2009 Senesinin enleri....

-------------:asigim: :asigim: :asigim:------------------------- :asigim: :asigim: :asigim:--------------
:asigim: :asigim: :asigim: :asigim: -------- :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
:asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
:asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim::asigim:
:asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
:asigim: :asigim: :asigim:
:asigim:​

Bütün enleri tebrik ederim :1rolleyes:

bu yilda ensiz kaldim

tum enleri tebrik ediyorum.

mutlu yillar

prensesim cnm bnm..sen bnm en tatlı prensesimsin....enimsin canımsın..:asigim:

gülüm, bitnm..bence en nazik sensin ve en asil kk üyesi kategorisi olsa sen favorimsin..gerçekten asaletini hissetmek buradan bile hiç zor değil..ismini okuduğumda gerçekten çok mutlu olduğumu bilmeni isterim cnm bnm..

incitanemtuana mı da tebrik ediorm cnm bnm..sen zaten harikasın..birçoğumuzun aklına birçok alanda ilk gelen senin ismin canım...tekrar tekrar tebrik ediyorum..

beni de en duygusal kk üyesi olarak liste başı yapan arkadaşlarıma çok teşekkürler ediyorum..gerçekten kendimi doğru ifade edebilmiş olmak beni çok mutlu etti..bana kendini özetle deseler herhalde duygusalım derdim tek kelime ile...çok mutlu oldum gerçekten....

seçilen seçilmeyen,yüreğimden geçen ve yüreklerinden geçtiğim tüm kardeşlerimi, arkadaşlarımı da tebrik ediyorum tekrar...opuyorumnanaktan
[/COLOR​
[/B]]

Bütün 'en' seçilen ve aday gösterilen arkadaşları tebrik ediyorum.alkisalkisalkis

Daha dün gece farkettim bu topiği, forumda "en" seçildiğini bilmiyordum..
beni de En güzel nicke sahip kk üyesi dalında aday göstermişler, sağolsunlar a.s. çok şaşırdım çünkü kimseye farkedilmeden kendi çapında takılanlardan sanıyordum kendimi :kedi:

Tüm "en" seçilenleri tebrik ediyorum vereliniortak

küstüm oynamıyorum:umursamaz:
hm bn hatırlattım yarışmayı hm 2 yılı geçkin üyeyim
bırakın en seçilmeyi aday bile gösterilememişimsenağlama
küstüm işte:dilcikar:

bu ne yaa????hep ayni isimler dönmüs dolasmis....o kadar cok üye varken.....

Türkçe'yi en güzel kullananlarda ismimi görmek beni çok mutlu ettiii:lepi:

bende birkaç yerde aday gösterilmişim ama eski ve yeni kullanıcı adım karışmış ,düğüm olmuş,ikisi de kullanılmış...boshayallersmile
tüm en 'leri ve adayları kutlarım...yerimseniben

Son düzenleme:
Bu arada tüm 'en'leri de kutlarım öperim çokkk opuyorumnanaktan

tüm enleri kutluyorum..

ben de kendimi 2 kategoride gördüm çok mutlu oldum:))

oy veren arkdaşlarımı yanakalrından öpüyorum

TÜÜÜhhh kaÇırdım bıleydım bende verırdım ılarzucum sana:)))) tebrık edıyorum tÜm kazananları

bu ne yaa????hep ayni isimler dönmüs dolasmis....o kadar cok üye varken.....

arkadaşlar demekki bazı konularda öncü arkadaslarımız var neden bunu kabullenmek bazılarınız için zor oluyor anlamıyorum.ayrıca bende 3 senedir buraya üyeyim ama ilk defa bu sene enlerde aday oldum birindede en seçildim.ama inanaın gecen senelerde seçilmedigim halde hiç bu tavrı sergilememiştim.bazı arkadaslarımıza bunu hiç yakıştıramıyorum.sadece tebrik etsek olmuyormu illaki konusup huzur bozmak zorundamıyız bilmiyorumki... :umursamaz:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…