2009 Şubat Anneleri

bugün bir halsizlik bir bezginlik sormayın kızlar...başımı kaldıramıyorum...sanırım hamile olmaktan iyice sıkılmaya başladım...gün sayıyorum deli gibi valla...yatsam yatamıyorum adam gibi, otursam oturamıyorum, yürüsem yürüyemiyorum...sanırım psikolojik ve fizyolojik olarak son sınırdayım artık...havada limoni zaten..iyice içimi sıkıyor...şu kasığa giren sancılar arttı iyice benim...nasıl bir sancı bu, nasıl bir acı anlatamam...allahtan kısa sürüyor..ama o esnada ruhumu teslim ediyorum sanıyorum...allahtan normal doğum şansım yok...eğer o yaşadığım kasık sancısı gibi bir sancı ise doğum sancıları da mümkün değil dayanamazdım...sancı girince ter basıyo aniden, midem bulanıyo, tansiyonum düşüyo...sanırsınız açık kalp ameliyatından çıktım...ağrı eşiğim yüksek olmasına rağmen mahvetti beni ya...işte büleeee...

nestle canım kasık ağrıları bendede var yalancı sancı dedikleri bumu? eğer yalancı sancı olsa her gün olmazki değilmi?

kızlar merhaba dün yazdığım msj dan sonra aslında kendimi kötüde hissettim çünkü girip okumadan sizlerin durumunu bilmeden merakta da kalıcaktım bilmem acaba doğum yaklaşıyoda daha bi hassas mı oldum ne hemen alınıyom ..eşimede çok alınmaya başladım bazen kendimi çok yalnız hissediyorum sanki beni umursamıyo zannediyorum aslında çok içine atar hislerini ama ben ne biliyim geceleri o uyuyoken kalkıp banyoda ağlıyorum...napcam böyle ya...

esencen aynı durum bendede var adam şaka yapıyo yinede ağlıyorum adamı pişman ediyorum senağlama ama elimde değil herşey zoruma gidiyo.. ilgilenmiyomuş gibi geliyo bana halbuki tam tersi alt üst olduk iyice..

Merhaba arkadaşlar bugün gezmede olduğumuz için hiç giremdik siteye günümüz vardı sonkez çocuksuz katıldım inşallah bir daha ki aya oğluşumla giderim
arkadaşlar Belis Bebenin ürünlerini sormuşşunuz ben tüm ürünlerimi bu markadan aldım çok araştırdım beğenerek aldımiçime sindi çokta kaliteli ve kullanışlı internetten alacak olanlar resimdekilerin aynısı geliyor tereddüt etmeyin fiyatlarıda makul ayrıca takımların devamı var beşiğe uygun mobilya falan sonrdan almak isterseniz takım oluyo

birde ben msn ye giremiyorum sanırım bazı arkadaşlarda öyle burada ki paylaşım çok güzeldi yazabilen arkadaşlar yazsın yinede burdan tecübeler ve cevaplar gerçekten çok işimize yarıyo bence
birde sezeryan olacak arkadaşlara randevu tarihlerini sormuştum oda arada kaynamış sanırım cevap veren olmamış benim sat 8 şbatı gösteriyo randevu tarihi 4 şubat önceden doğum başlar diye korkuyorum sizin randevu tarihleri nasıl

Esencen canım bu sıralar çok hassas olduk gerçekten.Bende öyleyim.Çok duygusalım.En ufak bişide hemen ağlıyorum.Annelik duyguları baskın geliyo sanırım.Sürekli bebişlerimize bişi olacakmı bana bişi olacakmı eşimin ilgisiz kalması durumunda mesela.... bende yalnız hissediyorumkendimi (aslında yalnızımda eşimden başka kimse yok yanımda) hemen moralim bozuluyo son dönemler çok zor geçiyo bizim için canımm.

ne guzel bende bafra gelınıyım..ama samsunda yasıyoruz benım işyerim gazi caddesınde y-london magzamın adı gelırsen beklerım

hepimiz dönem dönem bu duyguları yasıyoruz ..lutfen kendını uzme..onemlı olan burda gonul rahatlıgıyla ıcımızı dokebılmek ve ne sanslıyız kı hepımız bırbırımızın derdını anlıyoruz derdı ceken bılır mısalı..ama cok şanlıyızkı yuce yaradan bıze bebek aratmadı..bugunlere kadar geldık hayırlısıyla cok yakında sırayla kucaklarımıza alacagız..

bebişim09 şu avatarındaki bebeğe bitiyorum yaaa.delikafaduldendelikafaduldenısırmak istiorum onu ne tatlı şey o öyle.allahım şu bacakalar bak yaaa.canım benim

selam kızlar
ben sanırım düzeni oturttukça buraya daha rahat uğrayabilir olacağım
gerçi şimdilik bacak ve ayak ağrılarımdan dolayı yemek- çamaşır- bulaşık-ütü yine annemlerde
bende tek değişen artık kendi kendie wcye gidiyor olmam
bir de artık yatakta değil de masada yemek yiyebilmem
ayaklar düzelince annemler gidince ne olur bilemem

annelik çok güzel gidiyor
ben sevdim :)
bu arada bu sabah tartıya çıktığımda ufak çaplı birşok yaşadım
1,5 kg vermişim
yani hamileliğimin başına göre sadece 2,5 kg fazlalık kalmış

hatta size göbişin resmini koyayım

ssaslan maşallah göbek falan kalmamış darısı başımıza,
bebişin nasıl neler yapıyosun
bayıldım bebeğinin fotosuna rabbim bizede göstersin o günleri

sağol canım ya
birkaç gündür daha iyiyim
göbeğe ben de şaşırdım
dün sanki birdenbire yokolur gibi oldu

insan bakmaya doyamıyor işin aslı
insanlardan çekinmesem bütün gün kucağımda onu seyredesim var
yok artık abartma diyorum kendime ben de :))

yarın da şu sarılık olayı konusunda iyi bir sonuç alsak diye tedirginlikle karışık bir heyecan var

sizler de kolayladınız artık ama şubat geldi sayılır
bundan sonra sırayla başlar müjdeler gelmeye :))

ssaslan ne güzel inşallah benimde bu kadarcık kalır göbüşüm doğumdan sonra, bu rada doğum hikayeni yazdın mı

yok yazmadım :)

yazmam lazım di mi :))

soru cevap olunca kolay da oturup yazmak sıkıyor beni çok
zaten ilkokul-ortaokulda da kompozisyon yazma özürlüydüm ben

yok yazmadım :)

yazmam lazım di mi :))

soru cevap olunca kolay da oturup yazmak sıkıyor beni çok
zaten ilkokul-ortaokulda da kompozisyon yazma özürlüydüm ben

kac kilo almıstın ..darısı bızım basımıza bakalım ben 16 kıloyu nasıl verıcem zaten normal kılomun uzerınde hamıle kalmıstımboyum 1.65 59 la hamıle kaldım suanda 75.7 yım
offf offff eskısı gıbı 53 55 olsam super olucak

ssaslan yazsan iyi olur cnm, ben çok korkuyorum, en azından korkulacak kadar zor bişey mi? öncesinde çok heyecan yaptın mı? bide bebişi çıkarana kadar önünde o örtü kapalı ve heyecan içinde zaman çabuk geçiyor mu?

ssaslan ne güzel gitmiş bile kilolar ayy inşşallah b,izde öle kolaycacık veririz aybuke hiç giemiyor cimcimeden fırsat bulamıyor heralde o naptı acaba merak ediyorum

ben bugün bütün gün iş yaptım aslında 2 saatte biticek işler akşama kadar sürdü mutfağı hallettim ama yoruldum birde şiştim yine ellerim ve ayaklarım demekki yorgunluktan da oluyor

sasslan cnm massallah hic göbek falan kalmamis
kac kilo almistin simdiye kadar ? bakalim bizde böyle kilo verebilcekmiyiz :)) darisi bizim basimiza

sevgicim aman dikkat et bende güya temizlik yapicaktim ama uyumusum walla nasil uyuduysam tam 3 saat ne temizlik nede yemek yapabildim simdi hemen yapicam biseyler
tuan olmasa kahvaltilik hazirlardim ama tuanin iyi yemesi gerek o uyuyorken kalkip bende hazirliyim biseyler

sende dinlen cnm biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…