2009 Şubat Anneleri

şimdi okudum kelebek arkadaşımızda normal doğum yapmış cesaretleniyorum yavaş yavaş hayırlısı neyse o olsun öncelikle bebişlerin sağlığı tabi

Kizlar bende sanirim doguracagim, yanlis sinyal degilse tabi.butun gun sancilarim vardi ve saat 17.00 civarlarinda 10-12 dakika arayla devam ediyordu ve saat gece 12 den sonra 5-6 dakikaya bir indi bazen 3-4 dakika var sancilarin arasinda.Uyumaya calistim ama olmuyor, agridan uyuyamiyorum.simdi bir dus alicam belki iyi gelir.Askim az daha uyusun cunki oda benimle doguma girecek eger dogum olursa tabi :)Eger hastaneye felan gidersek muhakkak haber veririm sizlerede.Benim icin dua etmenizi istiyicem cunki bende butun KK daki hamislerimiz icin dua edicem.Ay insallah doguruyorumdur :)

canım hadi inşşallah allah sağsağlim kurtarsın bize haber vermeyi unutma sakın

günaydın kıslar..
selin işallah kolay olur bizi habersiz bırakma
bizde buakşam dra gitcez bakalım artık doğum şekline karar vercez ama ben hala kararsızım napıcam ben yaa

Kizlar, bu gece hic uyuyamadim ve en son yazdigimda dusa girmek uzereydim.Inaninki sancilar geldiginde en guzel cözum dus almakmis.Beni o kurtardi, yoksa hayatta dinlenemezdim.Sancilar okadar arttiki bir an beynime kadar ciktigin hissettim.Birazdan hastaneye gidicem beni kontrol edecekler, ayrica nisanim da geldi,artik bakicaz insallah bir seyler vardir, yoksa hic yere bu sanciyi cektiysem cok uzulucem.Dualariniz icinde tesekkurler.Hastaneden gelir gelmez sizlerede haber vericem.Hepinizi öpuyorum

desene belkide bugün bir bebeğimiz daha olucak hihoyyyt hadi hayırlısı

selincim cnm ins. doguruyorsundur :))
rabbim bi avazda kurtarsin ins. gelince haber ver bekliyoruz mutlaka

kizlarr dilek-83 den hayla bi haber yook gecede rüyamda gördüm dilek ve cgdmabky dogum yapmislardiiiiiiiiiiiiiii :)) artik hergün bi bebis geliyor ne güselllll yaaaa saglikla uzun ömürle gelsinler ins. :))

canım arkadaşalrım günaydın hepinize
ay sayfayı açarken nasıl heycanlanıyorum kim doğurdu acaba diye:)) sanırım şimdide selinin sancısı var? ayy hadi bakalım yavaş yavaş gelio kuzucuklarımız.benimde bugün kontrolüm var.bakalım ne dicek doktor.bizim paşanın keyfi yeride galiba,hiç ağrım sızım yok kızlar.azcık bi ağrım olsa heycanlanıyorum acaba dewam etcekmi diye ama nerrdeeee:)) yine şubatı beklicek benimki heralde

güzel haberlerini bekliyoruz vidicim :))

İnşallah canım iyi haberler getiririm.ay çok sabırsızlanmaya başladım artık ya.bide geçen hafta doktor heran gelebilir artık falan demişti ya artmıştı heycan ama bende hiç bir belirti yok valla:)

İnşallah canım iyi haberler getiririm.ay çok sabırsızlanmaya başladım artık ya.bide geçen hafta doktor heran gelebilir artık falan demişti ya artmıştı heycan ama bende hiç bir belirti yok valla:)

hihoyyyt bir anda gelir cnm bebisin delikafadulden
saat kacda randevun ? :1hug:

canım ben 36+6 yım benim bu ağrılarım 1-2 haftadır var tam 36. haftada doktora gittim nstye girdim sancı çıkmadı doktorum bu ağrıların normal olduğunu söyledi bebeğin aşağıya inmesinden dolayı oluyormuş.
bebeşim çok rahattı doktor rahatını bozmayı düşünmüyor diyor:ecrin_bebek:

hadi hayırlısı canım bizleri haberdar etmeyi unutma kaydirigubbakcemile3
bizim tüm dualarımız seninle

kaydirigubbakcemile3 cok tembel sekerim bu bebisler yaaa

Doğurmak üzere olanlara Allah yardım etsin.benimde kafam çok karışık 35. haftada gittim 37 haftalık dadei ben de 3 hafta önce 32 haftalıktı dedim sanırım kafası çok karışıktı.hem öyle dedi hem de şubatın 20 si gibi alırız dedi 20 sinde 39. hafta doluyor o zamana kadar beklermi ki?yani çok üzülüyorum ve canım sıkkın.

canlariiimm dilek-83 ü aradim telefonu kapali
meraktan catlicam noldu bu kiza
dün atesi vardi doktora yada hastaneye gidicektii hayla haber yok

selam kızlar
selincim hadi hayırlısı inşallah bızdığının haberlerini bekliyoruz

vidicim valla seninki tembel çıktı :))
ama daha iyi anne karnında daha iyi kilo alıyorlar canım
biz de birazdan sağlık ocağına kayıda gideceğiz
tartılacağız bakalım
hadi öptük teyzeleri

merhaba kızlar okadar çok uyumuşumki sersem gibiyim evi biraz toparladım ama artık fazla dolaşamıyorum belim ağrıyor hemen birazdan annme gidicem gitmeden sizlere bakayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…