2009 Şubat Anneleri

Selam kızlar bir sen bir ben kaldık valla cimcime.
Beryaz Bulut canım gözün aydın en kısa zamanda bekliyoruz resimleri hikayeyi .
Sunseet te yok piyasada onunda nişan gelmişti dün ve sancıları vardı allah kurtarsın inşallah .
Ben daha doğsun istemiyorum kızım kafayı yemek üzereyim çünkü bizim yaratık hala evimizin mutfağında yakalanmazsa ne yaparız bilmiyorum cuma gününden beri kahvaltı akşam yemeği dışarda ne doğru düzgün süt içebiliyorum ne meyve ne sebze habire fasr food dün gece sinirimden ağladım yine allah neden böyle cezalandırıyor beni ben ne yaptım diye bütün mutfağı balkona taşıdık karnım burnumda nelerle uğraşıyorum diye eşimde kahroluyor yakıcam mutfağı en sonunda diye sinirlendi akşam offff yaa doğuma gidenler bir de benim yaratık için dua edin ne olur

Nilay Selma çok tatlı bebekleriniz nilayın kini dün gece fa....kta gördüm 41 kere maşallah kızlar allah acılarını göstermesin .analı babalı büyütmek nasip etsin

ayy derincim yaa kiyamam sana off gitse su misafiriniz bi :teselli:
yakalayicilar var ismini tam bilmiyorum f.. kapani sanirim onlara peynir cipsi taksaniz ise yararmi acaba CADIARZU
ins. en yakin zamanda geldigi gibi gider cnm dualarim seninle :Saruboceq:

Merhaba hanımlar,
forumda doğum haberlerini okudukça, fotoğrafları gördükçe heyecanlanıyorum. Ne mutlu sizlere... Allah analı babalı büyütsün.
Darısı biz bekleyenlerin başına...allahım hepimizi hayırlısıyla kurtarsın.
Ben bugün 40. Haftamı bitiriyorum. Dün saat 11:30 civarı nişanım geldi.
Bu geceden çok ümitliyim. Allahım, en yakın zamanda bebeğimi kucağıma almayı nasip eder inşallah...
Dualarınızı bekliyorum arkadaşlar....

bi bebis daha geliyorrrrr :teytey: delikafadulden
dualarimiz seninle cnm saglicakla al bebisini kucagina
iyi haberlerini bekliyoruz bizi habersiz birakma cnmmm :teytey: Şeniz

kizlar bebeklerin son zamanlarda bukadar az hareket etmeleri normalmii????
sabahtan beri hic hareket etmedi oglum az önce karnim tas gibi oldu
dogunca anasini uykusuz birakmak icin simdi uyuyp enerji topluyor tembel oglumm kaydirigubbakcemile3

slm güzel anneler,güzel göbişliler:)) nasılsınız,her baktığımda güzel doğum haberleri almak çok mutlu ediyor beni.
bizim biraz uykusuz geçiyor gecelerimiz kızlar ya.gaz problemimiz var galiba,aslında alttan üstten çok güzel çıkartıyoruz ama yinede bi kıvranmadır gidiyor,denemediğimiz şey kalmadı.sürekli emmek istiyor bizim tosun,meme ağzında uyumak istiyor,tabi benim memeler bu durumda sızım sızım sızlıyor emzirmek işkence oluyor.Allahım ne zor işmiş bunlar.neye bizde böyle işte durumlar kızlar.yarın topuk kanı alınıp,işitme testi yapılacak.kilomuzada bakıcaz inşallah yolundadır herşey.

bu arada beyazbulut gözün aydın canım,Allah analı babalı büyütsün.yazarsın hikayeni merak ettim.
darısı bekleyenlere

aynen sorunlar bizde de var canım gazını çıkartıyor ama kıvranmalar devam ediyor geçene kadar çığlığı basıyor
memenin altında uyumaya bayılıyor günün 24 saati memede kalsa asla hayır demiyecek :ecrin_bebek:

ah cimcime ah neler deniyoruz bir bilsen benim mutfak 13metre kare falan .2 tane kapan 5 tane yapışkanlı kağıt var kapanlardan biri eski ondaki yemi yiyor ve yakalanmıyor yapışkanlardaki yemi yese yakalancak ay valla deliricem yaaaa.Bu akşamda son çare zehir alıp koydu eşim artık ölür kalırsa kıyıda köşede bir yerde söktürücez dolapları (((

Güzel anneler emziğe alıştırın bebişleri ay allah sizinde yardımcınız olsun ben valla hem davetsiz misafir yüzünden hemde böyle gazdı süttü derken ne kadar beklerse kar diyorum

napcaz peki böyle ya,ne zamana kadar dewam ederki?

derinzlm canım valla emziğide deniyorum ama onuda almıyoki velet.napalım artık bi kaç ay böyle geçecek sanırım.Allah sanada kolaylık versin canım,bi an önce kurtulursun umarım misafirinizden:)

canim onlar cok akilli gercekten peynir cipsi kesinlikle ise yariyor sanirim cok cok kücük bu misafir ondan kolayca alip kaciyor
peynir cipsinin icinden igne iplik gecir cnm sonra onu iple kapana baglayin cnm bak ozaman kacabilcekmi :teselli:
cnm aman sakin zehir koyma bak bebisde gelicek cok tehlikeli o misafir o zehiri alip baysa yere tasicak zehir dagilir falan temizlerken bilmeden sizin elinize baska yere falan bulasmasin Allah korusun :teselli:

bide simdi esime sordum o kapanlarin kafesli olanlari varmis icine girdigi an kafes kapaniyormus .... ayy cnm hadi ins. iple baglamak ise yarar onlar cok akilli kapanin üstüne cikmadan yiyorlar bide eldiven falan takin insan kokusunu aliyorlar yeme gitmiyorlar ozaman

vidicim nasilsin cnm tosuncuk nasil uyuyormu ??
bide sana bisey sorucam dogum öncesi bu agrilarin gitmesi normalmi acaba benim göbüs hayla yukarda ona karsi bisey yapamazmiyiz ??

Rica ederim canım ne demek olur ya insanlık hali
Canım ne güzel geçiyor dimi zaman daha dün gibi valla .
Benim anlamadığım 40 gündür ayrımı yatıyorsunuz eşinle nasıl yani ve neden

ilahi özlemcim yaa kaydirigubbakcemile3
hiç böyle düşüneceğinizi akıl etmemişim
başbaşa ilk gecemiz yani :):teytey::teytey:hihoyyythihoyyyt
benim ailem memlekete döndü
eşimin ailesi kendi evlerinde o açıdan

Kızlar göğüslerim inanılmaz acıyor sizde varmıydı aynı sorun,varsa nasıl üstesinden geldiniz? üstelik doğumdan 1 hafta önce lansinoh kullanmaya başlamıştım

ay ne güzel beyazbulut da almış miniğini kucağına
hayırlı olsun

diğer doğum bekleyenler de hayırlısıyla alsınlar kucaklarına inşallah yavrularını

vidicim hoşgeldin bizim kervana :)))
dr çok normal bu sıkınmalar 3 ay sürecek dedi
bağırsaklar kendi kendine çalışmaya ancak o zaman başlıyormuş
bu ıkınmalarla da bebişlerimiz karın kaslarını güçlendiriyormuş ( gerçi spor gibi değil eziyetmiş gibi görünüyor ama ne yapalım dr öyle dedi mecbur inanacağız )
bu arada biz emzik vermeye başladık
ilk zamanlar kusacak gibi hareketler yapıyordu ama şimdilerde biraz daha alıştı
yalnızca açken veriyoruz ama tokken ciddi ciddi kusuyor :))

özlemcim allah yardımcınız olsun ya
biran önce yakalansa bari
bizde de karınca problemi oldu 1 haftadır
bebek şekerlerine sardırdılar onları kaçırdık önce salondaydılar şimdi salon oturma odası ve mutfak geziyorlar
çok sinir bozucular
geçen gün resmen katliam yaptım ama hiç ibret almadılar
nasıl kurtulacağımı ben de bilemiyorum

kızlar benim bebegin bugün topuk kanını aldırdık ayagı morardı sizin bebişlerinde morardımı allahıma şükürler olsun ki yavaş yavaş düzeldi çok agladım bebegimin ayagı git gide kararıyordu ovdum doktora getirdim doktor et ezilmesi olmuş dedi sizlerde hiç öyle birşey oldumu annem hmşireyle tartıştı elleri pisti birde alkollu pamuk sürmeden igneyi batırıyordu bebegimin birde canını çok yaktı yarın şikayete gidecem

nilocan sağıyor musun
sağıyorsan sağdıktan sonra bir süre çok hassaslaşıyor

bir de emzirirken dikkat et sadece göğüs ucunu almamasına
çünkü o zaman cidden çok acıyor

kızlar aklıma ne geldi ya
bu minikler yakında bizi parmaklarında oynatacaklar resmen
bizim çınar oğlanın marifetlerini anlatayım size

bazen uzun süre uyursa göğüslerim fazla doluyor ve sertleşiyor
o zaman emmeye kalktığında ilk hareketten sonra emmesine gerek kalmadan şıp şıp damlamaya başlıyor sütler
bizim uyanık oğlan da emme zahmetine girmiyor dondurma yalıyor gibi meme ucunu yalayıp duruyor

şu 1-2 gündür de emmeden oyalamak isteyip de göğsüme yaslayıp sırtını okşarken canı emmek istediğinde yavaş yavaş kendini yamultarak bir tarafa doğru eğiyor vücudunu ve ardından kaydırıyor tam göğüs ucuna inene kadar kayıyor ve göğüs ucuna geldiğinde belki denk getirir diye deli gibi ağzını açıp kapayıp meme yakalamaya çalışıyor
cimcimenin anlattığı gibi 1-2 aya kalmaz bunlar olur olmaz yerlerde saldırıp açarlar da :)))

Slm annişler hepinizi çok özledim, hastaneden pazartesi günü çıktım, ama bir türlü fırsat bulamadım netin başına geçmeye..
Kızımda bende iyiyiz uyuyor meleğim şimdi..
çok yorucu geçiyor günler ama ben halimden gayet memnunum hatta neden bu kadar beklemişizki diyorum..
Resmen aşık olduk kızıma babası beni unuttu desem yeridir başından ayrılmıyo..
Meme ucu problemi yaşıyorum (
sütüm 2 gündür güzel geliyo ama bizim kız çabuk sinirleniyo almak için çabalamıyo ( ama mecbur alacak..
Sağıp veriyorum şu an ve mama takviyesi yapıyoruz 4 kiloluk bebişler biraz zor doyuyo :)))
meleğim uyanmış hepinizi öpüyorum en kısa zamanda foto ve doğum hikayemi yazıcam hoşçakalın...

dilracım bizimki de morarmıştı ama yapabilecek bişey yok
nasıl aldıklarını görmüşsündür
kanı akıtmak için sıkıyorlar ve doğal olarak sıktıkları yer hassas olduklarından morarıyor hemen klava:klava:

Kızlar bu arada unutuyordum
Unibaby Yenidoğan Islak Mendil Tansaşlarda 3.50 tl'ye kaçırmayın çünkü artık 5 tl civarında satılıyor piyasada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…