2009 Şubat Anneleri

cumartesi gidicem canım ve o zamanda karar verilir artık....çok sıkıldım cimcime çok...........hamilelikten değil belirsizlikten..................

canim cumartesi günü iyi haberlerini bekliyoruz
ins.. ozamana kadar kendiliginden gelir annesine süpris yapar ...:Saruboceq:
sinavlarin nasil gecti cnm sonuc aldinmi ?? :1hug:

kızlar uyku hepimizde sorun oldu artık bende kaç gecedir uyuyamıyorum.ne güzel vidi de doğuruyo ben çok heyecanlıyım yaaa kaldı 11 gün nasın geççek bu 11 gün

Kızlar günaydınn umarım herkes iidir
Benim de dün nişanım geldi ama dr a gitmedim aramadım da şimdi dr um pazartesiye kadar izinli ya bana hastaneye git falan deseydi başka bi dr a da muayene olmak istemiom bebeğimin hareketleri de normal sancım da arada vuruyo çok değil düzensiz bi şekilde yani o yüzden beklemeyi seçtim yalnız sabah farkettim göğsümün altı boşalmış karnım ok acayip geldiii hep taş gibiydişimdi bomboş bebek aşağı iniyo galiba geçen hafta doğum kanalına girmemişti sanırım doğum kanalına girdi baskıda arttı çünkü bakalım hayırlısı belki bikaç güne olur doğumum
delikafadulden

bebiscimkayra sıkılman gerçekten çok doğal ya hayatım Allah sabır versin beklemek ne zaman geleceğini bilmemek çok zor en yakın zamanda sevindirir anneyi inş. bebişin

Ayyy vidicim senin de gelmiş nişan off bende bekliom bakalım inşallah hayırlısıyla doğurursun canım dualarımız seninle canım iyi haberlerini bekliyoruz

vidicim allah yard1mc1n olsun bi avazda kurtul insallah
özlem sira sana gelmis hadi hayirlisi benim ki hala yukarda tas gibi

kizlar ben cok kötüüym sabah demir hapimi almistim migdem bulaniyordu cikartip durdum simdi biraz biseyler yedim ama gene basladi migde bulnatim off yaa ,demir hapimi almasam bundan sonra olmazmi ya , doktorum al cok önemli demisti ama beni mahvediyor bu hap sabahlari iskence cekiyorum sanki su bulantilar yüzünden ............kafamçokkarıştı mirmirmirmir

cimcime canım ben sezaryan yapacam dr 28 şubat dedi ama dün dr a gittim nst yaptırdım erken dogum başlangıcı çıktı benim benim kızım erken gelmeyi istiyor çok sancılarım var şuan 36 haftalık bebegim yarında yaptıracagım nst ona göre doktorum yatıracak beni hastanede şuanda 38 39 haftalar sancısını çekiyormuşum doktor öyle söyledi

özlemim vidicim Allahım sağ salim sağlıklı bir şekilde bebeişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin Allahım bi avazda kurtarsın inşallah, güzel haberlerinizi bekliyoruz

canım asosye geçen hafta 2 kilo 260 dı şimdi 2 ki 500 olmuştur cimcime bugün yok doktoramı gitti galiba

Kızlar nişan nasıl oluyor kırmızı kan mı?
Dün gece benimde kahverengi bir şey geldi. Eşim kan bu diyor ama ben beklyiyorum çok azdı. Bu kadar az mı oluyor.

geçmiş olsun canım ya...kendine dikkat et....
bu arada sınavlarım iyyiydi şükür....

arkadaşlar herkes doğuracak bir ben kalacağım galiba....ne olur dua edin....herkeste bir şey var bende tık yok

slm hamişler..
benimde son günlerim bebiscimkayra aynı bende bekliyorum bakalım hanfendi ne zaman teşrif edecek açılma başladığı için bekliyoruz normal olsun diye yoksa bu hafta alıcaktım kucağıma kızımı sezeryanla (
yarın kontrolüm var inşalllah açılma ilerlemiştir yoksa isyan bayrağını çekicem..
kızlar benim dr 4 günde bi çağırmaya başladı sizlerde durumlar nasıl???

Kızlar merhabalar
Vidicim canım allah bir avazda kurtarsın inşallah dualarımız seninle belki şimdi bebeğin kucağındadaır .
Özlemimm allah yardımcın olsun umarım sancısız ve dr.un gelene kadar bekler bebeğin .
Dilekyazar canım Vidi'nin nişan diye anlattığı senin aynen gördüğün sıvı hayırlısı diyelim geliyor galiba senin bebişte .
Ben de tık yok tabii sadece dün gece kasıklarım ağrıdı biraz oda kastım kendimi kapı süsü yapıcam diye ondan oldu herhalde .Ağda yaptırmam lazım kızlar yaaa yarın yada ptesi dr. kontrolüm var eşimin istanbula gitme durumu var ona göre alıcam randevuyu

Derinzlm canım bu kahverengi akıntını arkasından yine beyaz akıntı devam eder mi? Bir daha gelmedi hemde çok azdı anlamadım yav. Bugün havada çok karanlık içim daraldı. Sürekli ağlamak istiyorum. Annem de kızdı bana zaten neden bu kadar herşeyi inceliyormuşum. Herkes doğuruyormuş tabi bişey olacak diye 9 ay boyunca ben korudum bebeğimi. Hep kaybetme korkusu yaşadım son günlerim ve telaşlıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…