2009 Şubat Anneleri

Bu arada yaklasık 3 hafta kadar önce bir bebek mağazasından park yatak siparişi vermiştik.
Hala gelemedi yaa.Sinir oldum.Yurtdışından getirtemiyorlarmışş.
Stork marka park yatak almıştım.Bir dahada ellerinde olmayan bi şeyin siparişini vermeyeceğim kızlar bana ders oldu.İnternetten alsaydım ondan iyiydi valla.Bekliyoruz halaaa.

kaydirigubbakcemile3 kiz sakin acikli acikli sarkilar dinletipde bebisi bunalima sokma sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile3
git canim bence bana simdi geldese kosa kosa giderim ama beklemek zorundayim yarina kadar
saol cnm ,
tuanim atlatiyor doktor pazartesiden sonra krese gidebilir dedi ,simdi onu giydirip krese gönderdim teyzesiii :asigim: gitmeden atesinide ölctük iyiydi
bende gecen günlere ragmen daha biraz iyim sesim cikmiyor hayla kaydirigubbakcemile3

günaydın güzeller bizde 7.30da kalktık babmızı işe gönderdik biraz önce kahvaltı ettim size bakayım dedim yatsam uyurum aslında ama işlerim var biraz yavaş yavaş onlara koyulurum birazdan kızlar akşam dikkat ettim benim göbiş aşşağıya doğru inmiş korkmaya başladım artık ben yaaaa

gecmis olsun cnm migde yanmasi nedir hic bilmezdim ama su son ay okadar asiri sorun yasadimki ,cok kötü bi his gercekten
aman canim dikkat et vakit buldukca dinlen , bazen siparis verigimiz seyler gercekten böyle gecikebiliyor benneyaptımki ins. en yakin zamanda bebisin yatagi gelir cnm a.s.

ahh o miyde yanması beni mahvetti 6 aylıktan itibaren çekiyorum doktorum renninenin şurubunu vermişti onu kullandım çok iyi gerçekten hemen kesiyor izne çıkınca miyde yanmalarım azaldı diye şurubu kestim biraz daha rahatım arada sırada oluyor şimdi ozaman da soda içiyorum iyi geliyor bana

günaydın kızlar
bütün gece mide yanmasından uyuyamadım sabah serviste gelirken uykum geldi off ya nasıl geçicek bugün

cnm sanada gecmis olsun off bi gecse su migde yanmalari
ins. bugünü rahat gecirirsin özlemimm söylemisti banada ayran iyi geliyor diye
son bi kac defadir ben hep ayran yapiyorum ( kocis yapiyor daha dogrusu kaydirigubbakcemile3 ) cok iyi geliyor kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlaaarr. kocamın askerliği dün itibariyle bitti çok şükür. kızım da babasını bekledi bize süpriz yapıp erkenden gelmedi.. allaha çok şükür çok mutluyum.. önce kocamın şafağını sayıyodum şimdi kızımınkni saymaya başlıycam :)

cimcimecim sende rahatsızlanmıssın geçmiş olsun canım kendine dikkat et.
Allahtan eşlerimiz yardımcı oluyor onlar olmasa bi başımıza zor valla.
Beyazbulut sanada geçmiş olsun canım.Bana şurup bile yazmam dedi doktorum.Su iç diyo yaa...
Bu arada derinzlm den ses çıkmıyo kızlar bilmem dikkat ettiniz mi.Uİmarım iyidir...

kizlarr derini merak etmeye basladim ben girmiyor hicc
floryada girmiyor uzun zamandir ........ins. iyilerdir onlara ulasabilen yokmu hic ?

Canım gözün aydın.Ne mutlu sana artık.Eşin yanında ve sonrasında bebişin işallah.

canim benim cok sevindimmmmmmm hihoyyyt gözün aydin :içelim:
darisi diger es bekleyenlerin basina cnm :içelim:

az önce bende baktim derinin profiline bi degisiklik yok girmemis ins. iyilerdir :Saruboceq:

Florya nın doğumu yakındı sanırım dimi cimcime.
Umarım iyidir.Msn eklimiydi sizde onun.

günaydın dünyanın en güzel anneleria.s. bugün bütün uykuculuğum üzerimde.bir türlü yataktan kalkamadım yapıştım kaldım sanki.oysa yapmam gereken biiiiirr sürüüüüüüüüü iş beni bekliyor.ev tozdan kirden almış başını gidiyor valla.korkuyorum kendimi yormaya son günler nede olsa. ASOSYECİM gözün aydın canım.allah bir daha ayırmasın.

gözün aydın canım asker yolu beklemenin ne demek olduğunu iyi bilirim bende bekledim eşimi evlendikten dokuz ay sonra askere gitmişti allahtan hamile değildim öylesi daha zor olur kavuşmuşsunuz allhın izniyle bebeğinizide kucağınıza aırsınız sorunsuz inşşallah

günaydın hepinize koca göbiisler:CüvCüv: bugün dahabi hareketli sanki burası,haftasonu dinlenilmiş galiba:))

canım benim ne olur öyle düşünme,ewet malesef buradan eskisi kadar birbirimize cvp yazamıyoruz,tembelleştik iyce.kızlarında dediği gibi genelde msnden hbrleşiliyo.ama ben mesela msne girmeye bile eriniyorum çoğu zaman( banad açok denk gelmiştir öyle cvp yazılmadığı zamanlar ,mutlaka gözden kaçıyor yada işte o sırada hemen yazmayınca tekrar yazmak unutuluyor,kasti yapılan bişiy değilki bitanem.bu arada teşekkür ederiz canım beğenmene sevindim.

bebşcimkayra sınavlarında başarılar canım,hem bak torpillisin 2 kişi sınva giriyon,kuzun kopya verir sana:))

güleda,dersu mide yanmasına beyaz leblebi(nohut) iyi geliyo diye biliyorum,deneyein isterseniz.

asosye seninde gözünaydın canım,darısı tüm koca yolu bekleyenlerin başınasırnaşık şey

Saol vidicim öğle arası alayım barii aklıma gelmedi hiç beyaz leblebi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…