdım kızlar biz bugün nüfüs kağıdımızı aldık il yazmamışlar ilçe yazmışlar sadece yeni kanun faln mı bu sizlerin ki nasıl

rica ederim özlemcim
sizinkileri yaparken uğraştım buldum diğerini ben de isabet oldu
bizim nüfus kağıdında da ilçe yazıyor bu arada

kızlar çok güzel bie site buldum belki aranızda bilenler vardır sık kullanılanlara eklemekte fayda var bence //www.bebekdoktoru.orgyerimseniben

hakikaten çok güzelmiş
sağol özlemcim
bu arada bayılmak üzereyim saat 6dan beri oğluş beni sömürüyor
bugün bütün gün sadece 4ten 6ya kadar uyudu ve bunun dışında gözümün içine bakıp muhabbet etmemi bekledi
bir noktadan sonra insan anlatacak şey bulamıyor yahu
işimiz var bundan sonra :))

Rica ederim canım ne demek .
Ay çok güldüm sey geldi aklıma lost dizisinde Aaron sadece sawyer in sesinde sakinleşiyordu oda makina bakımıyla ilgil,i bir kitap okuyordu bir bölümde çocuğa sende öyle bişeyler uydursan :)) bizimki de şimdi hor hor uyuyor birazdan dikilir ayağa tabii bizde hep birlikte :))

dersu canım bi arkadaşımda kullanıyor zincoyu yarın gidip alayım çok saol.:1hug:

yerimsenibencanann bu ne yaaa kara oğlan allahım çok tatlı buu.allahım nazarlardan saklasın.yirim ben bu oğlanı yawwwyerimseniben

Cimcime maaşallah çok tatlı, Allah bağışlasın. Hayatı boyunca şans, sağlık, mutluluk başarı hep Tan'la olsun. Hayırlısıyla biz de yarın kavuşacağız oğlumuza. Mart annesi olduk çıktık:)

saolun teyzelerii Şeniz
demircool dün senin kizi cok begendi oglusum sırnaşık şey
az emiyor cok uyuyor ... ebem geldi az önce baya kilo vermis daha vermesi gerek dedi
bugün doktora gidicez yarin ebem gelicek bebegi tarticak .... gögüslerim tas gibi oldu tam emmiyor sütümde fazlasiyla geliyor ...
ben göbegini hastanede pamukla temizliyordum ebem simdi geldi kulak temizliyicisiyle kenarlarini temizle dedi kakasini yapmisti altini degistirirken dün ne yedigimi sordu balik.patates dedim ne ictimi sordu su ve birazcik visne-muz meyva suyu ictigimi söyledim bebegin poposu oyüzden kizarmis domateste yeme oda pisik yapar dedi

simdi saat 10:42 ve benim bebis en son saat 8 bucuk gibi emdi
az önce altini aldim uyandi gene aninda uyudu ,ebem bi cizerge verdi nezaman uyudu nezaman emdi nekadar uyanik kaldi ..o cizergeye göre ebem kontrol edicek eger az emerde cok uyursa iyi degil dedi :çok üzgünüm:
ya ben napicam kizlar yaaa sabahlari hep uyuyor bu bebek gecede gögsüme yanima geldiginde cok az emiyor gene uyuyor yada devamli agliyor emmek istemiyor gazinida cikarttigim halde ....

Son düzenleyen: Moderatör:

saol cnm benimm , ayy hadi sende kavus bebisine saglikla ins, cnm
nasilda heyecanlisindir simdi ben bile heyecanlandim yanii delikafadulden
güzelce dinlen yarin ins. saglikla alicaksin bebisini kucagina dualarim sizinle
bizi habersiz birakmayin olurmu :1hug:

canancım maşşallah oğluşa çok tatlı ilk zamanlar bende aynı sorunu yaşadım anım çok uyuyor az emiyordu 3 saatten fazla uyutmayın diyorlar ama uyandırıncada aşırı huysuzanıyordu ama şimdi öyle değil aksine uyutamıyoruz ve sürekli emmek istiyor merak etme düzelicektir göğüslerini sağ yada ılık bir duş al fırsatın varsa kendiliğinden akıyor yksa sıkıntı çekersin ağrı yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…