2009 Şubat Anneleri

kızlar şubat bebişlerine dileğin ismi yazılmış normal doğum yapmış galiba eflatun arkadaşımız yazmış

Ayyy kizlar saolun butun dualariniz icin,Bizde geldik hastaneden, kontrol ettiler tabi,bebegin kalp atislari iyi, benim sancilar duzenli ve her 5 dakikada bir geliyodu, ayrica alttan kontrol yapildi ve sadece yarim santim acikmisim,ama bunada sevindim cunki sahte sanci da olabilirdi, iste ozaman ne yapardim bilmiyorum.Hemsire dogumun cok yakin oldugunu bu 1-2 gun icinde dogumun gerceklesecegini söyledi, sadece sancilarimin 3 dakikada 1 e dusmesini beklemem lazim.Geceleyin hic uyuyamadigimdan simdi biraz uyumaliyim, sonra arkadaslarim gelecek yanima, bir tanesi zaten doguma katilmak istiyo kendisi de bir cocuk sahibi.Bakalim ya bugun ya yarin artik biseyler olucak.Dualariniza ihtiyacim var, ne olur dualariniza devam edin, bende hepiniz icin dua edicem, dogum aninda tutulan dualar kabul oluyomus.hepimiz Allah´in izni ile bebislerimizi sagsalim, saglikla kucagimiza aliriz Insallah.Hepinizi öpuyorum canlarim...

ya bugün biraz daha rahat girebilcek fırsat buldum ondada nette problem oldu süürekli kiyleniyo pc(
benim kontrol saat 3 te cimcimecim.
selincim hadi bakalım bu kadar sıklaştıysa sancın seninde güzel haberlerini alıcaz demektir inşallah.
beyazbulut bende duruyu merak ettim ama hala hbr yok sanırım.
bende gittim az önce kuaföre ağda işini hallettim son kez inşallah:)) şimdide bi duş falan alıp hazırlanayım.akşam döndüğümde haber veririm son durumun ne olduğunu.walla bugece yine içimizden birileri doğurur gibi geliyo bana hadi bakalım hayırlısı.öpüyorumm hepinizi kızlar,dikkat edin kendinize ve bebişlerinize

kızlar böyle okuyunca sizi çok heycanlanıyorum yaa bi bebeğimi hemen kucağıma almak istiyorum bide korkuyorum hala kendimi hazır hissetmiyorum normal doğuma heralde korkuyorum ne olcak benim halim bilmiyorum hayırlısı bakalım
selincim işallah kolaycacık olur doğumun
bizde bakalım gitcez kontrole bu akşam 4:30 randevum bize nedicek dr amca

vidicim nisancim hadi ins. güzel haberlerle dönersiniz
vidiiii sen dogurcan gibi geliyor bana :)))

selin cnm dualarimiz seninle ins. cabucak saglikla alicaksin bebisini kucagina dinlen simdi bol bol doguma enerji lazim olucak :))
dilek-83 mü dogum yapmis kizlar ??

selam kızlar...kaç gündür giremiyodum ben de ama çatladım burda neler oluyo diye...

benim doğumum da sezeryan olcak...ctesi günü dr a nts ye girdik ağrılarım çok çıkınca alttan muayene etti ve 2 cm açılmış...

ama 36.haftamda olduğum için bekleyebildiğimiz kadar bekleyelim dedi...çünkü bu haftada doğurursam küvöze konma ihtimali de varmış...
şimdilik sesi çıkmıo paşamızın arada bi ağrı yapıo yine...dayanmaya çalışıyorum...sanırsam haftasonu doğurcam gibi gelio bakalım ...dua edin nolur...her şey yolunda gitsin...

kızlar şubat bebişlerine dileğin ismi yazılmış normal doğum yapmış galiba eflatun arkadaşımız yazmış

canım cgdmabky 1343. sayfada dilek doğum yaptı diye haber vermiş ya en yakın dilek83ün doğumu vardı bir de msnde nişanım geldi diyordu dilekyazarın oğlu olacaktı cgdmabky kızı dediğine göre o da değildir dedim ona göre dilek83dür diye tahmin ettim

cimcimem gördün mü çiğdemin yazısını ben ona göre tahmin etmiştim dilek83msnde de diyodu ya nişanım geldi diye hem de kızı olacaktı inşallah yanlış tahmin edip karışıklığa neden olmamışımdır

selincim kolay doğum olur inşallah Allah bir nefeste kurtarsın seni, seni ve hepimizi

cimcime msnden çiğdemle konuşuyorum da evet doğum yapan dilek83müş canım doğru tahmin etmişim

ciddi ciddi şubata kimse kalmayacak kızlar yaa

teyzeleri biz de sağlık ocağına gittik geldik 3,5 kg'a yaklaşmış oğluşum maşallah
doğduktan sonra da kilo aldı mı almadı mı paranoyası devam ediyor
devamlı gözönünde insan anlamıyor da

pelin - selin hayırlı haberlerinizi bekliyoruz canım
dualarımız sizinle

Arkadaşlar merhaba ben 37+3 günlük hamileyim. 3 gün önce NST ye girdim sancım falan çıkmadı, 2 gün sonra yine girecem Benim herşeyim yolunda yani normal doğum yapabilişrim ama çok korkuyorum, en sonunda uykularım kaçınca sezeryana karar veridm. Aranızda sezeryan olan arkadaşlar var, bu konuda bana yardımcı olabilirler mi, yani tavsiye ediyormusunuz, çok ağrı yapıyormu sonradan, gaz sorunu oluyormuş çok fazla, bir de erken uyanabiliyormuyuz, bebeği hemen emzirebiliyormuyuz, epiduralle olanlar varsa tavsiye edeiyorlar mı, ben ondan da korkuyorum başa ğrısı, bel ağrısı falan yapıyor diyorlar. Cvp veririseniz çok sevinirim eğer bir aksilik olmazsa 2 şubatta alacaklar bebeği, bir de hastane için nasıl bir terlik aldınız yazarmısınız. Şimdiden teşekkürler

merhaba tekrar annemden geldim şimdi kuzumun birkaç çamaşırı orda asılıydı onları aldım geldim şimdi ütüliycem geceliğmi filan çantayı son bir kontrol edicem artık hazır olsun herşeyi sona yaklaşıyoruz yavaş yavaş

hoşgeldin acemi
ben 9 ocakta epidural sezeryan ile doğum yaptım
herşeyden önce epidural olması genel anesteziden çok daha iyi
yavrunu ilk önce sen görüyorsun , ayılma derdin yok, elbetteki biraz ağrı sancı oluyo sonrasında ama hangi tür doğumu seçersen seç hepsinde farklı bir ağrı sancı mutlaka duyacaksın
gaz durumu kişiden kişiye değişen bir şey
hemen çıkartanı da var çıkartamayıp problem yaşayanı da

önemli olan senin kendini nasıl hazırladığın
iyi şeyler düşün iyi şeyler olsun

ha bu arada terlik ben kapalı patik gibi olanlardan götürdüm
rahat ettim
kaymaması çok önemli

dogru tahmin etmissin cnm :içelim:

hadi benden öncekilerde dogursada sira bana gelse yavas yavas hihoyyyt delikafadulden

vidi dönmedimi hayla dooktordan 3 saat önce randevusu vardi odami dogurdu acaba :hooray:

:dance: massallah cnm ne güzel kilo almis bebisin

selam kızlar,
cimcimecim doktordan anca gelebildik doğuramadım daha:))
yine nst ye aldı ve yine sancılarım çıktı 5-6 tane 80 değerlerinde ama ben her zamanki gbi bişiy hissetmiyorum.bebeğin durumuda iyi,suyum falanda iyiymiş.3400 gr olmuşuz teyzeleri.doktor heran tetikte beklicez dedi,bakalım artık.doktor karnıma bakınca''kızım sen heran doğuruvercek gibi duruyosun bu ne karın böyle''dedi. ay her gören öyle diyo ama heralde benimki hiç bir belirti vermeden cortlayıvercek:)))
ssaslan canım maşallah oğluşa,gerçekten bide doğurunca o dert başlıcak dimi,beslenebiliomu beslenemiomu diye.
bu arada kızlar ben doğuranları takip edemiom walla haftalarını falan siz eklersiniz artık.

Son düzenleme:
bizde geldik dr dan çok şükür iyimiş 2940 gr olmuş bebişim dr normal doğum diyor bi aksilik çıkmazsa ama normal doğuramam dersen şubat 10 gibi alırız biraz daha beklemesi gerek daha küçük dedi kendiliğinden doğmazsa belki 10 şubat gibi alcaz kısmetse kızımızı kucamıza:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…