2009 Şubat Anneleri

merhaba arkadaşlar bir kaç gündür giriyorum ama yazmak için bile kendimi halsiz hissediyorum valla ne yalan sölim... esencen neden alındın canım burada herkez birbirine cevap yazmak için sorumlu hissetmiyorki zaten bebeğim öyle olsa çekilmezki kk.. benim mesajlarımada her zaman herkes cvp yazmıyor mesela sen kendine haksızlık yapılıyormuş gibi düşüünmüşsün hepimiz hayatımızı paylaşıyoruz burada böyle şeylere kafanı takma canım....

vidim odanız harika olmuş eşime de gösterdim çok beğendi rengi falan harika allah sağlıkla güle güle kullanmak nasip etsin inşallah...

kızlar yaa benim kızım bir gün çok hareketsiz bir gün çok hareketli oluyo nedenki acaba anlamadım

cnm bılmem sana ıyı gelırmı ama ben bastan barı mıde yanmasıyla sakız sayesınde basedebılıyorum ılac kullanamadığım ıcın kendı kendıme tesadufen kesfettım benım anında kesıyo hatta gecelerı bıle uyandırıyo bazen o saatte sakız cığnıyorum cok hızlı etkı edıyo ıstersen bı dene sekersız sakız

Kızlar merhaba umarım herkes iyidir öğlen yazdığım (1297.sayfa)yazıya hiç kimse karşılık bile vermedi sürekli aynı kişiler birbirlerini sorup duruyor bir merhabaya yada yazmış olduklarıma öylesine de olsa cevap veren olmuyo ve bende bundan sonra yazışmalarımı sonlandırmaya karar verdim ne sorucam kimseyi nede kendimle ilgili bişeyler yazıcam son olarak cimcime geçmiş olsun diyorum ve vidicim bebeğinin odası çok güzel sağlıkla büyüt inşallah....herkese hayırlı doğumlar diliyorum...

sana katılıyorum canım.bende bir ara merak edip neti bile acmıyordum.yazdıklarının aynısını hissediyordum.yazmak canım istemiyor.herkese allah sağlık versin.

Birde bir kampanya paketi var 5 i biryerde paketi internetten buldum sizce nasıl kızlar BELİS marka çevrenizde kullanan varmı??özellikle beşik kalitelimi acaba fikri olan yazarsa sevinirim kararsız kaldım aşağıdaki linkten görebilirsiniz akideşler...

E-Belis - Bebek Odası

kizlarr derini merak etmeye basladim ben girmiyor hicc
floryada girmiyor uzun zamandir ........ins. iyilerdir onlara ulasabilen yokmu hic ?

canım ben derin başka bir şehire gitti gibi hatırlıyorum hatta doğumumu orada yapıcam deyip veda etmemişmiydi ama başkasımıydı o yoksa ben karıştırmış olabilirim...

Birde bir kampanya paketi var 5 i biryerde paketi internetten buldum sizce nasıl kızlar BELİS marka çevrenizde kullanan varmı??özellikle beşik kalitelimi acaba fikri olan yazarsa sevinirim kararsız kaldım aşağıdaki linkten görebilirsiniz akideşler...

E-Belis - Bebek Odası

canım ben şimdi siteyi inceledim,birde tek tek fiyatlarına baktım toplu alınca bi indirim falan yapmış olmuyorlar.mesela beşik 210,yürüteç 56,mama sandalyesi 125 gibi fiyatları.kalitesi için bişey saöyleyemem hiç yakından incelemedim.ama almak istersende bence topluca alma neye ihtiyacın varsa onu al derim.çünkü mama sandalyesi mesela daha ihtiyacımız olmucak,ama tabi yerim var bütçem müsait dersen o ayrı.bence sende bi tek tek incele ürünleri öyle karar ver.

E-Belis - Bebek Odası

Canım çok şirin takım.Bebek ürünlerinin hepsine bayılıyorum ben zatii.Herşeyi var beşiği araba puseti bakım cantası mama sand.çok şirin .
Bizimde park yatağımız gelmedi :KK43:

CANIM BENDE ARADA GİZLİ GİZLİ İÇİYORUM VALLA KOLA:eek:
NE YAPAYIM BU KADARINA ŞÜKÜR HAMİLE KALMADAN ÖNCE SU YERİNE KOLA İÇİYODUM NEREDEYSE..
BU ARADA SEN SAMSUNDAMISIN BEN SAMSUNLUYUM ÇOK ÖZLEDİM MEMLEKETİMİ senağlama

evet samsunluyum..gelırsen iş yerime ugra cok sevınırım..

bu arada herkese kocaman merhaba..bugun dr gıdıcez ınsallah ama koçişimin işlerii cok yogunmuş ılk fırsatta almaya gelıcem dedı ama ses soluk yok.hala dogum şeklıne karar verebılmış degılım bazen sat anasını hersey yolundaysa normal yap dıyor,bazende bı korkuya kapılıyorum genel anestezıyı al gozlerını actıgında hersey bıtmış olsun dıyorum kendı kendıme ..gercı kararı dr verıcek ama..benım drda sezaryancı olarak bılınenlerden.aslında 40 haftayı doldurcak sabrım kalmadı gıbı..kendımı yorgun hıssedıyorum malum nedenlerden gece çişti,mide yanmasıydı vs..vs..iştahımda arttı
artık kilo almak ıstemıyorum...onemlı soru ...selıluıt olan varmı ben seluluıt tarlasına dondum insallah gecer gecmesse ben denız mevsımını acmamak uzere kapatıcam

Herkese selam... Kızlar bugün çok tuhaf hissediyorum kendimi...
2 saat önce acayip bir baş dönmesi yaşadım. Sonra başıma şakaklarımdan doğru bir ağrı girdi. Sersemleştim ve sol elim feci uyuştu. Karıncalanma oldu. Tansiyonumu ölçtürdüm 10'a 7 çıktı. Doktorumu aradım tatlı yememi söyledi. Bir de ağrı kesici aldım ve biraz rahatladım. Ama gerçekten korktum bugün...
Böyle birşey yaşayan oldu mu aranızda ?

Cumartesi günü de randevumuz vardı. Bebeğim iyi çok şükür. Doktorum 31'i ile 7 si arasında Türkiye de olmayacakmış. Fransada olacak :KK43: Haftaya tekrar kontrole gideceğim eğer uygun görürse bebeği alacağını söyledi ama ben okadar da erken alınmasını istemiyorum. Haftaya sezeryana girersem 15 gün önce doğurmuş olacağım hiç gereği yokken.O yüzden çok elzem bir durum olmadıkça buna izin vermeyeceğim.

cnm bılmem sana ıyı gelırmı ama ben bastan barı mıde yanmasıyla sakız sayesınde basedebılıyorum ılac kullanamadığım ıcın kendı kendıme tesadufen kesfettım benım anında kesıyo hatta gecelerı bıle uyandırıyo bazen o saatte sakız cığnıyorum cok hızlı etkı edıyo ıstersen bı dene sekersız sakız

Canım mide yanması için sakızda çiğnedim fayda etmedi.Mide yanması mide bulantısı birde nefes darlığı öksürük oluyo bende.
Saol canım yinede paylasımın için.

esencen bazen gözümüzden kaçıyor böyle düşünme
bebişimkayra sana sınavlarında başarılar

Günaydın kızlar,
Bende cuma günü mide yanması,mide bulantısı,stres den dolayı iş yerinden yarım gün izin alıp eve gittim.İzin almam ve hafta sonu olması nedeniyle dinlendim.
Ve tekrar başladım bugün işe.Normalde 15 gün daha çalısma sürem var.Fakat bu hatfa bakacam calısabilirsem önümüzdeki haftada gelmeyi, yok eğer devam edemeyeceğime karar verirsem önümüzdeki haftadan itibaren doğum iznimi başlatacam.Şurda normal sat a göre 1 aylık sürem kaldı.
Bebeğim için dayanıyım diyorum ama olmazsada kendimi zorlamanın bi anlamı yok.
geçmiş olsun canım mide yanması çok kötü bende birkaç gündür var özellikle yattığım zaman oluyor

canım ben şimdi siteyi inceledim,birde tek tek fiyatlarına baktım toplu alınca bi indirim falan yapmış olmuyorlar.mesela beşik 210,yürüteç 56,mama sandalyesi 125 gibi fiyatları.kalitesi için bişey saöyleyemem hiç yakından incelemedim.ama almak istersende bence topluca alma neye ihtiyacın varsa onu al derim.çünkü mama sandalyesi mesela daha ihtiyacımız olmucak,ama tabi yerim var bütçem müsait dersen o ayrı.bence sende bi tek tek incele ürünleri öyle karar ver.

sağol canım benim aslında yer konusunda haklısın. yerim yok e tabi tayin falan olayı malum fazla eşya sorun... hepsini inceledim bu arada canım mesela bebek arabasını mama sandalyesi vs. kendi sitesinden fiyatlarını da çıkardım. sonuç: uyku seti ,yatağı ve cibinlik bedavaya gelmiş oluyo markaları ilk defa duyuyorum işte görmeden almak pişman edermi acaba. sunny baby ve belis hiç görmedim duymadım... sen nereden aldın takımını vidicim. gerçi istanbulda adım başı bebek mağazası vardır burada 1 tane var ve çeşit yok çok ta pahalı.bizde böyle internete talim ediyoruz işte...

günaydın kızlaaarr. kocamın askerliği dün itibariyle bitti çok şükür. kızım da babasını bekledi bize süpriz yapıp erkenden gelmedi.. allaha çok şükür çok mutluyum.. önce kocamın şafağını sayıyodum şimdi kızımınkni saymaya başlıycam :)

gözün aydın canım senden mutlusu yoktur
eşinle beraber kızınızı bekleyin :ecrin_bebek:

bu arada herkese kocaman merhaba..bugun dr gıdıcez ınsallah ama koçişimin işlerii cok yogunmuş ılk fırsatta almaya gelıcem dedı ama ses soluk yok.hala dogum şeklıne karar verebılmış degılım bazen sat anasını hersey yolundaysa normal yap dıyor,bazende bı korkuya kapılıyorum genel anestezıyı al gozlerını actıgında hersey bıtmış olsun dıyorum kendı kendıme ..gercı kararı dr verıcek ama..benım drda sezaryancı olarak bılınenlerden.aslında 40 haftayı doldurcak sabrım kalmadı gıbı..kendımı yorgun hıssedıyorum malum nedenlerden gece çişti,mide yanmasıydı vs..vs..iştahımda arttı
artık kilo almak ıstemıyorum...onemlı soru ...selıluıt olan varmı ben seluluıt tarlasına dondum insallah gecer gecmesse ben denız mevsımını acmamak uzere kapatıcam

Canım ben de doğum konusunda henüz tam olarak karar vermiş değilim.Sanırım bunu doktorla enine boyuna konusmadan karar veremiyoruz.Benim doktorda sezeryancıya benziyor.Bende diyorum 38 haftadan sonra bebekde gelisimini tamamlıyormuş rahatına bak ve sezeryan ol fazlada acı cekmeden diyorum bi yandanda normal doğumun avantajlarını düsünüyorum.
Bende günden güne kilo alanlardanım.Selülit fazla kilo alımında mutlaka ki oluyor.Bendede var sanırım bi süre bu kiloları veremeden kendimize güvenimiz gelmeden denize de gitmek istemeyiz.
Belli bir süreç diyorum veririm diyorum kiloları azim olduktan sonra kendi canımı sıkmamaya calısıyorum ne yapalım bebiş için katlancaz bazı şeylere ...

herkeze slm kızlar..ben ve kızım iyiyiz ama sancılarımız arttı iyice ne zaman doğururum bilemiyorum :nazar:
oturup kalkmam çok zorlaştı ve kalbim kimi zaman çok hızlı atıyor çok heyecanlanmışım gibi oluyor nefes alamıyorum :bbo: eşim istanbula gidicek bugün bi aksilik çıkmazsa ama aklım sende kalıcak nasıl gidicem bilmiyorum diyor dra gidicez sanırım bugün gidersek içim rahat edecek diyor eğer zamanı az kalmışsa drlar biliyor ona göre karar verirrim bende diyor.. nete gitmek istemiyo canım hiç benneyaptımki
Esencen haklısın canım msnden görüşüldüğü için artık kimse yazmıyor buraya aslında burdan konuşmak daha güzeldi.. eşim genelde evde olduğu için pc başındaykende yanımda oluyor msnden rahat yazamıyorum okur diye..
bu arada biraz yürüyeyim diye carrefoura gittim şu yatak koruyucu bezler varya ondan aldım can ped 10 tane var içinde 7 tl. hastaneden istiyolar çünkü ev içinde rahat..

ibşa canım inşallah bu yaz gidicem memleketime tabiki gelip görmek isterim seni hemde bebişini..
burnumda tütüyo memleketim:nazar: anneannem teyzelerim bafradalar baba tarafımda hemen hemen hepsi almanyada yaşıyolar ama 19 mayıs ilçesinde oturuyolar belli dönemlerde.. kendi evimizde orda zaten plaja yakın off çok özledim çokkk..

asosye gözün aydın canım allah ayırmasın bir daha inşallah..:nazar:
derinzlmde kocişini bekliyor umarım bebeğin doğumuna kadar yetişir..

X