2009 Şubat Anneleri

Şirincek özelcan.com.tr de var emzirme atleti bebefox un fiyat aynı gerçi orayada bakın isterseniz

canım bu atletin bedenini nasıl ayarlıycaz ben m giyiyodum ama şuan L nası alsam ki large büyük olmasın çok

beden olarak doğumdan sonra hangi bedende olacağız kestirip almak lazım canım.bende hamilelikten önce M giyiyordum ama L alıcam bu arada bebefoxun atleti bunun gibi değil canım bu daha kullanışlı görünüyor.

Ships Baby Emzirme Atleti
bu değilmi canım L de büyük gelmesin sonuçta atlette burda en yüksek beden terreddüt ettim yani çok geniş değilim ki m de küçük gelirse:)

Siparişi verdim daha gelmedi cnm benimkide heryere sordum bulamayınca bi de 13 lira görünce hemen aldım bebefox u nasıl olduğunuda bilmiyorum, onun bedenleri sütyen gibi 85-90-95 diye

biz şubat anneleri doğuramadık hala mart anneleri başladı bile doğurmaya maşallah hepsine..

canım kargo ücreti ne kadar peki? en az 7 ytl dir.. 20 ye geliyo yani belki geçer bile..

Günaydın annişler
bebişim kargo ücreti 5 liray mış, ama mağazalarda satılmıyor ki.

canlarim günaydinnn ,nasilsiniz bakalim
benim bir haftadir karnim agriyor cok hafif bi agri hani sanki reglim gelicekmis gibi
durum böyle olunca hicde bisey yapasim gelmiyor uzaniyorum ama cok bi fayda etmiyor
dün sicak bi banyo yapiyim dedim biraz iyi geldi ama sabah gene migde bulantisi ve hafif bi karin agrisiyla uyandim
bu agrilara karsi siz neler yapiyorsunuz ?

günaydın kızlar iki gündür felaket hastayım yutkunamıyorum boğazımın acısından dünden beri ballı sular ıhlamurlar içim dışım mahvoldu kendinizi yormayın sakın son haftalarımız artık dikkatli olun benim gibi olmayın giremeyebilirim birkaçgün belki hiç halim yok hepinizi öpüyorum

Aman canım dikkat et, havalar bi öyle bi böyle hepimizn başında şu hastalıklar ilaçta kullanamıyoruz, ateşine dikkat et canım o çok önemli hemen dr unu ara ateşlenirsen

vidi doğur artık hayatım...senin kız yerini pek sevdi...valla ben tek tek gün sayıyorum artık...şeritli takvimler var ya..mutfakta ondan asılı..şeriti kalkar kalkmaz 1 gün ileri atıyorum hemen..bu durumda bugünde dahil olmak üzere 6 günüm kaldı..ama gel sen bana sor tabi..sıfır uyku..sabahı sabah ediyorum...starda yabancı gelin gece, sonra kanal d de hırsız-polis in tekrarı, sonra starda uyan türkiye...ne varsa seyrediyorum...zombi gibi oldum..televizyonda patlayacak artık...bu lcd lerin de saatleymiş ömürleri..kocam tutturdu hamileliğinin son aylarında 2 kanape - 1 lcd tv tükettin ne masraflı iş bu böyle diye:))) bu çocuğumun odasını da 20 gündür havalandırıyorum hala kokuyor..artık bugün silip yerleştireceğim...dün perdesini de taktım..siz sağ bn salamet kalmadı eksik gedik bişi...bir tek paşamın doğup odasını ziyaret etmesi kaldı...

bu arada kızlar bebeğiniz için pratik uyku rehberi diye bir kitapçık okuyorum...hemen bilgileri size vereyim...."iyi bir yatak rutini kurmak ve bebeğinizin akşam 7 ile 10 arasında iyi uyumasını sağlamak bebeğinizin geceleyin uykuya j-hızlı bir şekilde geçişinde önemli faktördür...akşam 6 da iyi beslenen ve saat 7 ile 10 arasında uykuya kalan bir bebek canlı uyanacak ve tam beslenmeye hazır olacaktır...bu sefer alacağı süt miktarı gece ne kadar uyuyacağını belirleyecektir...2 ile 4 hafta arasında kilosu için gerekli süt miktarını alması ve 1 saat düzgün bir şekilde uyanık kalması koşuluyla gece 2 ile 3 e kadar uyuyabilmelidir...bebeğinize yatmadan önce banyo yaptırmanızda önemlidir...banyo esnasında oldukça sakin ve sessiz olun..banyodan sonra göz temasından ve konuşmadan sakının...böylelikle bebeğiniz aşırı uyarılmış olmayacaktır...beslenmenin son bölümünü her zaman bebeğinin yatağının olduğu odada yapın..."

bir de kolikli bebekler için tavsiye var hemen onuda yazayım...kolikli bebeklere günün sonunda içlerindeki gerilimi boşaltmaları için fırsat verilmelidir...* eğer bebek kolay rahatlatılamıyorsa 15-20 dakika ağlamasına izin verin...* hala rahat değilse hafif ve sakin bir şekilde onunla konuşarak nazikçe onu bir kez daha besleyin...* aileler zıplatarak ya da benzer şekilde bebeği uyararak onu sakinleştirmeye çalışmaktan kaçınmalılardır..eğer hassas denemeler işe yaramazsa bebeğin 15-30 dakika daha ağlamasına izin verilmelidir...bebeklerin 2-3 kolik dönem süresinde rahatsız etmeden ağlamlarına izin vermek tansiyonu düşürür...1-2 gün içinde ağlamanın yoğumluğu düşecek ve bebek daha rahat uyumaya başlayacaktır.""

Günaydın kızlar
Nestleciğim çok teşekkür ederim bu güzel bilgiler için .Gerçekten çok gerekli bilgiler.
Beyazbulut geçmiş olsun canım. Bol bol dinlen ve terlemye çalışsan belki soğuğu atarsın canım.

Cimcime günaydın canım. Canım doğum yaklaştıkça böyle ağrılar olurmuş. Bende yok daha ama bekliyelim bakalım. Kovaa burcu olsun istiyorum oğlumun tek derdim bu valla.:teytey::teytey:

Cimcime günaydın canım. Canım doğum yaklaştıkça böyle ağrılar olurmuş. Bende yok daha ama bekliyelim bakalım. Kovaa burcu olsun istiyorum oğlumun tek derdim bu valla.:teytey::teytey:

sanada günaydin cnm :1hug:
ayin kacindan sonra dogarsa kova burcu oluyor ? hic aram yok bu aralar burclarla
ins. senin oglan kova burcu olur cnm kaydirigubbakcemile5

mrb kızlar ne zamandır giremiyorum çünkü 22.01.2009 tarihinde oğlum acele ederek doğdu.sezeryanla 3.kilo 50 cm olarak doğdu oğlum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…