2009 Şubat Anneleri

kızlar Gün Yine Kanamam Oldu Az Ama Kıpkırmızıydı Ve Pıhtılıydı Acayip Korkuyorum Bebeğebişey Oldu Diye Hap Içince Kesildi Progestan Bebek Yaşamıyosa Bile Düşmesini Engeliyomuş Moralim Acayip Bozuk Bugün 7+6 Yım Son 3 Gün Kaldı Ne Olup Bittiğini öğrenmeye Bazen Sancı Ve Zonklama Hissediyorum Aşağıya Doğru? Düşük Yapan Arkadaşlar Bu Tarz şeyler Yaşadınızmı Cvplarınızı Bekliyorum..:bbo::bbo:

Gecmis Olsun Bence Kendini Fazla Yipratma Ve Doktoruna Gorun, Eger Doktorun Musait Degilse Acile Git . Insallah Guzel Haberlere Donersin.

allah tamamına erdirsin canım :nazar: bende kullanıyorum progestan 7+6 yım şu an kanamam oldu 2 kere ama çok az korkuyorum çok düşük tehliken olduğu içinmi verdi progestanı? çok korkuyorum yaaaa 3 gün sonra kontrolüm ya yaşamıyosaa senağlamasenağlamasenağlama

valla sormadım canım bebegin saglıklı görünüyor bak deyince uçtum hiçbirşey sormadım bunu kullan dedi tamam deyip eşimin yanına fırladım korma allahım sana bagışlar işallah dua et o kanama yerleşme kanaması olabilira.s.

xnazanx ben de 6+1 im..keseyi gördün mü? ben bugun gittim kese bile yok :KK43:( dr dedi ki şurda nokta gibi bişey var o büyük ihtimal kese dedi..beta testi ile 2 gun takip edecek:KK43:( çok üzülüyorum

üzme kendini geç döllenme olmuştur işallah kese oluşur sonra bebegin görünür bende bugün gittim alttan baktı öyle göre bildikgamyoncuiremsu

bana da progestan verdi..bi de bende ne mide bulantısı ne başka bi belirti hiçbişey yok..normalim..of sabah 9 gelse de ne olacaksA olsa artık..ne kadar zormuş..bi görsem rahatlıcam..keseyi bari görsem

üzme kendini geç döllenme olmuştur işallah kese oluşur sonra bebegin görünür bende bugün gittim alttan baktı öyle göre bildikgamyoncuiremsu

seninki ne kadarlık canım?bende seviniyordum benm fazla midem bulanmıyo kusmuyorum diye.bugün ögle yemeginden 1 dakka sonra olan oldu.ne varsa cıkardım.cok korktum ilk defa kusmustum cocuklugumdan beri.inşallah sizler rahat hamişlik geçirirsiniz.bu arada8+2 hamişimsırnaşık şey:icecream:

slm anne adayları bende şubat annesi olcam inşallah ben 5 haftalıkken gittim doktora kesemi gördüm şuan 7 hafta 4 günlük tahmini olarak bende şubatın 13-15i arası bebegimi kucagıma alcam inşallah benim hamişligim çok zor geçiyor eşim bütün yemeklerini kendi yapıyor hatta benimkileride ama çevremdeki insanlar 3 aylık olunca geçebilecegini söylüyor bu benim ilk bebegim ve çok heyecanlıyım onu ilk gördügümde çok heyecanlandım çekirdek kadar olsada insanın içinde bir canlı olması çok güzel bir duygu allah olmayanlarada nasib etsin bidahaki gittigim gün size yazıcam gelişmeleri görüşmak üzere

bana da progestan verdi..bi de bende ne mide bulantısı ne başka bi belirti hiçbişey yok..normalim..of sabah 9 gelse de ne olacaksA olsa artık..ne kadar zormuş..bi görsem rahatlıcam..keseyi bari görsem

gorursun inslh cnm bulanti felan bende de yok bende gayet normalim o herkezde olcak diye birsey yok cnm olmamasi daha guzel yarinda bebisini gorur gelirsin rahatlarsin inslh cnm

kızlarrr herkese merhaba dün doktordaydım bebeğimi gördüm:sm_cool: hatta kalp atışlarını bile gördüm :nazar::nazar:ilk başta karından baktı doktor sadece kese gözüktü istersen vajinal bakalım yada 1 hafta sonra gel dedi ben dayanamazdım zararı yoksa bakın dedim sağlıklı bir gebeliğe hiçbir zararı olmaz dedi ve gördük miniğimi :1rolleyes: çok güzel bir duygu allah hepinize nasib etsin

kızlarrr herkese merhaba dün doktordaydım bebeğimi gördüm:sm_cool: hatta kalp atışlarını bile gördüm :nazar::nazar:ilk başta karından baktı doktor sadece kese gözüktü istersen vajinal bakalım yada 1 hafta sonra gel dedi ben dayanamazdım zararı yoksa bakın dedim sağlıklı bir gebeliğe hiçbir zararı olmaz dedi ve gördük miniğimi :1rolleyes: çok güzel bir duygu allah hepinize nasib etsin

gozun aydin cnm darisi basimiza inslh bizde bir gorseydik hayirlisiyla

slm bende allah nasip ederse şubatın 11 anne olacağım inşallah sağlıklı ve hayırlı olur sizlerinde tabikiiii

kızlarrr herkese merhaba dün doktordaydım bebeğimi gördüm:sm_cool: Hatta kalp atışlarını bile gördüm :nazar::nazar:ilk başta karından baktı doktor sadece kese gözüktü istersen vajinal bakalım yada 1 hafta sonra gel dedi ben dayanamazdım zararı yoksa bakın dedim sağlıklı bir gebeliğe hiçbir zararı olmaz dedi ve gördük miniğimi :1rolleyes: çok güzel bir duygu allah hepinize nasib etsin

gozun aydin.
Kizlar sizler kilo almaya basladiniz mi ? Sanki baya kilo alicakmisim gibi bir hizim var. Simdiye kadar 1 kilo aldim.

kızlar bende dün bebişimi gördüm...fasulye gibi bişi....kalbi toplu iğne ucu kadar..ama nasıl da cabbar cabbar atıyo görseniz...koca kesenin içine kurulmuş ohhh yatıyo bi güzel...erkek olcak bence ve çok rahatına düşkün bir velet olacak...doktor 7. hafta dedi ama yalannnn...tüp bebek olduğu için günü saati belli...tam 35 günlük...internet hesaplayıcılarına göre de 6+3 üm...doğumda allah kısmet ederse 23 şubat olarak görünüyor...pek bi iştahlıyım...zaten kilolu hamile kalmıştım....diyetisyen yolu göründü bana...hiç olmazsa 10 kilo ile bitirmem lazım hamileliği kızlar...yanmışımmmmm bennnnn...gözümün önünden köfteler geçiyorrrrr.....

kızlar kan testi verdim..1 saat içinde hamileliliğimin durumu belli olacak..çok kötüyüm

X