2009 Şubat Anneleri

benim agrilarim oluyor ama doktora göre gelecegi yok
nst dede sanci cikmiyor ( en fazla 40 oldu ) CADIARZU esimde sasiriyor sanci cikmamasina yalan söylemis gibi hissediyorum kendimi gicik oluyorummm

kizlardan biri dogurunca yada nisani gelince sanki ben dogurcakmisim gibi heyecanlaniyorum delikafadulden delikafadulden ben doguma girerken tüm berlini ayaga kaldiricam sanirim kaydirigubbakcemile3 delikafadulden Şeniz

kızlar bende geldim doktordan pcnin başına yeni geçebildm
benim oğluşun gelmeye niyeti yok teyzeleri 38+2 olduk doktorum bile biraz sancın olsunda doğurtayım seni diyor ama bende tık yok
bebeşim 2910gr olmuş,suyu gayet iyi nst de sancı çıkmadı, daha dönmemiş bile herşey yolunda
bu gidişle normal olmayacak bu kesin sezaryanla olacak
ben nst deyken başka bir bayan vardı 36 haftalıkmış açılması varmış bana sordu sende birşey var mı diye ben yooooook dedim

kızlarrrrrrrrrrr.....hemen kısa öz yazıp çığırtkan oğlumun yanına gidiyorum...oğlum ege çınar 03.02 tarihinde sabah tam 09.00 da epidural sezaryanla dünyaya gözlerini açtı..bugün evimize geldik nihayet..şu aralar en büyük sorunumuz göğüs ucum büyük çınarcığımında ağzı küçük olduğu için ememesi...maalesef sağarak verebiliyorum ancak sütümü...doğum hikayemi ve epidural esnasında yaşadıklarımı daha sonra anlatacağım..sadece epiduralle ilgili şunu söyleyebilirim...benim kadar heyecanlı ve tansiyonunuz yükselmişse akıllı bir seçim değil..nedenlerini anlatacağım daha sonra...oğlumu sorarsanız 4200 gr ve 51 cm boyla 37. haftada doğdu...çok kısa süre solunum sıkıntısı yaşadı...1 saat kadar çok şükür...sonra düzeldi..sakin ama ememe sıkıntısı nedeniyle arada huysuzlanan bir yapımız var...bilirubinimiz 9.7 çıktı...sarılığımız var maalesef...cumartesi kontrol olacak...15 i geçerse hastaneye yatıracaklar....düşerse yaşama devam işte...şimdilik hepinizi çokkk öpüyorum...

Nestlecim Allah analı babalı sağlıkla büyütsün darısı bizim başımıza olsun, kordon kanı aldırdın mı yanılmıyorsam öyle bişeyden bahsetmiştin

Nestleciğim ne güzel ya. Allah bağışlasın. Çok sevindim inan siz doğurdukça ben heyecanlanıyorum.

vidi nin tossunu 3 buçuk kg doğdu arkadaşlar ben arkadaşı ayazma en son emziriyordu sağlıklı sıhhatli 04.02.2009 perşembe 18:16 da dünyaya gelen tossunu teyzesi çok seviyor vidi nin de sağlığı yerinde çok şükür

ayyyyyyy inanmiyorummm vidi hayatim gözlerim nasil dolduuuu
canim benim iyi olmana saglikla ogluna kavusmana cok sevindim
rabbim melegine saglik uzun ömür versinn .

slm kızlar ben aranıza yenı katıldım bısey sorcam sıze ya ben 36 haftalık hamıleyım ve bende erken dogum sancısı cıktı nts de yarın tekrar ntsye gırecem ona gore hastaneye yatıracaklar benım gıbısorun yasayan varmı bu arada dr bana nıdılat dıye bır ılac verdı kasılmayı onlesın dıye oda fecı bır bas agrısı yaptı ve korkumdan bıraktım bu ılacı aranızda kullanan var mı sımdıden tskler

hayatimmmmmmm ayyy ne güzel bugün hep dogum haberleri aliyoruz
iyi olmaniza cok sevindim massallah bebisine
rabbim melegine saglik uzun ömür versin hayatim
cumartesi güzel haberlerinizi bekliyoruz :1hug:

cnm bende hic öyle bi sorun cikmadi söyledigin hapida hic tanimiyorum
ama ins. yarin nst sonuclarin iyi cikarda hastaneye yatmaya gerek kalmaz
doktoruna söyle yarin o hapin bas agrisi yaptigini belki baska bi hap yazar
bol bol dinlen cnm bizi habersiz birakma
dualarim seninle :teselli: :1hug:

hosgeldin cnm massallah bebisine
doktor ne dedi sancinin cikmamasina normalmi o haftada sancinin hayla olmamasi ?
ins. döner bebegin cnm :1hug:

Vidicim Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü olsun

ALLAH'ımmm çok sevindim. VİDİ geçmiş olsun canım nihayet oğluşuna kavuştun. En kısa zamanda hayırlısıyla evine dönmen dileğiyle..
NESTLE sen de evine hoşgeldin canım. ne gü
zel bebişlerimiz çoğalıyor. bebeğini bol bol emzir canım bilirubini tek o düşürüyor şu an değeri fazla yüksek değil. bir de S. ASLAN bi kaşık su vermişti iyi geldi demişti sarılık için ama ben denemedim hastaneye yattı malesef. bi araştır sen de istersen..

OHHHH vidi oğlunu doğurdu ozlemımde doğurdu az once msjını aldım sağlıklı masallah onun bebişide hatta msjı oğlusu cekmısdelikafadulden bıde kız bebekler daha erken gelıyo derler erkek bbişlerımız daha acelecı galıba kızlardan daha tık yok arkadaslarımın adına gercekten cok sevındım nestlecım senınde bebısın hayırlı olsun allah butun bebişlerımızı analı babalı buyutsun

vidi ve nestle gözünüz aydın güle güle büyütün bebişlerinizi özlemimde doğurmuş galiba ayyy heyecanlandım ben şimdi

vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Allah analı babalı büyütsünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn......darısı biizm başımıza....ben hala buradayım nöbet tutuyorum....gelen bebişlere basskıyorum.............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…