2009 Şubat Anneleri

inan bende çok sabırsızlanıyorum anne olmanın zorluklarını şimdiden yaşıyorum inşallah saglıklı olsunda ben razııyım allah hepimizi bebişimize kavuşturmayı nasip etsin

kızlar maalesef düşük başlamış..değerlerim hızla düşüyor..en geç 1 hafta içerisinde düşücekmiş( ne diyeceğimi bilemiyorum( çok üzgünüm..size sağlıklı hamilelikler dilerim..

çok üzüldüm hayırlısı böyleymiş yine olur işallah benim de ilk bebegimin gelişimi durmuştu. kürtaj olmuştum kısmetten öte yol gitmez kendine çokdikkat et a.s.

gittim 1 defa işte bide haftaya gidecem ama doktor fazla ilgilenmedi özele gitmeyi düşünüyoruz iyi bir doktor bulmak zor devlet hastaneleri pek ilgilenmiyolar. Çalışırken yemeğe fazla zaman ayıramıyorum işte fırsat buldukça atıştırıyorum

slm kızlar bendede bulantı çok hiç iştahımda yok allah yardımcımız olsun bu günler nasıl geçecekCADIARZU

kızlar maalesef düşük başlamış..değerlerim hızla düşüyor..en geç 1 hafta içerisinde düşücekmiş( ne diyeceğimi bilemiyorum( çok üzgünüm..size sağlıklı hamilelikler dilerim..

sevgili Emeliko..inan dün gece saat 2de bile baktım senden haber varmı diye...hayırlısı olsun be güzelim...birini veren Allah ötekini de verir inşallah..hem düşük vakalarının %99u hasta ve sakat bebklermiş.sonuçte bunda senin bi suçun yok..Rabbim artmasın ve tez zamanda sağlıklı bi bebek versin diliyorum..bu mesajı görürmüsün bilmem ama....sağlıcakla kal...senağlama

arkadaşlar ben bir hafta şehir dışında olucam döndüğüm gün kontrolümüz var kalp atışlarını görücez inşallah..bu arada herkese sağlıklı günler diliyorum..iyi bakın bebişlerinizeyerimseniben
hoşcakalın..

gıdacıelif çok teşekkürler iyi dilekler,in için..ALLAH sizi ve bebeklerinizi korusun

Yazdiklarim uzuntunu hafifletmez ama gonlum seninle.
Haberini okuyunca çok uzuldum, ALLAH sabir versin. Boyle olmasi gerekiyormus demek.
Geçmis olsun.

BEBISIM arkadastan haber var mi kizlar ? merak ediyorum,
kanamasi vardi ve istirat etmesi lazimdi.

Merhaba anne adayları;
Bende 24 Şubat da anne olmayı planlıyorum hayırlısıyla.(İlk doğumum olacak.)
Ben Denizli de yaşıyorum burdada yeniyim.Denizlide ikamet etmekte olan bayanlar ben doktora Rıdvan Beye gittim (erpa) bu doktor hakkında olumlu olumsuz bilgi sahibi olan varmı.Yada önereceğiniz gittiğiniz başka doktor isimleri öğrenmek isterim.
7.haftanın içindeyim.Sürekli bulantılarım oluyor.Yaşamımı biraz altüst etti.Bana bulantı ilacı verdi doktor. Bulantısı olan ve içen arkadaşlar varmı ?Bebeğe herhangi bir zararı olur mu ?Düşüncelerinizi benimle paylasırsanız bana cevap yazarsanız sevinirim.

Bende 27 şubatta bebişimi kucağıma alıcam inşallah, arkadaşlar lütfen yardım edin bende inanılmaz gaz sancısı oluyor, dün apar topar acile gittik akşam, bebişime bişey oldu diye ödüm koptu ama neyseki gaz mış

Bende 27 şubatta bebişimi kucağıma alıcam inşallah, arkadaşlar lütfen yardım edin bende inanılmaz gaz sancısı oluyor, dün apar topar acile gittik akşam, bebişime bişey oldu diye ödüm koptu ama neyseki gaz mış (nilocan)

Arkidişim kendine dikkat et.Bu dönemde yediklerine de dikkat etmen lazım öyle değilmi.

slm kızlar bendede bulantı çok hiç iştahımda yok allah yardımcımız olsun bu günler nasıl geçecek
(hüvik)
Benimde bulantılarım oldukca fazla oluyo.Ama cıkarmak oldukca az.Bence bulantıya rağmen zorla bişiler yemek iyi geliyo.Kendine dikkat et bebeğine de :)

Haklısın canım ama ben gebelik öncesine göre yediklerime daha dikkat etmeye başladım sanırım rahim büyümesinden de kaynaklanan bi durum

Haklısın canım ama ben gebelik öncesine göre yediklerime daha dikkat etmeye başladım sanırım rahim büyümesinden de kaynaklanan bi durum

Evet olabilir.Ne kadar oldu senin?.Bulantıların oluyomu benim gibi

Evet olabilir.Ne kadar oldu senin?.Bulantıların oluyomu benim gibi

canım benim bebişim 6 hafta bitti bugün, ama ne bulantım ne baş dönmem var çok şükür, inşallah seninde kısa zamanda geçer cnm

canım benim bebişim 6 hafta bitti bugün, ama ne bulantım ne baş dönmem var çok şükür, inşallah seninde kısa zamanda geçer cnm

İşallah ama simdilik geçecek gibi gözükmüyor.Bende 7.haftadayım.İlk cocukmu seninde. Ayrıca bundan sonra bana yazarsan sevinirim.:teselli:

slm arkadaslar bende nasip olursa 9 şubatta anne olucam.benmde bulantım çok oluyo ahududu çayı veya böğürtlen çayı bulantılara çok iyi geliyo şiddetle tavsiye ederim arkadaslar.

Herkesin bebeği hayirli uğurlu olsun allah sağlikli zeki ve güzel bebekler nasiip eder inşallah hepimize. Bende şubat annesi olcam ama tam tarihi ketiremiyorum çünkü tsm olarak ne zaman hamile kaldiğimi bilemiyorum.herhalde daha sonra kesinleşir.allah hepimizin gönlüne göre versin diyorum şimdiden.

slm arkadaslar bende nasip olursa 9 şubatta anne olucam.benmde bulantım çok oluyo ahududu çayı veya böğürtlen çayı bulantılara çok iyi geliyo şiddetle tavsiye ederim arkadaslar.

Tskler arkidis tavsiyen için hemen deniyeceğim.ilk kez mi anne oluyorsun sende.Yazısalım devamlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…