2009 Şubat Anneleri

Cimcimecim çok geçmiş olsun,o titreme bende de olur rahatsızlandığımda dikkat et cnm kendine bol bol sıvı tüket

canancım geçmiş olsun hayatım dikkat et kendine bol bol su ve c vitamini al:teselli: bugün hafta sonu kimseler yok sayfamız öksüz kalmış :çok üzgünüm: yarın yavaş yavaş temizlik yapıcam kızlar evin hali sinirimi bozuyor derli toplu olmasına rağmen hertaraf toz canımı sıkıyo benneyaptımki biraz yapıp biraz oturcaz ama napıyım

tesekkür butonlarimiz ins. geri gelir böyle cok kötü oluyor tesekkür etmiyormusum gibi hissediyorum kendimi hepinize ayri ayri tesekkür ederim kizlar

sevgicim bende cok fazla bisey yapamaz oldum suan evin durumu zaten berbat cocuk odasindaki tüm oyuncaklar evin heryerine dagilmis vaziyette :eek:
dolabindaki tüm katlanmis ütülenmis kiyafetleri cikarmis dolabindan
okadar cok yapilcak isim varkiii saymakla bitmez
carsambadan beri tuanla beraber hastayiz hic bir is yapamadim bide onlar var , sabah ben ve esim uyurken benim tuanim korumaliklarin üstünden gecip mutfaga girmis
bir paket corbayi acmisss
kücük bi kaseye doldurmus icine suda koymus oturma odasina getirmis
yavrusu kendine yemek hazirlamaya calismis tabii bu arada ortalik biraz dagilmis teyzesi :asigim: kaydirigubbakcemile3

sesine uyandim kiyamam hicde gelip beni uyandirmiyor :1no2:
bu aralar bayiliyor kendi kendine biseyler yapmaya
3 yasinda daha nasil hosuna gidiyordur yaptigi seyler delikafadulden ,icim gitti yaa ac uyandi cocuk ben hayla uyuyorum keske aksam erken uyuyabilseydim sabaha karsi uyuyabildim

senin gene iyi tek toz alincak ev isi hic bitmiyor
kolay gelsin cnm yorma kendini yavas yavas yap islerini :1hug:

cok hos oluyor dimi bebisin esyalarini düzeltmek onun icin hazirlik yapmak hihoyyyt
fotograflari bekliyoruz cnm güle güle güzel günlerde kullansin melegin esyalarini :1hug:

ewet hayatım çok zevkli oluyor,allah hepimize sağlıkla kullanmak nasip etsin.
fotoları tlfla çekebildim,makinanın şarzı yoktu,ekledim ama bebişlerimize neler aldık topiğine
(http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...eler-aldik-resimlerini-koyalim-buraya-80.html)

tamamen bitince odanın son halini tekrar koyarım,şimdilik heycanla bunları çektim:)

iyiyiz teyzeleri
salı günü kotrolümüz var
sarılığımız iyileştiyse
fethiyeye evimize döneceğiz :))))

slm kızlar herkese.cimcimecim çok geçmiş olsun aman dikkat et canım ya.vidicim odanza bayıldım güle güle kullanın.ssaslan hoşgeldin.bebişkomuz nasıl?sen nasılsın toparlandınmı biraz?çınarcığımın güzel kokusunu yerimize bol bol içine çek.ayy canım benim ne tatlıdır şimdi.allah sana bağışlasın.

kızlar uykumu geldi yatıcaz artık ama yatmadan önce bi sorayım dedim Derinzlm den haberi olan varmı sesi çokmıyor 1 haftadır.
bide sibellas tekrar yazdımı ne yapmış,sayfalara baktım ama gözden kaçırmış olabilirm diye bi sorayım dedim,
akvaryum cnm teşekkür ederiz daha iyilerini nasip etisn allahım

Kızlar merhaba umarım herkes iyidir öğlen yazdığım (1297.sayfa)yazıya hiç kimse karşılık bile vermedi sürekli aynı kişiler birbirlerini sorup duruyor bir merhabaya yada yazmış olduklarıma öylesine de olsa cevap veren olmuyo ve bende bundan sonra yazışmalarımı sonlandırmaya karar verdim ne sorucam kimseyi nede kendimle ilgili bişeyler yazıcam son olarak cimcime geçmiş olsun diyorum ve vidicim bebeğinin odası çok güzel sağlıkla büyüt inşallah....herkese hayırlı doğumlar diliyorum...

Kızlar merhaba umarım herkes iyidir öğlen yazdığım (1297.sayfa)yazıya hiç kimse karşılık bile vermedi sürekli aynı kişiler birbirlerini sorup duruyor bir merhabaya yada yazmış olduklarıma öylesine de olsa cevap veren olmuyo ve bende bundan sonra yazışmalarımı sonlandırmaya karar verdim ne sorucam kimseyi nede kendimle ilgili bişeyler yazıcam son olarak cimcime geçmiş olsun diyorum ve vidicim bebeğinin odası çok güzel sağlıkla büyüt inşallah....herkese hayırlı doğumlar diliyorum...

canım ya kendimi kötü hissettim şimdi yeni gördüm inan yazını evet artık msneden görüşüyoruz çoğunlukla ama ben elimden geldiğince msnyi açtığımda burayada giriyorum sende ver canım özelden msneni sakın öle şeyler düşünme gerçekyen kötü hissetim kendimi yaa

ahh canim yaa olurmu hic öyle sey ben yazmistim ya doktora giden arkadaslar olmus cok halsizdim okuyamadim massallah bebislerinize diye
birde yazdim msn adresini vermeyen varsa verin diye
bitanemm düsünme böyle :teselli:
yapma böyle sakin bagini koparma bizden nolur :1no2:
msn adresini bekliyoruz tekrar söylüyorum koca göbüslerrr msn adresini vermeyen varsa versin nolurr

Günaydın kızlar, bu gece pek uyuyamadığım halde uykumu almış gibiyim. Sizler hala uyuyormusunuz yoksa???? Yarın bir gün gelsin de bebeleriniz görürüm ben sizi :-)))))

Günaydan arkadaşlar.......bugün benim için yoğun gün sınavlarım başlıyor dualarınızı bekliyorum...
Cimcime iyisindir inşallah...
Esencem bence kısma..bende çok şey yazıpta hiç cevap alamadığım zamanları bilirim...ama bazen okurken gözden kaçırılabiliyor...
Canım sağlıcakla bebeğini kucağına....
Bu arada kıslar ben fazla giremeyebilirim....çünkü neredeyse hergün cumaya kadar iki sınavım var....gerçi girerimde ama çok değil...hepiinizi öpüyorum

günaydın güzel hamişler iyi haftalar diliyorum
esencen canım gözden kaçıyo msnde daha rahat oluyo görüşmek
bebşcmkayra sınavında başarılar diliyorum
doktordan gelen anneler gözünüz aydın sevindim iyi olmalarına
cimcime geçmiş olsun canım kendine dikkat et

günaydin koca göbüslerrr güzel göbüslerrr

bebisimkayra saol cnm toparlanmaya calisiyorum
dualarimiz seninle sana bol sanslar diliyorum sinavinda güzel haberlerini bekliyoruz :))

dilekcim uyusaydin keske biraz daha simdi uykun yoksa öglen uykusuna yatarsin :)) yada en azindan yatakta dinlen birazcik müzik ac koy ayaklarinin altina bi yastik al yanina cayini dergini dinlen biraz :)))

günaydın kızlar
bütün gece mide yanmasından uyuyamadım sabah serviste gelirken uykum geldi off ya nasıl geçicek bugün

cnm zaten yataktan giriyorum nete:)))
karnıma da koydum kulaklığı müzik dinliyoruz kızımla.
Bugün doktora gitsemmi bir türlü karar veremedim???

Bu arada sen nasıl oldun cimcimem? İyileştin mi biraz. O gece bana haber verdiğin için sağol! Umarım tez zamanda sende tuancık da düzelirsiniz:)

Günaydın kızlar,
Bende cuma günü mide yanması,mide bulantısı,stres den dolayı iş yerinden yarım gün izin alıp eve gittim.İzin almam ve hafta sonu olması nedeniyle dinlendim.
Ve tekrar başladım bugün işe.Normalde 15 gün daha çalısma sürem var.Fakat bu hatfa bakacam calısabilirsem önümüzdeki haftada gelmeyi, yok eğer devam edemeyeceğime karar verirsem önümüzdeki haftadan itibaren doğum iznimi başlatacam.Şurda normal sat a göre 1 aylık sürem kaldı.
Bebeğim için dayanıyım diyorum ama olmazsada kendimi zorlamanın bi anlamı yok.

X