2009 Şubat Anneleri

Birde kimsenin dediğini takmayın kızlar bana da diyolardı ay hiç şişmemişin ama şişersin yakında yok burnun şişmiş yüzüne lohusalık çökmüş karnın inmemiş daha var demekki ay tel çaldı doğurdu herhalde dedim ...... böyle birsürü he he deyip geçin boşverin konuşulanları

ayyyy arkadaslarım benı merak etmısler ne guzel ya ben nere doğuruyom kızlar ya benm bebek aşağı ıncene gıttıkce yukarı cıkıyo dahada kafayı yedi bnm kız şaşırdı yolunu eşimin tırnağında sorun vardı onu cektırdık hastanedeydım yenı geldık eve daha ben zaten normal doğumdan umıdımı kestım dıyebılırım bebek hala cok yukarda ve herkesın assa baskı yapıo bebeği benmkı hala mıdeme kaburgalarıma calısıyo annem gelıcek yarın sabah doğum ıcın karkular endıseler falan fılan ıste doğuran olursa haberım olsun heeee

derincim olabilirde dra söylicem yarın inşallah sancılarımda başlar :)) gelir bu hafta..
bu hafta olmazsa haftaya kesin kucağımda dert etmiyorum artık sadece kafamı kurcalayan günlerce normali bekleyipte açılma olmuyo diye sezaryen olmak kafamçokkarıştı
bilsemki açılmayacak daha doğrusu bebek 4 kg yi geçti veya geçecek beklemezdim..
şu an çoktan kucağımda olurdu..

merak ettik tabi kız :1hug:
merak etmeyin doğurursam hepinize toplu sms atıcam delikafaduldendelikafadulden

ay çiğdem dedik bu sefer kesin doğurdu :))) aman kız takma çıkarsa çıkarsın yukarıya içimizde kalacak halleri yok ya elbet çıkacaklar bak çıkaranların hali ortada bir cee bile diyomiyorlar .
BEBİŞİM senin email facebook hiç biri yok bende bir ara at özelime de ekleyeyim senide .Geçende okumuştum nişan geldikten 2 gün sonra bekleyin 2 gün içinde olur doğum diye

ayyyy arkadaslarım benı merak etmısler ne guzel ya ben nere doğuruyom kızlar ya benm bebek aşağı ıncene gıttıkce yukarı cıkıyo dahada kafayı yedi bnm kız şaşırdı yolunu eşimin tırnağında sorun vardı onu cektırdık hastanedeydım yenı geldık eve daha ben zaten normal doğumdan umıdımı kestım dıyebılırım bebek hala cok yukarda ve herkesın assa baskı yapıo bebeği benmkı hala mıdeme kaburgalarıma calısıyo annem gelıcek yarın sabah doğum ıcın karkular endıseler falan fılan ıste doğuran olursa haberım olsun heeee

kızlar güzel kaynatmışsınız cgdmabky canım al bendende o kadar gece bir ara kaburgalarımın içine girecek sandım kızımı.

bu arada nışanı gelen gelene oh oh ne güzel bebişim09 yarın bende kontrole gidiyorum salı günüde dr daydım benide 16 şubata kadar sıksık çağıracak anlaşılan.

kızlar merhaba uzun zamandır uğrayamıodum foruma ben yokken 100 küsür sayfa yazmışsınız kimler doğurdu bi haber verin bana merak ettim yaw

kızlar merhaba uzun zamandır uğrayamıodum foruma ben yokken 100 küsür sayfa yazmışsınız kimler doğurdu bi haber verin bana merak ettim yaw

nihayetttttttttttttttt nerdesin sennnnnnnnnn :eek:klava: :mymeka:
meraktan öldük öldük dirildik kac defa yazdim msnine cevap yok iyisin dimi :teselli:
bidaha bizi merakta birakma sakinnn :eek:klava: :1hug: cok özledik seni

nihayetttttttttttttttt nerdesin sennnnnnnnnn :eek:klava: :mymeka:
meraktan öldük öldük dirildik kac defa yazdim msnine cevap yok iyisin dimi :teselli:
bidaha bizi merakta birakma sakinnn :eek:klava: :1hug: cok özledik seni

canım benim sağol çok iyiyim benim internet mobile flash disk gibi bişe yani onu kaybettim daha yeni buldum bulur bulmaz forumu açtım zaten msni daha açmadım bilem bakacam şimdi siz nasılsınız bakiim çok özledim kız sizi bunalıma girdim sizsiz

he bugun bıde hastanedekı asıstanla gorustum doktorun anestezı seklıne o gun karar vercekmısız odayı susluyebılırmıyız dedım tabıı babasına soleyelım dedı esım bu arada tekerleklı sandelyede doktoru beklıodu gülüştük onuda yapcam cok ıstıyodum kesın karar verdım susletcem odamızı bıraz moral olur hm bana:teytey: ama esımı amelıyathane kapısında beklerken hep o sabahı dusundum nsl olurum dıye bıde esıme gıydırdıler amelıyat onluğu(rengı seker pembe:) az daha ağlıcaktım hatta az bırazda ağladım ay ne zor ya:a015: asıstan sanada gıydırcez demezmı soluğu dısarda aldım valla ben beğenmedım kıyafeti yanları hep acık ne ole ya-tatlicadiarzu-

Çiğdem bana giydirdiler o önlüğü çok iğrenç en iyi ben anlarım. Böbreğime stend taktılar birde karnım bayağı büyük olduğu için arkası iliklenmemişti. Bak o anlar gözümün anına geldi. Ağlayacağım haa.

kızlar ne güzel tatlı telaşlara girmiş herkes

vidicimden hayırlı haber yok mu henüz?
özlemim dilekyazar inşallah sancılarınız da gelir artık
bebişim senin kız da inatçı olacak valla :) o da daha fazla kilo almadan sen de sancılanırsın inş.

dilra canım nidilatı ben çok kullanmıştım
baş ağrısı olayı sinir bozucu evet ben günde 6 tane ile başlamıştım baş ağrısından duramıyordum
ilaç etkisini göstermeye başlayınca doz ayarlaması yapılmıştı zaten bünye de yavaş yavaş alıştığından baş ağrıları hafifleyip kaybolmuştu
biraz gayret etsen geçecek yani - gerçi senin artık haftan riskli zamanı geçmiş ama zamanıını doldurmak en güzeli

ay süper yaa oğluşumun arkadaşları çoğalıyo yaşasıınnn
hadi artık koca göbişler siz de hayırlısıyla doğurun da bizim boyuta geçin

çiğdemcim o önlüklere kendini hazırla
komple arkası açık sadece ara ara tutturulmuş cırtlı bantlı olanlarla bendeniz muhatap olmuştum
e herhalde genel durum aynıdır :p

aybuke symslow maşallah bebişlerinize
bu arada aybükecim ülkü nisa'ya ne yaptın doping mi verdin? ekstra maşallah valla

kızlarr selam hepinize...sayfaları okumadan hemen yazayım dedim,umarım herkesler iyidir.
Ben bugün pazara gittim ve dönerken birden bi ıslaklık hissettim,eve gelip baktığımda sarımsı renkte bi akıntı olduğunu gördüm.doktoru aradım hemen gel dedi,muayne oldum,kese patlamamşı henüz ama sızıntı varmış ve doğum başlamışş dedi:))))) eve yolladı şimdi git duşunu falan al,sıvı gıdalar tüket ve sancılarını bekle dedi.bu gecede olabilirmiş,1-2 gün içindede olabilirmiş.ay ben çok heycanlandım kızlar ya...şimdi uzanıp sakin sakin bekliyim diyorum ama nası sakin olcaksam.neyse dua edin kızlarda bir an önce gelsin tosbaamm

ayyyy cok sevindim cok heycanlı..allah yardımcın olsun saglıkla bebeişini kucagına alırsın ınsallah

canım benim sağol çok iyiyim benim internet mobile flash disk gibi bişe yani onu kaybettim daha yeni buldum bulur bulmaz forumu açtım zaten msni daha açmadım bilem bakacam şimdi siz nasılsınız bakiim çok özledim kız sizi bunalıma girdim sizsiz

canim hepimiz cok iyiz bebisler cogaldi bende sirami bekliyorum delikafadulden
dün doktoraydim suanda gelecegi yok benimkinin :emir_bebek:
senin bebegin nasil ??
bi daha böyle bu kadar uzak kalma bizden :1hug:

Kızlar bugun inanılmazsınız oku oku bıtmedı...arkadaşlar benımde karnım asagıya ınmedı hatta bı yerını kaburgamın altına kadar sokuyor ama anlamıyorum nersı..allahtan 16 şubata gun verdı dr boylece ne zaman doguracagım sorularından kurtuldum ama için için normal dogurmayıda istiyorum o gune kadar suyum falan gelse acılma olsa ve pıt dıye dogursam insallah...allahım hayellerımıze bakın..hayatımız bebişlerin etrafında dogmadan donmeye basladı ...

he bugun bıde hastanedekı asıstanla gorustum doktorun anestezı seklıne o gun karar vercekmısız odayı susluyebılırmıyız dedım tabıı babasına soleyelım dedı esım bu arada tekerleklı sandelyede doktoru beklıodu gülüştük onuda yapcam cok ıstıyodum kesın karar verdım susletcem odamızı bıraz moral olur hm bana:teytey: ama esımı amelıyathane kapısında beklerken hep o sabahı dusundum nsl olurum dıye bıde esıme gıydırdıler amelıyat onluğu(rengı seker pembe:) az daha ağlıcaktım hatta az bırazda ağladım ay ne zor ya:a015: asıstan sanada gıydırcez demezmı soluğu dısarda aldım valla ben beğenmedım kıyafeti yanları hep acık ne ole ya-tatlicadiarzu-

siz dogum yaptikca ben heyecanlaniyorum daha vaktim var biraz ondan heralde sanki aylar varmis gibi geliyor
bizim burda normal dogumda giydigimiz gömleklerde öyle cnm :CüvCüv: ben mavi bi gömlek giymistim arkasi acik iple baglaniyor
walla sayili günün kaldi cnm tadini cikart :CüvCüv: sositososito

eee kızlar neler yapıyorsunuz bende yemeğimi yaptım aşkımı bekliyorum. bu arada kızlar bende iki gündür idrar torbama sanki biri iğne batırıyor gibi sıçratan ağrı giriyo bu sancı değildir dimi hiç olmamıştı böyle

canim hepimiz cok iyiz bebisler cogaldi bende sirami bekliyorum delikafadulden
dün doktoraydim suanda gelecegi yok benimkinin :emir_bebek:
senin bebegin nasil ??
bi daha böyle bu kadar uzak kalma bizden :1hug:

benim oğlmunda keyfi yerinde hiç gelesi yok inanki şu zamana kadar braxton hicks kasılması bile olmadı doğan bebeklere sağlıklı ve başarılı hayatlar diler bu teyzesi anneleri de tebrik ederim bebek haberlerini aldıkça çok mutlu oldum inanılmaz heyecanlandım darısı başımıza inş.öptüüüüüüüüümmmmmm

eee kızlar neler yapıyorsunuz bende yemeğimi yaptım aşkımı bekliyorum. bu arada kızlar bende iki gündür idrar torbama sanki biri iğne batırıyor gibi sıçratan ağrı giriyo bu sancı değildir dimi hiç olmamıştı böyle

walla inanirmisin bu ikinci hamileligim digerinde hic agri nedir bilmezdim hayatim ,bunda ögrendim :bbo:
o dedigin agri bende bu hamileligimde bir defa oldu gece uykumdan uyandirmisti o agri beni
onun haricinde regli görcekmis gibi agrilar oluyor sendede oluyormu o tarz agrilar ??

X