2009 Şubat Anneleri

cimcimecim dinlen demesi kolay nerdeyse 24 saattir hiç uyumadım kontrole gidicem bugün diye.doktor pazartesi alırız deyince sırtıma bıçak saplandı sanki .ok korkuyorum bu 1 haftada uykusuz geçeceğe benziyor bana.çok korkmaya başladım sezeryan olduğu halde.sanki ayılamayacakmışım narkozdan çıkamayacakmışım gibi geliyor :KK43:( psikoljim bozuldu yaaa

:teselli: canim benimmm seni cok iyi anliyorum
nedesemde bi fayda etmez biliyorum
canim ya korkma bak kac kisi aramizdan sezeryan oldu doktoruna güven :teselli:
kötü düsünme nolur cnm
dualarim seninle saglikla kavus bebegine :teselli:

amin canım inş.ne bileyim işte hastane ortamı her zaman soğuk gelir ya insana ondan.inş burda mevlam güzel haberler vermeyi nasip eder banada.

sanirim subat'ta doguracak az kisi kalacak:) mesajlarinizi hep takip ediyorum ama cevap yazmaya firsatim olmuyo genelde. bende de hic tik yok bizim kiz yerinden memnun herhalde:)Allah hepimize saglikli dogumlar nasip etsin...

şirincek korkma dua et bitanem.rabbimden gelen herşeye razı olmak zorundayız.hepimizi dünyadaki herkesi mevlam depremlerden,felaketlerden korusun.bebişinde etkilenmesin bak sakin ol tamam mı?

canım o an panik oldum şu an rahatım gece de uyuyamıyorum zaten düşünecek bir konu daha çıktı geceye...:) kızlar bir şey sorucam ne zamandır sorayım diyorum unutuyorum sizinde bebişler çok hıçkırıyormu benim kız günde en az iki fasıl hıçkırıyo

cnm benim cok gecmis olsun
cokmu siddetliydi ,ins bir daha olmaz dikkat edin :teselli:
off yaaa
dua etde uyumaya calis cnm ins. olmaz bir daha ben bile korktum yani :teselli:

sağol canım baya şiddetliydi çünkü çok net hissettik inşaallah olmaz bir daha

canım o an panik oldum şu an rahatım gece de uyuyamıyorum zaten düşünecek bir konu daha çıktı geceye...:) kızlar bir şey sorucam ne zamandır sorayım diyorum unutuyorum sizinde bebişler çok hıçkırıyormu benim kız günde en az iki fasıl hıçkırıyo

benim kuzum 2-3 günde bir hıçkırıyor zaten hareketlerinide çok fazla hissetmiyorum yeri daraldı kuzumunbenneyaptımki

esimle kavga ettikkk senağlama
sanki hamile olan ben degil o gecenin bu saatinde cani biseyler cekmis onu yaptim
hayla bi tavir bi alinganlik ... pilav ve kuru fasulye istedi yaptim hemen
islerim var insan bi yardim eder kendi basina bisey yapamiyorsun diyor senağlama

sabah benim canim manti cekmisti iki sn ye karsidaki marketten almasini istemistim cok tembel oldun neden kendin giyinip almiyorsun demisti bide

esimle kavga ettikkk senağlama
sanki hamile olan ben degil o gecenin bu saatinde cani biseyler cekmis onu yaptim
hayla bi tavir bi alinganlik ... pilav ve kuru fasulye istedi yaptim hemen
islerim var insan bi yardim eder kendi basina bisey yapamiyorsun diyor senağlama

cnm benim eşimminde canı sürekli bişiler çekiyor hemen yapıyorum ama sağolsun oda bana yardımcı oluyor çünkü görüyor halimi. belki canı bişeye sıkılmıştır nazı sana geçiyordur

cnm benim eşimminde canı sürekli bişiler çekiyor hemen yapıyorum ama sağolsun oda bana yardımcı oluyor çünkü görüyor halimi. belki canı bişeye sıkılmıştır nazı sana geçiyordur

senağlama senağlama ama ilk degilki kac defadir yapti dünde taristik cok sert cikisti senağlama
suana kadar hic vurmadi ama okadar sinirlenmistiki dün vurucak sandim senağlama

senağlama senağlama ama ilk degilki kac defadir yapti dünde taristik cok sert cikisti senağlama
suana kadar hic vurmadi ama okadar sinirlenmistiki dün vurucak sandim senağlama

cnm belki işiyle ilgili problemi vardır üzülmeyesin diye söylemiyodur. nasıl kıysın sana bu halinle:teselli:

Kızlar iyi geceler bugün yoğundu sabah kalktım günümüz vardı annemlerdeydik her ay görenler şaşırıyor her ya daha da büyüyorsun diye ::KK66:) önümüzdeki aydan sonra katılamam sanırım
Akşam yemeğinden sonra da ablam geldi eşiyle oturduk kaynattık bütün gece şimid de sizlere bakayım dedim bugün doğum haberi yok sanırım .
cimcime üzülme bazen anlamak zor oluyor erkekleri yarın acısını çıkarırsın

bebisim kayra cnm sende girmeyince kesin dogurdun sandim :-))
nasil gecti sinavlarin bittimi cnm bak annesinin sinavlarinin bitemesini beklemis senin kuzu :-)

asiye cnm massallah bebisine nekadar az kalmis seninde simdi hic zaman gecmek bilmez cnm en iyisi bol bol dinlen pazartesiye kadar danini cikart :-))

bitti canım hatta açıklanmaya başladı bile....ayy sorma be güselim açılma olmadığı için bekliyorum daha ne kadar bekleyeceğiz bilmiyorum.......hayırlıs sağlıkla gelsin...bu hafta 40 haftada bitiyor...ne kadar bekelr dpoktor bilmiyorum ve benim doktor kolay kolay sezeryana almıyor...yani sizin oardaki doktorlar giibii....
bu arda sende eşinle kavga etmişsin...canım Allah size iy anlaşmayı nasip etsin...eşler arasında olur....

iyigeceler cicmcimecim sendemi tartştın eşinle bizde bu akşam tatıştık malesef gereksiz insanlar yüzünden boşver sıkma canını anlar yaptığı hatayı eşin gönlünü alır üzülme sen

iyigeceler cicmcimecim sendemi tartştın eşinle bizde bu akşam tatıştık malesef gereksiz insanlar yüzünden boşver sıkma canını anlar yaptığı hatayı eşin gönlünü alır üzülme sen

keske senağlama
kac saat gecti hayla ben sucluymusum gibi davraniyor cok inatciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :kızgın:
nekadar sevsemde artik sogumaya basladim :1no2:
sende üzülme cnm :teselli:

Cimcimecim, sen uzme tatli canini o senden muhakkak hatasini anlar ve özur diler, oda hata yaptiginin farkindadir umarim.
Benim bebis ise baski yapiyo hala ve az öncesine kadar sancilarim ilk önce 10 dk da 3 e sonrada, 4 dakikada 1 e cikmisti ama simdi durdu sanirim.Acaba bu sekilde mi devam edecek.HAni bari acisini cekiyorum bari cabuk gecsin.Bir duzenli sekilde 10 dakikaya 3 sanci olsaydi en azindan hastaneye giderdik esimle.Bakalim bebis bizi biraz zorluyo, sancilarda cekilecek gibi degil Wallahi.Sabaha kadar durum ne olur, sabahi getirirmiyiz onu bize zaman gösterecek, Allah ´im biran önce saglikla kucagima verseydi su oglusumu ah ahhhh

günaydin kizlarrrrrr
ben daha hic uyuyamadim asiri migde yanmam vardi
kalan ütülerimi bitiriyorum simdi iki saat sonrada esimle tuani biraktiktan sonra bebisin eksiklerini almaya gidicez sonra esim beni kahvaltiya götürcekmis :-)) beni cok üzdü dün gece bende ayaklari agriyana kadar dolastircam onu :p
öglenede ebem gelicek o gittikten sonra kesin güzel bi uyku cekerim

selincim cnm senin dogumun iyice yaklasmis saglicakla al bebisini kucagina cnm :-)))

X