2009 Senesinin enleri....

en telefonuna ulaşılamayanım benim, öperim kocaman Şeniz

Bütün en lerı kutluyorum kızlar benıde kategorıye en duygusal olarak aldıgınız için tesekkurler ama secılmemışım yınede herkesı sewıyorum saolunkızlar opuyorumnanaktan:enbuyukkk:

bu senede babayı almışık :hulya:
neyse yılın ilk banını yemeden uzıyım ben yeni yıla banlı girersem öle gider ki pek değişik olmaz

arkadaşlar bütün enlri tebrik ediyorum ..çok güzel olmuşzemuszemus

ecinnim sen benim en gönlümün enisin kuzummmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayy yeni gördüm en kibar nazik üyede adaymışım kim yolladıki acep...teşekkürler..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

2009'un enlerini tebrik ediyoruuuum a.s.

Bende 4 dalda aday gösterilmişim, çok teşekkür ediyorum beni aday olarak yazan arkadaşlarıma opuyorumnanaktan

En ilginç nick kategorsinin dışında bir şey beklemiyordum, sürpriz oldu teşekkür ederim a.s.

Bir de aklıma takılan bir şey var en iyi albümde _Rouge_ ve _Pandora_ ayrı ayrı yazılmış ikisi aynı kişi değil miydi?
_Rouge_ nickini değiştirip _Pandora_ olmamış mıydı? :uhm:

Son düzenleme:
ay cok tesekuurker
en şık
en canayakın
en paylasımdı
en duygusal oldugumu dusundugunzu için
birde bunlar sıralaması rastgelemi acaba

Beni en'lere aday göstermeye layik gören herkese cok tesekkür ederim opuyorumnanaktan

En'leri de tebrik ediyoruma.s.

Nice saglikli mutlu yillaraa.s.

Artık eskisi gibi randımanlı değilim kanımca, hangi ara seçtiniz, daha ben isim belirliyordum kaydirigubbakcemile

Bütün enleri tebrik ediyorum:hulya:

2010 da jübile yapıp evimin kadını olacam. Bıktım şu K.K'dan-tatlicadiarzu-

tüm enleri tebrik ediyorum :hooray:
herkese iyi seneler diliyorumma.s.a.s.

Herkes bir en'dir aslında...
Seçilen arkadaşlara tebrikler...MUTLU YILLAR...

bana eksi rep veren KAZEN beye teşekkür ediyorum
ama anlamamıssınız ben kk kartlılar arasında düzenlenen bir yarısma oldugunu düşündüğüm için öyle yazmıstım anladıgınız gibi art niyet yoktu aklımda kalbimde bir kere banlandık ya her yazdıgımız yanlış anlaşılır ve eksi rep verilir çok teşekkür edrim

oylama ne zaman old bilmiyorm ama kazananları canı gönülden tebrik ediyorumopuyorumnanaktan

secılmemısım ama bı kac yerde adım gecmıs tskler :)

--------------------------------------------------------------------------------

Beni 2009 un EN güzel albümüne sahip üyesi seçen bitanecik KKdaşlarımı kocamannn kocamannnn öpüyorummm...Şeniz.

Teşekkürlerimi sunuyorummmmzemuszemus

Bu yılın daha güzel ,daha dostluk dolu daha samimi içten ve her zamanki gibi KK ile dolu dopdolu geçmesini diliyorummmmm....opuyorumnanaktan

Diğer tüm seçilen seçilmeyen arkadalaşlarımıda kutluyorummm:hooray:

Hepinizi SEVİYORUM
:asigim:

:sm_cool: :dance: sositososito

sevgili kazen ask lsun ya gecenin bir yarsinda kabim burkuldu:gitme: o kadar enler arasinda bir slinn yeri yokmus ya ne deyimsenağlama bir senedir mudavinizim hicmi akliniza gelmedim senağlama caniniz sagolsun ..:çok üzgünüm:

sevgili kazen ask lsun ya gecenin bir yarsinda kabim burkuldu:gitme: o kadar enler arasinda bir slinn yeri yokmus ya ne deyimsenağlama bir senedir mudavinizim hicmi akliniza gelmedim senağlama caniniz sagolsun ..:çok üzgünüm:

:bbo:
Ciddi yazmadınız herhalde, değil mi?

yukaridaki yazilari okuyunca anladimki bol bolarkadasin olacakki seni adam gosterecek dogru yeterince arkadasim yok :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…