''2007 KK Enleri'' Yarışması Aday Listeleri ve Oylamaları:)

yav bendekide başka bi türlü salaklık daha yeni gördüm sonuçları valla ne deyim hakeden kazandı :)

Ne diyeceğimi bilemiyorum arkadaşlar :eek: İnanılmaz duygulandım ben yaa. Hepinize sonsuz teşekkürler.Şeniz

Akşam bir anda içimden geçenleri söyledim. Arada kaynayacağını düşünmüştüm :eek: Ama aldığım tepki beni çok şaşırttı. Tıkandım yaffff diyemiyorum bişe... :eek:

Hepinizi Çok Seviyorum a.s.

Dilerim Bu Yeni Yıldaaaaaa Yeni Bir Ben Tanırsınız....... Dilerim Bu Ocaktaaaaa Sizin Yılın Başlasın..... yerimseniben
Hehehe azcık çalıntı oldu ama idare edin artık jeyyar

Ayyyy ayyyy topicim sevgi köşesi olmuş:))
Ne kadar mutlu oldum anlatamam..
Hepinizi çooook seviyorum ben delaaaaanlılar..

kk zaten bir sevgi ve dosluk sitesi bencee berşülemmmŞeniz
öyle bunalımı bir dönemde çıktıki kk karşımaa:çok üzgünüm: bir anda baktım bağımlılık yapmış çünkü buradaki dostluk bilgi alışverişi çok güzelll:nazar:a.s. ne diyim kii ben öyle duygularımı çok dile getirememm :eek:ama hepinizi çok seviyorum konyadan kucak dolusu sevgiler slmlar sizleree iyki yolum kk dan geçmişşa.s.:1hug:
YENİ YILL SİZLEREE MUTLULUK SAĞLIK HUZUR GETİRSİNN
NİCE YENİ YILLARDA BULUŞURUZ İNŞAALLAHŞeniz

kötü bir başlangıç olmuştu benimkisi:çok üzgünüm:
ruhuma şifa ararken burda buldum kendimi
hiçbir yere kolay kolay üye olamazken hiç düşünmeden üye oldum
yaklaşık 5 ay önce üye olmama rağmen 4 aydır aktif olarak yorumlarda bulunuyorum:icecream:
öyle güzel arkadaşlarım oldu ki
hepsi birbirinden değerliŞeniz
bazen duygulanıyoruz birlikte
bazen de ölüyoruz gülmekten işteyken kendimi gülerken nasıl saklayacağımı bilemiyorum:roflol:

bu kısacık zaman diliminde acısıyla tatlısıyla paylaşımda bulunduğum herkese sonsuz teşekkürler:asigim:

ayrıca bu kısa zaman zarfında beni tanıyıp, bazı kategorilere layık gören herkese çok teşekkür ederim:asigim:

hepinizin bende ayrı yeri var tabiki:asigim:

ve en çokta berşuleye bu teşekkürler, bu siteye bu kadar katkısı olduğu içina.s.

Buraya ruhunun güzelliği katan herkezin yeni yılı kutlu olsun.

Tüm "en" ler sizin olsunsırnaşık şeya.s.:asigim:

Bu topikte adı geçen veya geçmeyen herkesi,oy veren vermeyen,oy alan almayan,aday olan olmayan herkesi tam yüreklerinin orta yerinden sevgiyle öpüyorum.KK yı ve ve burda olmayı anlamlı hale getiren tüm arkadaşlarımı sevgimle kucaklıyor hepsine gerçekten mutlu olacakları bir yeni yıl diliyorum.Canlarımsınız benim.

Öncelikle bu güzel yarışma için fikir annesi Deniz Güneş diye hatırlıyorum(yanlışım olabilir) ve düzenleyen Berşuleciğime çok teşekkür ederim.a.s.
Kendini en beğenmiş üye kategorisinde adımı görünce nasıl sevindiğimi anlatamam. Demek ki doğru yoldayım dedim. Yarışmanın sonuda Ayn ile birinci olmak çok güzeldi. Bir insanın sanal alemde kendini doğru ifade edebiliyor olması çok güzel bir duygu. Her zaman neysem o oldum. Gerçek hayatımda da severim kendimi beğenmeyi. :icecream:
Yaşadığım çoğu duyguyu bu sitede paylaştım. En sıkıntılı anlarımda bir tek yorum okuyup gözlerimin dolduğu da oldu,gülümsediğim de..
İyi ki tanımışım sizleri..:asigim:
Hep dediğim gibi ben sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için kendimle gurur duyuyorum inanın..
Herkese; mutlu,sağlıklı,huzurlu ve aşk dolu yıllar dilerim...Şeniz

Ben de oy kullanmadım. :eek: Ama kullanamadım napayım. Defalarca açtım sayfayı defalarca cevap vermek istedim. Listeden isimlere baktım ama yok olmadı. Tabiki her üye hepimiz için çok değerli ama hepimiz için de özel olan üyeler var. Hep iki kişi arasında kaldım. Neredeyse her kategori de bu böyle oldu. Ben de oy kullanmamanın daha doğru olucağına karar verdim.

Yaklaşık 1.5 sene önce üye oldum buraya. Kötü bir dönem yaşıyordum kendi içimde. Tam hadi bana eyvallah geçerken uğradım modundaydım. Diğer sitelerden farkı yoktu buranında. Kimse kimseyi anlamazdı bana göre. Kimse kimsenin ne hissettiğiyle ilgilenmezdi.(Yani bence öyleydi) O zamanlar sohbete katılmak için belli bir mesaj sayısı yoktu. Üye olur olmaz direk sohbete daldım. Hayatın anlamsızlığından başladım yaşamaya değmeyeceğinden devam ettim ve en sonunda kafamdaki düşünceyi söyledim. Ölmeye karar vermiştim. Sebep? Sebep yoktu. Sadece bunu istiyordum. Herkes yanlış olduğunu söyledi. Ben takmadım bile. Kavga ettim ve çıktım siteden. Bikaç dakka sonra biri ekledi beni.(Kazen Abi) Saatlerce konuştu benle. Sonra siteye tekrar geldim ama aklımdaki o düşünceden kurtulmuş değilim. Bir hikaye yazdım. Aslında kendi hikayemi yazmaya çalışmıştım. Biçok insan yardımcı olmaya çalıştı ama ben pekte takmadım(hepsinden özür diliyorum)Bi sabah bi açtım sayfayı upuzun bir yazı. Mune abla dan. Defalarca okudum. Sorduğu sorulara yanıt bulamadım. Birlikte bulmaya çalıştık.

Sonra SonYaprak abla ve Elif abla girdi hayatıma. Elif abla hep yanımda oldu. Nar annem azarladı kızdı ama hep yanımda oldu. Yaprak ablamla hayatı paylaştık. Dost olduk. Sergümle çok güzel şeyler paylaştık. Jaziramla, celebrian ablamla,Travian ablamla, Sergü mün kızı Cedo'yla Besa ablamla, MssCool ablamla,BerŞule ablam ve sayamadığım bir sürü ablamla tanıştım hepsiyle hayatı paylaştım. Çok şey öğrendim hepsinden bana çok şey kattılar.

Sonra birgün radyo programı yapmaya karar verdim. Amacım hayatıma farklı bişeler katmak ve mutsuz ruh halimden kurtulmaktı. İlk aldım radyoyu sadece müzik çalıyorum. Dedim kendi kendime bu böyle olmaz konuşanlar nasıl konuşuyor. Nazlı ablam yetişti imdadıma. Anlattı bana nasıl konuşacağımı. Gece 4'lere kadar radyo yayını almaya başladım ben. Şiir falan okudum gececilerden bir hayran kitlem bile oluştu. İşte o sıralarda Yeşilırmak ablam, tulpzaad, düşsokağı ablam, Zeren Ablam, Delphin Ablam ve Bonus'umla tanıştım. Bonus'umla kardeş olduk. Tulp'umun bebişini dört gözle bekliyorum bana teyze diycek...

İşte her oylamaya katılmak istediğimde bunları düşündüm vazgeçtim. Her üye bana o kadar çok şey kattı ki. Hangi birini en yapayım bilemedim. Nolur kimse kusuruma bakmasın. Hepiniz o kadar çok değerlisiniz ki benim için. Allahım sizlerden ayırmasın inşallah.

Şunu diyebiliyorsam ne mutlu bana... Ben KK'la Gerçekten Yeniden Doğdum. Şimdi 1.5 sene önceki Nur'la şuanki Nur arasında dağlar kadar fark var. İşin ilginci şuan o zamankinden daha ağır bir dönem yaşıyorum ama daha dayanıklıyım. Ve bunu en çok burdaki dostlarıma borçlu olduğumu biliyorum. Allah Hepinize sizin gibi yüreği temiz insanlarla tanışmayı nasip etsin..

Çok Konuştum... Susuyorum :eek::eek:

Nurum,
gözümün bebeği ne güzel anlatmışsın duygularını,sende bizler için çok değerlisin,hepimiz birbirimizi hiç tanımadan,belki de hiç görmeden hayatı paylaştık,üzüldük...sevindik...

Hep burdaydık,bazen teselli edilmek istedik bazen teselli ettik,inan bende sizlerle öğrendim birçok şeyi,bir kızkardeşim vardı diğeriniyse yıllar önce kaybetmiştim,burda birçok kızkardeş ve ablalar edindim kendime,karşılık beklemeden sevdim sevildim de...

Yeri geldi farklı fikirleri savunduk ama hep bir orta yolda buluştuk.
Küçük dünyama birçok dost kattım KK sayesinde.

Hepinizi çok seviyorum.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun:1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:

Mune..Yazdıklarına katılıyorum..Eskisi kadar gelmiyorsun..Eskileri özler olduk..Yenileri de çok sevdik..Burası bir aile artık..Hepinizi çok seviyorum...İyi ki varsınız.

berşule çok güzel olmuş ama en duygusal benim olmam gerek diye düşünüyorum yada en dipteki sondaki depresyondaki MUTLU YILLAR

Öncelikle bu güzel yarışma için fikir annesi Deniz Güneş diye hatırlıyorum(yanlışım olabilir) ve düzenleyen Berşuleciğime çok teşekkür ederim.a.s.
Kendini en beğenmiş üye kategorisinde adımı görünce nasıl sevindiğimi anlatamam. Demek ki doğru yoldayım dedim. Yarışmanın sonuda Ayn ile birinci olmak çok güzeldi. Bir insanın sanal alemde kendini doğru ifade edebiliyor olması çok güzel bir duygu. Her zaman neysem o oldum. Gerçek hayatımda da severim kendimi beğenmeyi. :icecream:
Yaşadığım çoğu duyguyu bu sitede paylaştım. En sıkıntılı anlarımda bir tek yorum okuyup gözlerimin dolduğu da oldu,gülümsediğim de..
İyi ki tanımışım sizleri..:asigim:
Hep dediğim gibi ben sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için kendimle gurur duyuyorum inanın..
Herkese; mutlu,sağlıklı,huzurlu ve aşk dolu yıllar dilerim...Şeniz

Doğru hatırlıyorsun fikrimin ince lalişi:))
Enler fikri sevgili deniz_güneşe aitti..Biz sadece az buçuk ekleme yaptık:))

Ayyyy ayyyy topicim sevgi köşesi olmuş:))
Ne kadar mutlu oldum anlatamam..
Hepinizi çooook seviyorum ben delaaaaanlılar..

Bizde seni delaaaaanlı
Ben özellikle sana çok teşekkür ediyorum bana adam gibi bir dost,destek ve örnek olduğun,beni düşünüp bana yol gösterdiğin için
Bi ara bi ban yedim ( curly sağolsun :) ondan sonra foruma pek bakmadım açıkcası cvp yazmak istemedim ama yarışmalar ayrı bi renk oldu.Tekrar teşekkürler şule Şeniz

Ne diyeceğimi bilemiyorum arkadaşlar :eek: İnanılmaz duygulandım ben yaa. Hepinize sonsuz teşekkürler.Şeniz

Akşam bir anda içimden geçenleri söyledim. Arada kaynayacağını düşünmüştüm :eek: Ama aldığım tepki beni çok şaşırttı. Tıkandım yaffff diyemiyorum bişe... :eek:

Hepinizi Çok Seviyorum a.s.

Dilerim Bu Yeni Yıldaaaaaa Yeni Bir Ben Tanırsınız....... Dilerim Bu Ocaktaaaaa Sizin Yılın Başlasın..... yerimseniben
Hehehe azcık çalıntı oldu ama idare edin artık jeyyar

Bir insanın yüreği seninki gibi güzel olunca farketmeden ortaya böyle güzellikler çıkarıyor.Senin gibi bir dosta sahip olduğum için çok şanslıyım. :asigim:
Ben keşke herkes burda oy kullansaydı derken niye kullanmadınız değilde sadece herkes kullansa daha sıcak bi ortam olurdu demek istedim :eek:
Kimse oy kullanmasa bile burası zaten çok güzel,çok sıcak bi ortam.
Hayatımda çok güzel yerlere sahip çok güzel dostlar kazandım burda.Bir çoğumuz gibi bende çok kötü bi zamanımda gördüm KK yı saç boyası için bakarken burayı buldum.İlk baktığımda buraya yazılan cevaplar üyelerin birbirine yaptığı espiriler çok sıcak geldi.Üye oldum bi müddet pek girmedim 1 ay sonra farkettim nerde olduğumu tanıdığım kişiler sanal kavramını yıktılar benim için kendimi iyi hissetmemi sağladılar.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum onları çok seviyorum
Bu seneye KK ve dostlarımla giriyorum,dilerim çok uzun seneler burda bareber oluruz. Dilerim hepinizin hayalleri gerçek olur,diğer senelerden daha fazla mutlu olursunuz.
Allahım inş banada hayallerimi gerçekleştirmem için fırsatlar verir.

yeniyil10041.jpg

Yeni yılın şu ilk saatlerinde tek dileğim,herkesin gönlünde ki tüm isteklerini gerçekleştirebilmesia.s...Allah her daim yanınızda olsun:1hug:....

:enbuyukkk:

birazcıkın geç oldu ama daha ilk gün hepinizin yeni yılı hayırlara vesile olur inşallah inşallah mutlu huzurlu sevgi dolu sıkıntısız sene ve seneler geçiririz

NURRRRR cnm sen benim hayatımın en zor günlerinde yanımdaydınnnn ...bundan daha büyük yüce bi arkadaş olabilirmi diye kendi kendımi şanslı saydım hep ben,,,,sen benım gönlümün enisin sımsıcak ...masum dostaneeeee....sagol varlıgınla beni sımsıöı sardıgın için ...en ümitsiz anımda beni umutlandırdıgın için ....sagol kk nuru yaşamıma kattıgın için ....ben secim yapamadım şu en bu en diye,,,kk da tanıdıgım herkesi öyle çok seviyorumki....hepinize mutlu mutlu seneler sımsıcak dostlarımmmm

Yarışmamız sonuçlanıp,iyi dileklerimizi eklediğimize göre,bu yarışmamızı da kapatıyorum..
Yeniyıl herkese istediklerini ve özlemlerini getirsin inş..
Sevgiler:))

X