2009 Şubat Anneleri

burdayım canım bende gece üçten beri baya bi sancıyla duruyom bakalım 12 de doktor a gitcem dualarınızı eksik etmeyin

Kızlar oğluşumun fotosunu yüklemek istiyorum nasıl yapıcam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

kızlar günaydın sizleri cok özledim.hemen hemen herkes yawrusunu kucakladı sanırım.cimcime var heralde tek :)biz kızımla cok mutluyuz cok tatlı kızım var resmini koydum.babasıda ankaraya döndü cok zor ayrıldı kızından.bizde 17 gün sonra gidicez yanına inşallah

herkese günaydın.kısmetse ben de cuma günü sezeryana gidicem,heyecanım iyice arttı.

biraz temizlik yapmak istiyorum ama pek yapamıyorum, doğum çantamızı bir daha göden geçireyim,çok işim var ama canım istemiyor,biraz daha bekleyeyim bari...

hayaletorka cnmmm aman dikkat et seninkinin gelmesi yakin sanirim delikafadulden
dualarimiz seninle cnm iyi haberlerini bekliyoruz cnm burda
merakta birakmayin bizi

demircool hayatimm bebisle senin iyi olmana cok sevindim walla ben doguramadim gittiiiii kocisde bekliyor gelcegini pek sanmiyoruz biz artik bebisin ,dislenip cikicak kesin kaydirigubbakcemile3
sayili gün cabuk gecer cnm senin icinde zordur ama bak evine dönünce ailece tadini cikartirsiniz zamanin :teselli:

bebis tatlim saglicakla al bebisini kucagina iyi haberlerini bekliyoruz ,benimde dogum cantam tam tamina bitmedi ufak defek seyler var koymam gerek daha ..... dün bende biraz temizlik yapiyim dedim camasir ütü falan var yarim kaldi yavas yavas yapicam artik dinlene dinlene
zaten iki gündür 2 dk is yapiyorum 2 saat dinleniyorum kaydirigubbakcemile3 bu koca göbüsle ancaaaa yapabiliyorum egilmek iskence zaten ......
sende yorma kendini , detaya girme cnm sakin bak tam dogum öncesi enerji lazim olucak bebis gelince annesiiiiiii

Slm kızlar,ben yarın doğuma gidiyorum.hihoyyyt sezeryen olucak mecburen:çok üzgünüm:.Allahın izniyle kavuşucam kızıma.ayy çok heycanlıyım bitmez bu gün.:bbo: "demircool" bebişinin resimlerini gördüm maşşallah çok tatlı.Şeniz Allah banada sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin:Saruboceq:

Kızlar oğluşumun fotosunu yüklemek istiyorum nasıl yapıcam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

http://www.abload.de/
bu sayfaya gir cnm sonra bilder nich skalieren yaziyor oradan 800x600 ü sec en ideal resim boyutu o cünki
sonra durchsuchen yazan yerden resmi sec
abload yaziyor asagida oraya bas
linkler yüklendigi zaman Direktlink für Foren yazan yerin karsisindaki linki al buraya cevap yazdigin yere ekle
umarim anlatabilmisimdir cnm
merakla bebisin fotografini bekliyoruzz :teytey:

delikafadulden delikafadulden cnm gözün aydin simdiden ,saglikla al bebisini kucagina
dogum hikayenle bebisin fotografini bekliyoruz
dualarimiz sizinle darisi bizim basimiza artik :CüvCüv: Şeniz

nilcimmmmmmmmm cnm cok tatli kuzucugun 41 kere massallah annesiiii
Allah anali babali saglikli büyütmesk nasip etsin cnm
tam yanina gidip uyumalik yaaa benimkide gelsin artik iki oglusumla söyle doya doya uyuyalimmm

kızlar dün üçe onkala kızımı normal doğumla kucağıma aldım doğum öykümü ve fotorafını daha sonra eklerim yeni girdik eve size haber vereyim dedim darısı bekleyenlerin başına

delikafadulden delikafadulden canim benim cok sevindim
saglicakla büyüt melegini Allah anali babali büyütmek nasip etsin
uzun ömürlü olsun bebisin
icimden gecenler dogruymus bak delikafadulden dogum hikayeni ve bebisin fotografini bekliyoruz coooooook öpyüoruz sizi

beyazbulutcum bebısın hayırlı olsun allah anaı babalı buyutsun ıns canan hadı cnm bı sen kldın galıba sendende beklıyoryz kısa zamanda bebeğini bnm kız kardesım daha 9 yasında teyze olmama yıllar var ama bebek haberlerı aldıkca cok mutlu oluyorum teyze oldum dıye yesin teyzesi hepsiniiiiiiiiiiiii

ins. cigdemcim benimkide gelir yakinda taa gecen hafta esime diyordum icimden bi ses gelecek hafta persembe cuma gelir bu bebis diye bakalim yarin yada cuma günü gelicekmi gercekten delikafadulden delikafadulden saglicakla bi gelsinde :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…