2009 Şubat Anneleri

dilekcim bildiğim kadarıyla akıntı devam eder ama kahverengi veya pembemi belli olmaz herhalde, ve nişandır o nişansa bir kaç gün içinde gelebilir bebeğin hatta 1 haftayı bulan bile oluyormuş..ama bence ihmal etme druna görün..
drum pazartesi gittiğimde şimdi yatırmayayım seni dedi biraz daha açılsın öyle yatırırım dedi ya açılma arttıysa yarın yatırırsa beni çok heyecanlıyım çooookk delikafadulden

canım asosye geçen hafta 2 kilo 260 dı şimdi 2 ki 500 olmuştur cimcime bugün yok doktoramı gitti galiba

hayatim ben cok yorgundum sabah baya kötüydüm migde bulantisindan dolayi
uyudum kendime geldim walla uzun zamandir böyle öglen uykusu cekmemistim süper geldi
aramizda bir hafta var benim bebegimde 2 kilo 650 gr kaydirigubbakcemile5
ins. biraz daha bekler canim bebegin ,hem tüm gelisimi tamamlanmis olur hemde biraz kilo alir :1hug: hastaneye yatirma konusu olursa bizi kesinlikle habersiz birakma cnm

Saolun kızlar eşimle konuştum illa gidelim bi nst ye falan girersin bakarız bebeğin hareketleri normal mi diyo bana göre normal ama gene de gidelim bakalım nişan bi kere gelmedi bende sabah pat diye kocaman pelte gibi sümüksü bişi geldi kahverengi ilkine göre daha koyuydu banyo yaptım banyodan sonrada az az geldi dr umu aradım normalse bebğin hareketleri gitmene gerek yok nişan atıyosun yavaş yavaş dinlen dedi olsun içimiz rahat etsin bi gidelim biz gelince yazarım size

ayyy özlemcim sizi okudukça ben daha çok heyecan yapıyorum, hadi hayırlı haberlerle dön inşallah..
kız sendemi benden önce doğurcan..

slm hamişler..
benimde son günlerim bebiscimkayra aynı bende bekliyorum bakalım hanfendi ne zaman teşrif edecek açılma başladığı için bekliyoruz normal olsun diye yoksa bu hafta alıcaktım kucağıma kızımı sezeryanla :KK43:(
yarın kontrolüm var inşalllah açılma ilerlemiştir yoksa isyan bayrağını çekicem..
kızlar benim dr 4 günde bi çağırmaya başladı sizlerde durumlar nasıl???[/Q
canım benimde açılmam var ama bana öyle geliyor ki normallle gelmeyecek sezeryan olacak çünkü karnım da aşağı çok inmedi....41 haftayı yarın dolduruyoruz

cimcimecim sen demir hapını aç karnınamı içiyosun?
ben hep öyle içiyodum bir saat kadar önce ama son 3 aydır kahvaltıdan 1 saat sonra içiyorum midem bulanıyodu benimde, druma söyledim kim dedi sana aç iç diye dedi bende eski drum dedim :))

vidicim hadi hayırlısı canım allah bir avazda kurtarsın canım
özlemim hayırlı olsun canım sen yinede doktora bir git görün bizleri habersiz bırakma

Bebişim senin sat 5Mayıs dimi aynı görünüyo takvimler de
Bebişcimkayra valla ii sabır şekerim sendeki ben de dayanamazdım gerçekten sabırsızlanıyorum şimdiden
Cimcimecimm dikkat et canım kendine

bebeşcim benmi dr yarın bakar herhalde açılma devam ediyomu diye hala aynıysa bende umudu kesicem normal olmaz herhalde, ama arttıysa suni sancıyla falan doğurabilirim herhalde tabi bebiş 4 kiloyu devirmediyse :)))

cimcimecim geçmiş olsun canım
ben demiri kahvaltıdan 1 yada 2 saat sonra içiyorum birde akşam yatmadan önce içiyorum
mide bulantısı bende de oluyor çok kötü dün akşamdan beri baya kötüyüm uyku zaten yok bugün doktora gideceğim bakalım nediyecek

Bebişim senin sat 5Mayıs dimi aynı görünüyo takvimler de
Bebişcimkayra valla ii sabır şekerim sendeki ben de dayanamazdım gerçekten sabırsızlanıyorum şimdiden
Cimcimecimm dikkat et canım kendine

canım benim takvim geriden geliyor 1 gün, demircoolla aynıyız onun takvimide 1 gün geride yılbaşında oldu bişeyler takvimlerimize :))
benim ultrasonda doğum tarihim 2 şubat çıkıyodu ama tık yok malesef :))

ee canım sen yarın 41 haftalık oluyosun neyi bekliyor drun..
bence bi an önce git druna..
sancın açılman yoksa mecbur sezeryan yapıcak..
ben çatlarım herhalde o kadar beklesem..

evet canım ama doktor diyorki benim için sayısal veriler önemli değil....bebeğin suyu var plesantada kireçlenme hiç yok....bebğin durumuda iyi o zman neden beklemeyelim diyor....yoksa bende çatladfım hemde yarıldım...valla lohusalık depresyonunu ben son iki haftadır yaşıyorum ve inşallah bu biriktirdiklerim sonra çıkmaz....açılmam sancım var ama tık yok....birde bana diyorki doktor çarşambaya kadar gelmezse o gün alırıs diyor ve o kadar bekleyipte sezezryane girmemk....adam normal yaparsın bosuna bıçak altına yatma diyor...ama cumartesi kontrol var ozaman artık ben gün belirleyeceğim...geldi geldi....valla kıs dararl geldiiii.çıldıracağım neredeyse....

birde millet yok yalnış hesaplanmıştor yok şöyle yok bçöyle...ya halam doğum yaptı yakın zamanda karnı aşağı inmediği için artık son zamanda sezeryane aldılar....inasanların konuşmalarıda sinir...
birde doktorum bile ban sen hala gebemisin dedi ya...sanki o değilde kendim doğurtacağım kendimi....dua edin ne olur.....

benim bebek aşağıya aşırı baskı yapıyor dün yine içimde bişey patladı sanki pıt etti çok tedirgin oluyorum öyle olunca suyum gelicekmiş gibi geliyor, bide geceleri o kadar sertleşiyorki karnım sancıyla uyanıyorum sizdede varmı böyle bi durum? çiş birazcık bile gelse fena sancı yapıyor bebek bastırıyor fena bi şekilde, ve alt tarafım zonkluyo benim..

Bebişimkayra eller herşey söylüyor inan en yakınlarım bile sürekli birşey diyor bıktım daha günüm var ama hemen doğurmak ister oldum inanki.

evet canım ama doktor diyorki benim için sayısal veriler önemli değil....bebeğin suyu var plesantada kireçlenme hiç yok....bebğin durumuda iyi o zman neden beklemeyelim diyor....yoksa bende çatladfım hemde yarıldım...valla lohusalık depresyonunu ben son iki haftadır yaşıyorum ve inşallah bu biriktirdiklerim sonra çıkmaz....açılmam sancım var ama tık yok....birde bana diyorki doktor çarşambaya kadar gelmezse o gün alırıs diyor ve o kadar bekleyipte sezezryane girmemk....adam normal yaparsın bosuna bıçak altına yatma diyor...ama cumartesi kontrol var ozaman artık ben gün belirleyeceğim...geldi geldi....valla kıs dararl geldiiii.çıldıracağım neredeyse....

birde millet yok yalnış hesaplanmıştor yok şöyle yok bçöyle...ya halam doğum yaptı yakın zamanda karnı aşağı inmediği için artık son zamanda sezeryane aldılar....inasanların konuşmalarıda sinir...
birde doktorum bile ban sen hala gebemisin dedi ya...sanki o değilde kendim doğurtacağım kendimi....dua edin ne olur.....

canım sıkma canını inşallah en kısa zamanda olur herkes böyle zamanlarda birşey biliyormuş gibi konuşur. konuşulanları dinleme bile
bizim dualarımız seninle ve bebeğinle canım:1hug:

Derinzlm canım bu kahverengi akıntını arkasından yine beyaz akıntı devam eder mi? Bir daha gelmedi hemde çok azdı anlamadım yav. Bugün havada çok karanlık içim daraldı. Sürekli ağlamak istiyorum. Annem de kızdı bana zaten neden bu kadar herşeyi inceliyormuşum. Herkes doğuruyormuş tabi bişey olacak diye 9 ay boyunca ben korudum bebeğimi. Hep kaybetme korkusu yaşadım son günlerim ve telaşlıyım.

hayatim üzülme annelerimizde anne oldular ama bazi konularda bizi anliyamiyorlar sanirim .... aynen benim annemde bana cok pinpiriklisin der bende senin gibi herseyi cok inceliyorum yaptigim yemekten tut oglumun yaninda konusulanlardan ,ailece baktigimiz filme kadar ,bendede asiri kaybetme korkusu vardi hayla o korku var
normal sanirim anneyiz biz sonucta degilmii ....

annemde gecenlerde ben hic senin gibi degildim ben sizi otobüsle babaniza cesmeye gönderiyordum siz kücükken dedi :1shok:
ben sahsen 3 kücük cocugumu tek basina otobüsle yaklasik 1 saatlik yolda tek basina birakamazdim ( büyük konusmak istemiyorum )
Allah korusun hersey olabilirdi

her anne farkli ben oglumu koklamaya kiyamam ,simdiden uykularim kaciyor ilerde büyüdügünde cocuklarimi nasil disardaki kötülüklerden koricam diye ama diger yandanda kendi anneme bakiyorum hic korkusu olmadan bizi otobüsle bir saatlik yolda tek basina birakmis vs.........

üzme kendini cnm ANNEYIZ BIZ düsüncelerin normal :teselli:

Son düzenleyen: Moderatör:

bende sinir oluyorum canım her zilime basan her gören sen daha doğurmadınmı diyor çıldırıyorum sanki günü geçmişte doğuramamışım gözüyle bakıyolar kaynana her gün yokmu bişey yokmu bişey diyip duruyo onlar öyle yaptıkça ben daha çok stres yapıyorum:mymeka:
arkadaşım yeni doğum yaptı onun 31 aralıktı doğumu ama 12 ocakta doğdu kızı normal doğumla demek beklemenin faydası oluyor ama herkezde olmuyo işte bebeğin kilosuda çok önemli belki benimki 4 ü devirmiştir o zaman normali beklememin bi anlamı yokki off ne olcak anlamadım gitti..:nazar:

kizlarrrr massallahh size yetisemiyorummmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile
iki üc sayfa dönüp geriden okumaya baslamam gerek

X