2009 Şubat Anneleri

kızlar maalesef düşük başlamış..değerlerim hızla düşüyor..en geç 1 hafta içerisinde düşücekmiş:KK43:( ne diyeceğimi bilemiyorum:KK43:( çok üzgünüm..size sağlıklı hamilelikler dilerim..

canım çok geçmiş olsun bende üzüldüm ama belki bu bebek hakkında hayırlı degildi canını sıkma inşllh rabbim en kısa zamnda sglıklı hayırlı bi evlat versin sana

merhaba ben bu siteyi yeni keşfewttim harika bi site bebişim 22 şubatta doğucak hepinize sağlıklı bebişler diliyorum

emeliko çok üzüldüm canım ama hayırlısı demekten başka bişey gelmiyoo aklıma.allah bunu uygun görmüştür belkide.benm bebişim de 8 şubatta geliyoo inşallah.dogumdan korkmaya başlıyorum galiba:KK43:

bişey sorucam cevap verirseniz sevinirim bebişin gerçek haftasını nasıl öğrenicez ben bu son adet tarihinden itibaren hesaplanan haftaya pek güvenemiyorum

Emeliko çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm Allah hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin.Sen yinede ümidini kaybetme olurmu

bişey sorucam cevap verirseniz sevinirim bebişin gerçek haftasını nasıl öğrenicez ben bu son adet tarihinden itibaren hesaplanan haftaya pek güvenemiyorum[/QUOTE

Bebeğin gerçek haftasını kontrollere gittiğinde doktorun söylüyor canım. Benim Sat hesaplarına göre 1 gün önde göründüğünü söylemişti doktorum.

Kızlar İstanbul Özel Hizmet Hastanesi (Bahçelievler) ve Doktorları hakkında bilgi sahibi olanlar varsa paylaşırmısınız.Tşk.

Eflatun teşekkürler haftaya sali kontrolüm var belki bebeişin kalp atişlarini da dinleyebilirim 6+4 oldu bulantilarimda çok seninki nasil gidiyo

selimecim bende senin gibi 6+5 im bulantılarım inanılmaz rahatsız ediyor dün doktora gittim bana metpamit yazdı bu gün içtim çıkarmadım daha iyiyim

emeliko cnm cok uzuldum:çok üzgünüm: ama herseyin hayirlisini istemek lazim , bende bu sene dogum gunumde dusuk yaptim, bir ruya gormustum ruyamda bebegim sakatti,cok korkunctu ve o bebegin dustugunu gormustum ayni gun hamile oldugumu ogrendim, dusuk yapincada doktor sagliksiz bebek duser , uzulmemen lazim demisti doktor sagliksiz , sakat olsa dahami iyiydi demisti , rabbim herseyi bizden daha iyi bilir

benimde bulantılarım çok aşırı denecek şekilde doktor ilaç verdi ama kullanmasan daha iyi dedi ne yapayım yardımcı olurmusunuz kullanmak ve kullanmamak arasında kaldım bu arada emeliko ço üzüldüm haerşeyin hayrılısı cnm ne olur üzülme hep dua et

Kizlar ben nekadar bulantim olursa olsun ilaç kullanmayi düşünmüyorum çünkü onlarin içinde de kimyasallar var bebeğe zarari olacağini düşünüyorum . Bence sizde kullanmayin.UNUTMAYALIM BU BULANTILARI ENFAZLA BİR KAÇ AYDAHA ÇEKERİZ AMA BEBEĞİMİZE KALICI HASARLAR BIRAKABİLİR .

Eflatun teşekkürler haftaya sali kontrolüm var belki bebeişin kalp atişlarini da dinleyebilirim 6+4 oldu bulantilarimda çok seninki nasil gidiyo

9+1 olduk bugün Allaha şükür benim bulantım hiç olmadı bundan sonra nasıl gider bilmiyorum tabi başta karın ağrılarım vardı onlarda yok denecek kadar azaldı sadece şişkinliğim oluyor hatta mide bulantısı için doktor banada yazmıştı ilaç olursa muhakkak al demişti bulantı esnasında karın içindeki basınç arttığı için kullanmakta yarar var demişti ama inşallah kullanmama gerek kalmaz nihayetinde ilaç ilaçtır.Hapşırırkende özelikle dikkat etmemi söyledi oda karındaki basıncı arttırıyormuş

bu bilgiler çok işime yaradı teşekkürler.bide benim bulantılarım çok hiçbişey canım istemiyo ara öğünde ne yesem daha fazla yararlı olur ben genelde meyve yiyorum
lütfen bilgi tecrübesizim ilk bebişşim

benimde canım hiçbişey istemiyor doktor bana ekmek arası bişeyler ye yada kraker türü şeyler ye dedi ben böle biraz rahatlıyorum sende dene istersen en azından bebişin için aç kalmamış olursun:emir_bebek:

zorla yemeğe çalışıyorum zaten şu aralar kafamı karıştıran tek şey bebğim kaç haftalık doktor bişey söylemedi bana haftalık konusunda internetti hesaplaıcılara göre 6+4 ama, haft5aya kontrolde işallah doğrusunu öğrenirim

eflatun79 bu ilk bebişinmi_?

Evet canım bu ilk bebişimiz olacak inşallah.Ve ben bi an evvel kucağıma almak için sabırsızlanıyorum herkez gibi.Bulantım olmadığı için sabah güzel kahvaltı yapabiliyorum öğle yemeğimizde 12.00 de başladığı için arada çok fazla acıkmıyorum ceviz badem veya biraz meyve yiyorum öğlen yemeğine kadar...öğleden sonraları bazen zor oluyor 16:00 civarı tost ve küçük bir ayranla gideriyorum böylelikle akşam yemeğinde daha hafif yemek yiyebiliyorum ve meyveye yer kalıyor

zaten doktor da hesaplasa internet üzerindende hesaplasan yanlışlık payı mutlaka var 3 gün erken 3 gün geç o yüzden pek endişelenme bebişin gelişimi daha önemli bana doktor bol bol dinlen dedi hiç gitmedinmi doktora

X