2009 Şubat Anneleri

canım açılman varsa ve devam etmiyosa ve benim bildiğim sancın yoksa suni sancı verip açılmayı sağlıyolar, olurmu 20 gün kaç haftalıksın sen?

Tesekkur ederim dualariniz icin kizlar, bende sabahleyin 2 gunun uykusuzlugu ile hastaneye gittim, sancilarim duzensiz olmakla birlikte cok agriliydi ve dayanamadim dogru hastane tabi.Saat 7 gibiydi, ve orada sancilarimi ölctuklerinde arasinda 7 dakika felan vardi sancilarin, yani daha geriledi, sonra alttan kontrol etti doktor ve sadece 1,5 cm acildigimi söyledi, cok uykusuz oldugumdan eve gidip dinlenmemi ve bana ondan önceki gun verdikleri ilaclardan ve birde uyku hapi verdiler, gercekten eve geldigimde haplari direk aldim, ayyy inanirmisiniz aninda bayilmisim ve tam 7 saat boyunca oldugum yerde kipirdamadan uyumusum.Okadar iyi geldiki anlatamam, cunki sancilardan felan uyumak imkansiz inanin, bakalim insallah bu sancilar gunlerce surmez cunki artik dayanilmaz bir hal aliyor.Birde bunun sadece önagrilar oldugunu dusununce daha bir korkuyorum.Allah´im bir an önce saglikla dogurmayi bir nasip etseydi kizlar, ne olur dua edin benim icin, cok zor,
Sizleri öpuyorum

Günaydın şubat annişleri bol bol doğumlu bi gün diliyorum...
Bu arada Pınar Altuğ da doğurmuş dün.

günaydın annişler.baya bebişlerimiz çoğaldı
pınar altug benimde aklıma geldi dün dogurdumu acaba diyordum :O dogurmuş maşallah
benimde kasılmalarım sık bugün 10 dk da bi falan oluyo
aksamda rahmime cok baskı yaptı sanki çıkıcak gibi oldu zonklayıp durdu 5-6 dk arayla

cnm uyuyabildigine sevindim gercekten o agrilar cekilmicek derecede
bizde seni cok öpüyoruz cnm ins. doguma kadar iyi dinlenebilirsin Şeniz

arkadaşlar doktordan geldim ben kan verdim anestezi için gerekliymiş yarın sonucunu alıp eşim gösterecek yerime doktora ona göre genel yada spinal yapacaklar ben spinal istiyorum. bakalım ne olacak. nst ye girdim normal herşey maaşallah. artık 16 şubat gelmez sabırsızlanıyorum kızımı kucağıma almak için.pınar altuğda doğurdu ne güzel. zaman çabuk geçsin amaaa...

sirincek cnm ins. güzel sonuclar alirsin ins. istedigin gibi spranal dogum yaparsin
baksa ne dedi doktorun bebisin kac kilo olmus cnm ?

sirincek cnm ins. güzel sonuclar alirsin ins. istedigin gibi spranal dogum yaparsin
baksa ne dedi doktorun bebisin kac kilo olmus cnm ?

ultrasona girmedim canım zaten hastanenin usg cihazı kilosunu yanlış gösteriyor. haftaya çarşamba tekrar gel dedi bir sorun görmediği için. sancım da yok sadece geçen gece ishal olmuştum bol su iç dedi bir de mide bulantım var dedim olabilir dedi rutin bir kontroldü az kaldı cimcimem 18 gün sancın vs gelirse hemen gel dedi o kadar...

cok gecmis olsun cnm bol bol ic sen suyunu ins. bidaha hastalanmazsin
cidden cok az kaldi ya doguma benimde migde bulantim oluyor
bide asiri halsizim ya
haftada birmi gidiyorsun doktora ben iki haftada bir gidiyorum sanirim bir haftaya hic düsmicek randevularaim

kizlarr bana bi akil verin daha önce buzluga hic yemek atmadim
üc gün kalicam hastanede esime ve tuana biseyler yapip gidiyim diyorum
sigara böregi hazirlayip koyucam gitmeden de kocise denetcem bakalim kizartabilcekmi hic olmazsa firina atsin

baska neler koyabilirim dolaba ??? yoksa benimki ogluma hazir yemek yedircek :çok üzgünüm:

sağol güzel dileklerin için Cimcimem ben haftada bir gidiyorum geçen hafta gittiğimde söylemişti artık haftada bir gel diye.
bu arada kızlar yeni bir başlık açtım 2009 ŞUBAT BEBEKLERİNİN FOTOĞRAFLARI isimli, lütfen bebişlerimizin resimlerini oraya ekleyelim olurmu onlar hepimizin bebeği hepimiz merakla bekliyoruz fotoğraflarını....

canım açılman varsa ve devam etmiyosa ve benim bildiğim sancın yoksa suni sancı verip açılmayı sağlıyolar, olurmu 20 gün kaç haftalıksın sen?

suni sancımı:1shok::1shok: 38+1 bugun canım sezeryana alabilir hemen ama ben normal istiyorum onun için bekliceğiz diyo bakalım hayırlısı ilgine tşkler

serçeçik sende saol:)

günaydın kızlar beklenen an geldi ve sanırım banada eşimden nezle bulaştı 12 de zor uyandım bir sürü işim var dün çarsıdan kapitoneler almıştım çekmeceleri için onları hazırlamam lazım sonra dolaplabını yerleştirmem lazım dün gece ayaklarım çok şişti neyse ki dinlenince geçtiler ama çok moralim bozuldu inmeyecekler sandım biran ((

Kızlar günaydın inşallah herkesler iyidir.
Özlüyorum sizleri sabaha kadar ne kadar çok alıştım ya sizlere. Dün gece çok ilginç rüya gördüm. Oğlum doğmuşta 4 aylık olmuş. Birde ben 4 aylık tekrar hamileymişim kızlar. Çok kötüydüm. Çok korktum. Doğumdan sonra spiral mi taktırsam ki valla hemen hamile falan kalarım diye korkuyorum. 1 sene okula gidemedim artık çalışmak istiyorum. Evde yapamıyorum ben.
Pınar Altuğun doğurduğunu duydum ne güzel bizlerden var mı doğuran kızlar?

Slm kızlar dun benımde ayaklarım cok şişti mayalanmış hamur gibiydi sabahyarımsaat masaj yaptırdım azıcık ındı oyle işe gelebildim ben oglumun herseyını hazırladım dolabı,dolap ortulerı,kılıgı kıyafetı derken bu aksamda annem son hazırlıkları getırecek bana..dunde hastane odası suslemelerı ve ıkramlarının sıparısını verdık arkadasım bu iş yapıyor ınternettede sayfası var elıf baby gıft arzu eden sıparıs verebılır cok guzel seyler var hastane odasuının kapısına leylek takıcak ism levhası yatak etrafına şifonlar.zıyaretcı defterı,lohusa şerbeti,cıkolatası ama suslu...gerısı beyımızın gelmesı kaldı 2 şubatta gun verıcek sevgılı doktorum umarım balık bebegı olmaz kova olsun ıstıyorum...

suni sancımı:1shok::1shok: 38+1 bugun canım sezeryana alabilir hemen ama ben normal istiyorum onun için bekliceğiz diyo bakalım hayırlısı ilgine tşkler

serçeçik sende saol:)

hayatim sen normal dogum istiyorsan sezeryanda sart degilse doktoruna söyle bence suni sanci verilsin :1hug:

gecmis olsun cnm ins. cabucak atlatirsin
kendine dikkat et cnm

Allah hayirlara cikarsin cnm bende bir defa gördüm oglumu rüyamda gercekci gibiydi resmen

ben dogum sonrasi spiral taktirtmak istiyorum ama spiraldende korkuyorum acikcasi ya
bide benim zaten bu ikinci cocugum halam baska cocuk yapma diyip dogumda kendini kisirlastir dedi :1shok: :1shok:
kesinlikle hayir dedim yani tamam baska cocuk istemiyorum aama olmaz böyle bisey
sanirim ya dogum kontrol haplarina baslicam yada spiral taktirtcam
yaklasik 500€ burda spiral bakalim maddi duruma göre karar veririm sanirim a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…