2009 Şubat Anneleri

cok rahattir annesi bebis yerinde delikafadulden
ins. sezeryana gerek kalmadan gelir cnm bebisin Şeniz

günaydın kızlar ben çok kötüyüm bugün boğazım çok acıyor :çok üzgünüm: hasta oluyorum galiba bugün saçlarımı kestirmeye gitmek istiyorum bakalım gidebilirsem ayaklarım çok şiş ayakkabılara sığarsa tabi:1closedeyes:

kimseler yok herkes uyuyor galiba bende kalkıyımda evi toparlayayım bari tembelleştim iyice

Cimcime canım üzme talı canını. Bizlerle birlikte eşlerimizde strese girdi galiba. Bizimki de öyle sürekli kızıyor. Bazende bu bebek bir doğsa diye bakıyor. Boşver hepimiz aynıyız nasıl olsa.
Selinciğim sancıların nasıl çok mu ağrın var kıyamam ben sana yakın o zaman doğum. Allah yardımcın olsun. Bende birşey yok Eşim karnın inmeye başlası diyor. Dün akşamda adet olacakmış gibi ağrım vardı. Aslında daha doğurmak istemiyorum. Normal doğum istiyorum artık ama çok da korkuyorum. Cesaretimi nasıl arttırabilirim sizce?
Beyazbulut geçmiş olsun bo bol sıcak birşeyler iç. Nane limon çok iyi geliyor. Balla karabberi karıştır oda çok iyi geliyor canım.

Günaydın kızlar
Cimcime gözün aydın ben demiştim sana yarın alırsın intikamını diye :)))
BEYAZ BULUT çokkkkk iyi anlıyorum seni ben de şişmeye başladım ve canım yanıyor ellerimin ağrısına uyanıyorum sabahları bu sabah hele canım nasıl yandı biran önce doğurmak bu sıkıntıları atlatmak istedim
Birde eşim gripp bana bulaştırmaması için ayrı yatıyoruz ama bende de kırıklık var umarım hasta olmam
SELİN canım allah yardımcın olsun dualarımız seninle inşallah zamanında ve sağlıkla gelir bebeğin :)))güzel haberlerini bekliyoruz

kızlar ne var ne yok..
maşallah görmeyeli bebişlerimiz çoğalmış. hadi artık hepiniz hayırlısıyla doğurun da yeni topik açalım ya.. şubat diye başlayıp ocakta sapır sapır dökülen 2009 anneleri.. ))))))))))

slm annişler gece döndüm durdum yine (
rüyamda nişanımın geldiğini gördüm hiç paniklemedim gayet sakin bi şekilde eşim panik yapmasın diye nasıl söylesem diye düşünüyodum o an uyandım hemen wc ye gittim sanki gerçek gibiydi ama sadece bir rüyaymış (
sonra doğru mutfağa gittim aç kurt gibi ne yesem diye heryeri kurcaladım sonunda bi elma yedim ve koca bi bardak su içip yattım :))
dünkü kadar hiç wc ye girmemiştim ben yuh dedim kendime sanırım doğum yaklaştı iyice biraz serbest bıraksam kendimi salıcam o kadar yani :) bide önceden azcık geliyodu sık sık şimdiyse saatlerce tutmuşum gibi geliyo..
ama çok su içiyorum onunda etkisi var tabi suyun sayesinde idrar ylu enfeksiyonunu yendim geçen hafta testimde çıktı tertemiz..
bebeğimse sabah uyandığımda uyuyodu sanırım bayağı uğraştım uyandırmak için :))
sürekli hıçkırık tutuyor yazık üzülüyorum kıpırdayamıyor artık
oda sıkıldı iyice bende..

sibellas bebeğin nasıl canım? sanırım doğurduktan sonra pek heyecan kalmıyor doğuranlara baktığımda öyle görüyorum..
biz henüz bekleyenler aşırı heyecanlıyız..

Ssaslan Canım çok teşekkürler cvp verdiği,n için, bu arada bebeğin analı babalı büyüsün,uzun ömürlü olsun.

kizlar meraba
sabah 9 da bi basladim alisverise saat 12 ye yani ebem gelene kadar alisveris yaptim ebem gitti ben gene ciktim cünki bebege adigim cok yumusak bi havluydu 100 de 100 naylondu cok sIcak olur bebege dedi ciktim ebemin istedigini bide bikac seyi daha aldim

buarada ebem cok iyi gercekten cok rahatlatti beni bögürtlen cayini istedigin kadar icebilirsin asil sancilari baslatan bögürtlen yapragi cayi dedi ondan alabilirsin ve günde 3 bardaga kadar icebilirsin dedi
eczaneye gidip hemen ismarlattim aksam üstü esim gidip alicak )
onu ictin diye hemen bir hafta sonra bebek gelmez dedi
cok iyiydi eger bebegin cabuk gelmesini istiyorsan ben yardimci olamam kendine baska bi ebe ara dedi
bebegin cabuk gelmesini istedigimden degilde kilolu olursa nasil dogururum dedim merak etme o vaktinde gelicektir en dogrusu ona birakmak dedi ve bebegin kilolu olmaz kesinlikle ikinci cocuk kesinlikle yaparsin dedi :)) icim rahatladi kizlar valla
hastane dönüsü hastanenin özel taksileri varmis onlar ücretsiz birakiyorlarmis eve ona cok sevindik
birde kesinlikle pompoa alma dedi gerek yok birak bebegin emsin dedi zaten 6. aya kadar emzirmeyi düsünüyorum artik ........

birde cok ilginc oglua penaten sampuanini kullaniyorum burdaki en pahali bebek sampuanlarindan biri
onu kullanma onun icinde cok fazla kimya maddesi var kendin ne kullaniyorsann onu kullan bebegine
diger türlü onlara para kazandiriyorsun dedi
kizlar sok oldum ne dicegimi bilemedim gözleri yanmazmi falan dedim hayir dedi onlarda cok iyi bebekler icin dedi

buarada ben daha hic uyumadim dünden beri uykusuzum cenem düstü farkina varmadan baya yazmisim )

rica ederim canım o da ne demek
bızdığım müsade ettiği sürece burada sizlerleyim

önceden eşim buradaki sohbetlerimizi çok önemsemezdi
ama doğum yaptığım gün Hülya--vidi hastaneyi arayınca ne kadar ciddi dostluklar kurduğumuzu anladı
o gün bugündür hergün kızlardan ne haber doğuran falan var mı bebişlerinin resimlerini koymuşlar mı diye sorguya çekiliyorum :))
yapılacak bi iş olduğunda ben size bişeyler yazıyo olursam da onlar da heyecanla merakla senin cevap yazmanı bekliyorlardır sen otur ben yaparım bile diyor :))

Merhaba guzel şubat anne adayları ve guzel anneler..benm bugun kendımı cok mutlu hıssedıyorum sankı samsuna bahar geldı magzamda kapı ardına kadar acık mıs gıbı hava ..gercı mont satıslarımı dusurdu ama onemlı degıl ıcım ısındı o yeter bana.ssaslan facebookta senı ekledım şafak ben..bebegıne hayran kaldım cok şeker.cımcıme senıde msnde ekledım ama hıc acmıyorsun heralde.bugun tam çiçekleri böcekleri,insanları sevıyorum modundayım dunya ne guzel hayta ne guzel lay lay looommm

merhaba kızlar kaynatmışsınız gene nasılsınız bakalım hesapta şubat ama ocak ta çatır çatır doğurmaya başlayan güzel anne adayları ben bugün gene acayip şişim ayaklarım sanırım artık patlayacak ama kuzucuğum hareket ediyor çok şükür gece uyuyamadım pek sabaha karşı dalmışım çok kötü bir rüya gördüm Allah kimsenn başına vermesin rüyamda bebeğim ölü doğmuş ebelere doktorlara yalvarıyorumki ne olur ölüsü de olsa bir kere yüzünü göreyim kokusunu alayım diye şu an bile anlatırken gözlerim doluyor ağlayarak uyanmışım çok kötüydü anlatamam Allah hepimize bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin arkadaşalr hepinizi öpüyoruz güzel kızımla

şafakçım gördüm eklediğini
teşekkür ederim bu arada
inşallah bu ruh halin seni hiçbırakmaz ne mutlu sana

symslow canım ben de birkaç kez böyle acayip rüyalarr gördüm
insan bütün gün etkisinden kurtulamıyor
bunlar hormonların etkisiymiş hamişliğin son dönemlerinde sık olurmuş
kötü şeylere yorma sakın

offff offffff ağlamak istiyorum.....artık cok sıkıldım ya.. doğurmak istiyorum.LEBİS olarak uzun süredir şu sitedeyim ama en son ben doğuracağım galiba.. valla artık karnımın sıkıntısından ağlıcak duruma geldim.... ne zormuş bu son günler ya........:a015:

iyiakşamlar kızlar ben iyice hastalandım hafif ateşim var öksürük veboğaz ağrısı beni mahvetti:çok üzgünüm: hastayım ama saçlarımıda kestirdimyerimseniben tam istediğim gibi oldu annemdeydim şimdi geldim yemek yapıyom kzımın nevresim takımını ütüledik yorganını geçirdik ananesi yastıklarınıda yapmış çok güzel olmuşlar yumuşacık :asigim: en çok sevindiğim şiliklerim birden bire indi kızlar hafif var yani çok sevindim yürüyemiyordum acısından hihoyyyt

sibelcim az kaldı sabret hem bu son haftalarımızın tadını çıkaralım dinlen bol bol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…