2009 Şubat Anneleri

emeliko inşallah hayırlısı neyse o olcak saglıklı haberler vermen dileklerimle

ben aşırı kilo vermeye başladım sizce ne yapmalıyım koruyorum bebişime bişey olcak diye

kızlar bende de duygusal değişimler başladı yaa..çok çabuk sinirlenmeye ve ağlamaya başladım..dengesizleştim biraz......sizde de varmı....

evet bendede biri bişey söylese aglamaya başlıyorum çok alıngan ve sinirli oldum sende kilo problemi varmı

bebiş daha 7 HAFTALIK ve şuan 42 kiloyum 4 kilo verdim

bende 8+4 üm 3 kilo civarında verdim ama doktor ilk aylarda almakta vermekte normal korkma dedi.nasılsa daha çok alcaz kafanı takma snr daha çok verirsin ona göre,düşünmemeye çalış kiloyu

bulantım çok nedeyse hiç bişey yiyemiyorum 2 gündür başkaları yapıyo onlardan tatmaya başladım vitaminde verdi doktor ama genede korkuyorum işte

evet bendede biri bişey söylese aglamaya başlıyorum çok alıngan ve sinirli oldum sende kilo problemi varmı

kilo sorunum yok şimdilik henüz bulantılarım başlamadı..ama kaç kiloyum tam olarak onuda bilmiyom...fazla almamam gerekir...boylu olduğum için kilomu göstermem ama azda değil yani kilom...fazlada almamam gerekiyor...yarın dünya olurum sonra ....:tomato:

Merhaba kızlarr
Bende inşallah Allah kısmet ederse Şubat sonu annesi olucam. Hamile olduğumu geçen hafta öğrendim. Dün de 5. haftama girdim. Geçtiğimiz pazar ultrasonda sadece kesem göründü. Bebişim görünmedi. 4.4 mm miş. Daha erken 1-2 hafta sonra gel tekrar dedi doktor. Bende mide bulantısı hiç yok sadece çooook uykum vaaar. Belki de bebişim daha çok minik ondandır???

bey-za hayırlı olsun canım,allah sağlıkla kucağımıza kavuştursun hepimzin bebişini

Sevgili EMELİKO iyi haberlerini bekliyorum..herşey gönlünce olur umarım....
hadi yaz artık.

Beyzacım bende 5 hafta 2 günlük hamileyim.internet hesaplayıcısına göre 2 mart doğum tarihi ama tabi şubat sonuda olabilir.Pazartesi ultrasonda minik keseciğimizi gördüm bende. Haftaya tekrar gidicem gelişimine bakıcaz dedi dr. Bende de uyku dışında belirti yok daha. Hayırlı olsun canım tebrikler.

Buketçim senin de ilk bebişin mi? Ben çok heyecanlıyım bir an önce görmek kalp atışlarını duyup rahatlamak istiyorum. Allah inşallah bebişlerimizin sağlıkla gelişip doğmasını nasib eder. coksekeriremsu

kızlar bende acayip iştahsızlık var bugün kahvaltı yaptım bir saat geçmeden çıktı öğleye kadar hiçbirşey yiyemedim sadece abur cubur istiyo canım kilo konusunda bende korkuyorum zaten kilolu hamile kaldım o yüzden fazla almamam lazım

Aynen canım bende çok istiyorum kalp atışını duymayı. Geçen sene bi düşük yaşadım. Çok endişeliyim. Bi duysam rahatlıycam biraz.

buket ve beyza hayırlısıyla bebekleri,nizi kucağınıza almayı nasip etsin rabbim...
kalp atışlarını bir iki haftaya kadar duyarsınız ...ömrünüzde okadar güzel ses duymamışsınızdır..inanılmaz bir duygu...
şükürler olsunki bu duyguyu yaşanlardanım..darısı isteyen her kuluna rabbim versin..
ayrıca daha mink olduğu içinhenüz çok mideniz bulanmıyordur genelde ikinci aylarda başlar ama dua edinde böyle birey olmasın...rahat bir hamişlik geçirmeniz dileğiyle...

canım bendede aynı ama ben ara öğünlerde mutlaka kepekli bisküviler ve soğuk süt içmeye çalışıyorum..üstelik şeker hastası olduğum içinde herşeyide yiyemiyorum...:çok üzgünüm:
sende bisküvi veya meyve tüketmeye çalış canım aç kaldıkca insanın daha çok midesi bulanıyor....birazda psikolojikbir durum...allah yardımcımız olsun...

kızlar maalesef düşük başlamış..değerlerim hızla düşüyor..en geç 1 hafta içerisinde düşücekmiş( ne diyeceğimi bilemiyorum( çok üzgünüm..size sağlıklı hamilelikler dilerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…