2009 Şubat Anneleri

iyiakşamlar kızlar kızımın hsatne çıkışınıve geceliğimi ütüledim yerleştirdim çantalırımız hazır artık şişliklerim için doktoru aradım yine çok kötüyüm çünki yürüyemiyorum acısından morardı ayaklarım resmen normal dedi artık dedi tes filan yapmıştı hepsi iyi tuzluda hiç yemiyorum ama neden böyle oldum çok canım acıyo yaa

valla doğuran doğurana..darısı da başımıza...zar zor doktorumu 4 şubat a ikna ettim..nasıl sabredeceğim inanın bilmiyorum...uykuya hasretim..ve maalesef doğurunca da bu hasretliğim bitmeyecek...bugün bir arkadaşım geldi oğluşun oda kapısını süsledik...çok güzel şeker sepeti de getirmiş..ben annemin ördüğü patiklerin içine şeker hazırlamıştım ama bu pastane işi olanlardan...artık bu sepeti götüreceğim hastaneye...ziyaretçi defterini de süslerim bu gece...artık işimiz süs püslere kaldı...karnımı bir görseniz ikiz mi diyor gören..hayır diyorum tekiz ama tombalak tomurcuk paşa hazretleri:)) tek şükrettiğim karnımda filan hiç çatlak olmadı..kaşıntı filan yaşamadım hiç...bugün 37. haftamıza girdik...bu kalan 9 günde de çatlamam herhalde...bi de kızlar ben 1 hafta önce filan ağda yaptırmıştım...çıkmaya başladı bile(( doğuma kadar görünen ama ağdayla alınamayan boyuta gelecek..sinir oldum.....

kızlar doğumdan sonra bu göbekler sarıcakmıyız korse aldınızmı napıcaz ben çok merak ediyorum bu konuyu sezeryan olanlar sarıyormu bilmiyorum normal doğumda sarılıyo diye biliyorum siz ne düşünüyonuz bu konuda

canım şişliği yabana atmamak lazım benim hikayemi biliyorsun albumin eksikliğinden şiştim parmaklarım ellim ayağım yüzüm çatlayacaktım 4 gün hastanede yattım doktorunla tekrar görüş bence çünkü albumin eksikliği preklamsi deniilen adını yalnış yazmış olabilirim bir türlü zehirlenme bebeğe direkt etki ediyormuş aklında bulunsun bu kadar şişmenin tuzlu yemekle alakası yokmuş tabiki tuzsuz yemek gerekiyor ama bu şişliğin sebebi albumin eksikliğiymiş

vidicim saslancım maşallah bebişlerinize kiloları çok güzel darısı hepimizin başına saslancım.
vidicim benim karnım da acayip oldu valla önümü göremiyorum

kızlar doktor dün tekrar nst ye bağladı biliyorsunu bebeğim cuma cumartesi hareketsizdi dün kalp atışları falan normal çıktı çok şükür şimdilik iyi dedi gidebildiği yere kadar gidecek hareketlerini takip et gecenin yarısı bile olsa çekinmeden ara hemen alalım dedi ne olur siz de dikkat edin bebeğin hareketi çok önemliymiş doktorunuzu bu durumda acil haberdar etmemiz gerekiyormuş

Ayyy kızlar bende halen beklemedeyimmmm....nişanım geldi ama tık yok valla...bugün hastanedeydik...heran olabilir dediler 1-2 güne...bakalım işte heyecanla bekliyorum...gece uyuyamadım ayy sumu geldi ha geldi ha gelecek :))) dün gece uyku yoktu kocamla bana uykularımız kactı...kızımızı cok özledik..bi yandanda üzülüyorum ağladım bugün hatta ayy içimde cıkıcak o kıpırdamalar olmıycak bidaha ayne bedendeydik ikimiz...cok güzeldi..yani böyle kızlar...bekliyoruz bizde...allah hepimizi bir avazda kurtarsın kolay doğumlar nasip etsin büyük allahım hepimize insallah...saglıkla sıhatle yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin yarabbim...öpüyorum hepinizi saglıkla sevgiyle kalın allaha emanet olun...

canım ben de senin gibi düşünüyorum çektiğim tüm ağrılara sızılara rağmen içimden çıkması fikri beni üzüyor Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin nişan denilen şey baya baya kan mı oluyor ve ne kadar oluyor

Canım benim inşallah iyi haberlerini yakın bir zamanda alırız. Kendini sakın üzme. Bende senin gibi düşünüyorum. Oğluşum doğunca kendimi boşlukta hissedeceğim diye. Ama düşünsene o zamanda kucağımızda olacak onu koklayacağız, öpeceğiz, bunlar dahada güzel. Üzülme canım dualarımız seninle. Öptüm.Şeniz

Canınm ssaslan herkes doğuruyor maşallah.
Bende heyecanlandım valla. Çınar bebek uğurlu geldi kardeşlerini topluyor.Annesi.
Bu arada maşallah oğluna. Allah nazarlardan saklasın. Öperim ben onu.

canım 2 hafta önce aynı şikayetten gittim doktora bütün tahliller yapıldı hepsi iyi çok şükür bu cumaretside diğer doktora gittim oda istedi tahlil görünce balon gibi beni:1shok: ordada yaptırdım albumin testi oda iyi bişey yok dedi anlamadım valla ama gören şok oluyor çok kötüyüm

ayy durucum ne heyecanlısındır sen şimdi ben olsam zırıl zırıl ağlardım heralde normal doğumu bekliyorsun değilmi

vidicim nisancim massallah bebislerinize

durucum cnm benim nasil heyecanlisin doguma gidenlerle bizde heyecanlaniyoruz bide kendimiz gitsek heyecan nasil olucak acaba
bazen bende istiyorum ciksin artik diyorum ama su dönemin tadini cikarmak bi baska
icimizde besliyoruz onunla cok duygusal bi bagimiz var olagan üstü bi dönem geciriyoruz gercekten
dualarimiz seninle saglikla cabucak kavus cnm bebisine )

kizlar yarin ebem gelicek benimde bebisin bi kac seyi vardi ütülememistim yarina kadar yapmam sart kadin gelip bakicak
offf bide evi toparlamam gerek canim oglum bugün ben uzanirken girip mutfakta yemek yapmaya calismisdaaaaa ) haa bide benim kalemlerimden bir tanesini alarak yatak odamiza kocamannnn bi daire cizmis )) esime söyliyim birazcik boya vardi onla hemen boyasin orayi
ilk gördüm sasirdim gercekten cok güzel bi daire cizmis kizlar hic yamuk falan degildi aferin ona ama keske ona aldigimiz tahtada cizim yapsaymis
babasi gördü o bile ilk anda gülümsedi nasil cizmis bukadar düzgün daire dedi )))
vidicim senin dedigin gibi yarin kocaman bi kagit alip odasina yapistiricam cizmek istedigini gitsin cizsin cnm oraya
ressam mi olucak bu cocuk ne

Son düzenleyen: Moderatör:
meraba kıslar....cuma doğum yapacaktım ya işte ne olduysa oldu benim açılmalarım istenilen şekilde olmadı..ve bekliyoruss.hala...doktor beni heyecanlandırdı bugün olur diye şimdi bekliyoruz...kasılmalarım ve ağrılarım devam ediyorda ...bakalım doğum ne zaman....39 artı 2 olduk bakalım hayırlısı.....

kimsecikler yokkk

kızlar bugün bende doktora gittim 37+2 olduk 3200 müş bebeğim doktor pazartesi sezeryan yaparız alırız bebeği dedi.biliyorsunuz benim bebeğim ters duruyor 1,5 aydır.perşembe günü sen sabah yine bir kontrole gel her ihtimale karşı dedi.ay saatler durdu benim için nasıl geçecek zaman inş o zamana kadar durur bebiş içimde biraz büyür...oy oy oyyyyy

bebisim kayra cnm sende girmeyince kesin dogurdun sandim )
nasil gecti sinavlarin bittimi cnm bak annesinin sinavlarinin bitemesini beklemis senin kuzu

asiye cnm massallah bebisine nekadar az kalmis seninde simdi hic zaman gecmek bilmez cnm en iyisi bol bol dinlen pazartesiye kadar danini cikart )

kızlar merhaba ne oluyo böyle herkes doğuruyo aaaa herkes sırasını beklesin lütfennn:)) bu arada az önce burada marmariste deprem oldu kızlar nasıl korktumm baya salladı kocamda uyuyordu uykudan kalktı o da ben panik yapınca... tamda haberlerde depremde ne yapmak gerektiğini vermişi akşam onu konuşmuştuk bizde eşimle gece uyuyamam şimdi ben
gerçi zaten uyumuyorumki:))

cimcimecim dinlen demesi kolay nerdeyse 24 saattir hiç uyumadım kontrole gidicem bugün diye.doktor pazartesi alırız deyince sırtıma bıçak saplandı sanki .ok korkuyorum bu 1 haftada uykusuz geçeceğe benziyor bana.çok korkmaya başladım sezeryan olduğu halde.sanki ayılamayacakmışım narkozdan çıkamayacakmışım gibi geliyor ( psikoljim bozuldu yaaa

cnm benim cok gecmis olsun
cokmu siddetliydi ,ins bir daha olmaz dikkat edin :teselli:
off yaaa
dua etde uyumaya calis cnm ins. olmaz bir daha ben bile korktum yani :teselli:

şirincek korkma dua et bitanem.rabbimden gelen herşeye razı olmak zorundayız.hepimizi dünyadaki herkesi mevlam depremlerden,felaketlerden korusun.bebişinde etkilenmesin bak sakin ol tamam mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…