2009 Şubat Anneleri

elija aldım canım ama markadan markaya farketmez sanırım. emzirme işine gelince oğlum Çağan'ın aksine uyanmıyor benim. 1 saat uğraşıdan sonra ancak uyanıyo onda da ne maskaralıklar yapıyoruz görseniz. belki biraz daha büyüse değişir.

Çok sağol cnm fiyatı çok iyi, burda hiç biyerde bulamadım bide sorduğum yerler ilk kez duymuş gibi bakıyorlar

Çok sağol cnm fiyatı çok iyi, burda hiç biyerde bulamadım bide sorduğum yerler ilk kez duymuş gibi bakıyorlar

bende bunu anlamıyorum ya,istanbulda bile mağazalarda bulamadım,sütyen külot var ama atlet yok.bide yani oldukça kullanışlı bir şey niye satmıyorlarki.girdiğim bi dükkanda zaten çok fazla soran oluyor ama nerden bulunuyor bilmiyoruz dediler.ilginç yani:1no2:

valla özlemcim dr tavsiyesi iyi de 2 günde zombiye dönüyor insan
çünkü sen bebişi 2 saatte bir emzireceksen kendin en azından bir 5-10 dak önce uyanıp altını alman lazım altını aldığın anda seni elini yıkamaya bile göndermiyor
koşa koşa elini yıkadın geldin emzirmeye başladın
emzirmenin ilk zamanlarda 10dakika sürekli cork cork şeklinde ve yutkunduğunu duyarak olması gerekiyor ki bu 10 dakika teoride kalıyor en azından yarım saat geçiyor
bu arada altını kirletirse hemen açamıyorsun çünkü kusma riski var
emme işi bitince gazını çıkarana kadar uğraşman gerekiyor ki bu arada bebiş uyuyabilirken sen uyanıksın
gaz çıkınca yatırıyorsun
altını ancak yarım saat 45 dak sonra açmak gerekiyor bir de bunu halledersen aaaa bşr bakmışsın ki 2. 2 saat dolmuş ve sen yine emzirmek zorundasın :)))

koca göbişler yeni hayatınıza hazırlanın :))

özlemcim sanırım bebemax tı markası etikette sadece beden yazıyor da

SSASLAN :)) gözlerim pörtledi okurken valla :1shok:..Allah yardımcımız olsun cümleten o zaman ne diyim.
ay ben ufaktan tırsmaya başladım becerebilecekmiyim tüm bunları diye:Saruboceq:

Sağol SİBEL içim açıldı valla yazdıklarını okuyunca bu aralar kimi görsem bu günlerinin kıymetini bil diyorlar allahım gece uykusu sorun değil ama aynı tempo 24 saat sürüyor valla benim gözüm korkmaya başladı şimdiden atlet tavsiyeleri için teşekküerler kızlar veriyorum şimdi sipariş ıslak mendili falan da alayım barii ay alışveriş yapmaktan sıkılacağım gelmezdi hiç aklıma
VİDİ su termometresini sormuşsun su ısıtıyorum şimdi bakalım ne kadar sürede çıkacak sonuç iyi aklına gelmiş valla benim denemek aklımın ucundan geçmedi
VİDİ bu bebefox markada tüm göğüsmü çıkıyor dışarı sadece ucumu yoksa resimden net şekilde anlaşılmıyor

Son düzenleme:
kızlar iyi akşmalra herkese bu arada duru 24 den haberi olna varmı doğumu gerçekleştirmiştir herlde allah yarımcımız olsun

Ben verdim atlet siparişini, benim gözüm korktuu şimdiden valla bebiş bakımı çok zor ama kokusunu içine çekince yorgunluk kalmıyordur heralde,böylede çok zor mide yanması beni öldürecek gece uykusu kalmadı artık, bıktım reniee tabletten

canım göğüs kısmı çift kat gibi ucu çıkıyor sadece gerçi biraz büyük gibi deliği ucunundan daha fazlası çıkıyo bende sanki:)) bende normalde 80 civarı falan kullanıodum,şimdi 90 beden aldım.doğumdan sonraki durumuma göre hemen tekrar sipariş vericem olmazsa diye cesaret edemedim şimdi 1 tane aldım

Bende 95 sipariş verdim ama umarım doğumdan sonra olur, hem atlet gibi olmasıda iyi korse görevide görür göbüşlerin toparlanmasınıda sağlar

bende daha hic emzirme südyenini atlet almadim
atlet sartmi kizlar ?? ben daha önce hic kullanmamistim atletlerden hatta emzirme südyeni bile kullanmamistim simdi ilk defa alicam

Bana daha kullanşlı gibi geliyor cnm malum kış bebekleri sık sık emzireyim derken göbüşleri üşütmeyelim diye hem de göbüşlerimize korse görevide görür

slm kızlar inanın bebek bakımı çok zor ve çok büyük sorumluluk istiyor, başından ayrılmaya gelmiyor, bneim bebeğim çok uslu ağlamak nedir bilmeyen bir bebek ama belki kusar vs,, gibi endişelerle her an gözüm üzerinde bu sebbeple internete çok nadir girebiliyorum, kim ne yaptı bilemiyorum kimler doğurdu takip edemedim, benim kızımın fotoğraflarını yayınlamıştım ama gitmiş , nereye gittiğini bileniniz var mı? ne yorumlar yaptınız okuyamadım çok merak ediyorum, neyse olmazsa tekrar gönderirim

VİDİ canım denedim termometreyi ilk önce soğuk suyla duruladım sonra hazırladığım suyun içine koydum birkaç saniye sonra değişti renkler sende aynı şekilde den istersen belki soğuk suyun etkisi olmuştur

Kızlar bakın korktum valla. Bebek bakımı bu kadar zor mu ne yapacağım ben. Gerçi annem gelecek ama o gidince ne olacak. Ağlamak istiyorumsenağlama ben uykuyu çok severim gece nasıl kalkacam bilmiyorum.
Emzirme sütyeni aldım ama atlet almadım ben alsam mı bilmiyorum. İnternetten mi sipariş verdiniz bize de anlatın lütfen:Saruboceq:

Merhaba, güzel hamişler..artık son anlardayız hep beraber.. Ama ben en son doğuracaklardanım saat 'ıma göre 26 şubat.. En geç ben doğuracağım artık çok sıkıldım kızlar yaa.. Bide kayın validemle kayın peder geldi memleketten benim doğuma bana bişey yaptıkları yok aslında kayın validem elinden geleni yapmaya çalışıyor ama ben çok sıkıldım bu koca göbekle evde büyüklerin olması artık iyice sitrese girdim.. şimdiye kadar hep normal doğum dedim doktorumada normal istediğimi söyledim ama artık dayanamıyacağım sanırım 26 şubatı bekleyemem... Pazartesi kontürolum var doktorumla konuşacağım 14 şubatta sezaryan istediğimi söylüyeceğim, bakalım ne dicek eğer sakıncası olmazsa 14 şubatta sezaryana girmeyi ciddi ciddi düşünüyorum artık hem ozamana 38 haftalık oluyorum sanırım bişi olmaz ayyyy bilmiyorum yaa pisikolojim iyice bozuldu... Sizler ne dersiniz aslında duyar gibiyim şimdiden yok sezaryana girme normal olsun dediğinizi ama dayanamıyorum artık..neyse çok uzattım öpüyorum sizleri ve bebişlerinizi.. Hayırlı doğumlarımız olsun inş

slm kızlar bugün nst'm çekildi.. gayet güzel sancılar 50 den ykarı çıkmadı hiç..
ve drum 1 hafta içinde seni doğurtmam gerekiyor karnın iyice büyüdü ve bebeğin 4 kg yi geçmemesi lazım dedi:1shok:
kendiliğinden gelmezse sancılar başlamaz rahim açılmazsa sezaryenle alacakmış tırstım yaaa senağlama

Yok kızının fotoları sildik biz onları hiçbirimiz de yorum yapmadık . Ne çirkin pozlar falan vermiş şaka bir yana dünyalar tatlısı ısırırım onun çıplak bacaklarını ben bak burada adres canım tekrar tebrikler allah analı babalı büyütsün inşallah
http://www.kadinlarkulubu.com/bebeklerimiz-ve-cicileri/248754-iste-melek-yuzlum-ulku-nisaaa.html

ayyyy süpersin derinciğim yaaaa hala arıyordum biliyor musun bulammaıştım yaaa neyse okuyayaım bakayım yorumlarınızı neler yumurtlamışsınız

gözünüz korkmasın. ne kadar bebek bakımı zor olsa da hala size laf yetiştirebildiğimize göre çok kötü durumda değiliz demek ki. di mi????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…