2009 Şubat Anneleri

aynı sorunlar bende de var canım
hiç gece olsun istemiyorum karnım taş gibi oluyor aşağıya doğru baskı oluyor ve biraz tuvaletim gelse tuvalete gidene kadar sancıdan ölüyorum yürümekte zorlanıyorum

Cimcime sana da geçmiş olsun canım evet gerçekten ben de şimdiden senin gibi büyüynce nasıl kötülüklerden koruacam diye düşünür oldum. Seneye çalışmaya başlayacağım kime bırakacam onu. Bilmiyorum annelik böyle demekki

güselim bende var...mesela dün hep vajinamda ağrı vardı sanki iğne batıyormuşca ....ve bebk aşırı baskı yapıyor sanki karnımı büyük bir güçle çekiyorlarmış gibi....ve sertleşmede çok oluyor....bu hamileliğin en kötü zamanları son hafta galiba...çünkü ne olacağını bilmemek çok kötüüü.inan sezeryan istemediğime çok pişmanım....şimdiye dikişlerim iyileşmişti valla....ve bu cumartesi kesin sezeryen istiyorum diye gideceğim.....bu kadar beklenir mi ya.....hayır doktor da kötü bir şey demiyor...adamı beni sezeryana almıyor diye bırakamam ya....oyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yarılacağım....evi dip köşe temizkemekten öööö geldi ama ne yaqpayım yapacak bir şey yok...eve tıkandım bir tek yürüyüşe çıkıp geliyorum....ve gören olsun istemiyorum...ayyy sen hala doğurmadınmı diyorlar ya o an oarada doğurmak istiyorum o zman baka doğurdum demek için.....

bendende bugün baya sulu bi akıntı geldi ama normal akıntı renginde, sıcacık aktı koştum hemen wc ye kağıt havlu koyuyorum ben akıntı oluyo diye, ıpıslak akıntı olmuştu peçete şaşırdım.. suyum falan değildir demi kızlar.. devam etmedi..

kizlar saolun hepiniz

canim bende konuscam doktorumla benim aldigim demir hapi sabah ac karnina aliniyor sonrada migde bulantisi yapiyor ama bugün mahvetti beni haftaya randevumda baska yazmasini isticem öncedende söylemistim en iyisi bu demisti kaydirigubbakcemile
kac saat önce aldim hayla bulantim var azicik

nezaman gidiyorsun cnm doktora ,güzel haberlerini bekliyoruz bakalim bebis kac kilo olmus

canim nezaman oldu bu belki suyun gelmistirr delikafadulden
hadi hemen doktorunu ara suyun geldiyse önemli gitmen gerek doktora

dilekcim sanirim en güzeli iyi bir krese vermek ise baslarken bende oglumu krese verdim ikincisi 2 yasina geldiginde onuda vermeyi düsünüyorum
ailem yanimda olsa bile sanirim en iyi secim iyi bir krese vermek ,calisma saatlerinide ona göre ayarlamak
ben inaniyorum bizler ilerde cok iyi anneler olucaz :1hug: onlari tüm kötülüklerden korumayi basaricaz :Saruboceq:

bebiscimkayra cnmmmm sinavinin iyi gecmesine cok sevindim

dilekcim sanirim seninde nisanin gelmis beklemeden bi doktoru ara bi sor hayatim delikafadulden

cimcimecim ama devam etmediki suyum gelse devam ederdi herhalde yarın sabah dra gidicem zaten inşallah açılma baya olmuştur çok heyecanlıyım :))

su gelmesi
Rahim ağzı açıldıktan sonra ya da bazen de sancı başlamadan önce bebeğin içinde bulunduğu su kesesi yırtılabilir ve su gelebilir. Su kesesi yukarıdan açılmış ise azar azar gelebilir ve gebe idrar kaçırdığını sanabilir. Amniyo sıvısı berrak renkte, kendine has kokusu olan, koyu kıvamlı olmayan bir sıvıdır.

Su kesesi alt bölgeden açılmış ise bol miktarda gebenin bacağından aşağı akabilir. Su kesesi açıldıktan sonra gebeliğin bütünlüğü bozulur ve şayet doğum sancıları henüz başlamamış ise genellikle 24 saat içinde sancılar dolayısıyla da doğum süreci başlar. Bu nedenle su gelmesi fark edildiğinde hastaneye gitmek gerekir.

canim cigdem girmedi gercekten bugün nete bende cok girmedim ama göremedim
ins. gelmistir bebegi delikafadulden

canim takma baskalarinin dediklerini
cumartesi sezeryan olmaya karar verirsen bizi habersiz birakma delikafadulden
dualarimiz seninle

Cimcime canım benim kahveren ginde koyu birşey geldi ama 1 damla kadar çok az geldi ne yapacağımıda bilmiyorum doktoru aramadım ama 2 gün önce alttan muane ettikten sonra dedi ki tendürtyon döktüm demişti acaba o mu geldi diye düşünüyorum ne yapayım karnım da çok sertleşiyor.

dilekcim benim drda bu sefer bakarken tentürdiyot dökmüştü eldivenine hatta kalkarken benden aktı sandım korktum nişan geldi sandım meğerse tentürdiyotmuş şakkıdı, öyle olsa bendende gelirdi daha sonra, senin nişan gelmiş güzelim ara drunu..

canım sabah gidicem nasıl olsa aramadım o yüzden ama baskı baya var arttı sancım olursa giderim hastaneye dr sakın evde bekleme sancın başlarsa demişti.. ama sancım yok şu an..

ay kızlar yaa gıcık alt komşum geldi onun yanında da bakamadım yazılanlara gözünün içine baktım gitsin diye :)))) birde ben cins oldum yaa hiç birşey ikram etmedim kalksın diye BEBİŞİM senin gelende sıvada su olabilir Vidinin öyle az az geliyormuş demişki dr.u sızıntı başlamış boşalma yok sancılarıno bekle diye allahhhhhhh Dilek seninkide nişan olabilir hadi bakalım bu hafta kaç birsürü bebek gelicek galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…