''2007 KK Enleri'' Yarışması Aday Listeleri ve Oylamaları:)

6 ay önce sadece laf olsun torba dolsun:1closedeyes: diye üye olduğum bu sitenin, bağımlılık yaptığını yazan arkadaşlara, o günlerde gülüp geçiyordum. jeyyar
(itiraf 1) Meğerse doğruymuş.:eek:

Başta Kazen ve Curly ea.s.,
Daha sonra karşılıksız bizimle uğraşan sevgili mod arkadaşlaraa.s.,
Bence yılın üyesi Berşule yea.s.,
2007 KKnın en lerinde ismi geçen tüm arkadaşlaraa.s.
Bu topicte seçim zor da olsa gelip paylaşıma katılan paylaşımcı arkadaşlara,(hepimiz zorlandık, hepsi arkadaşımızdı çünkü) veee
Tüm KK ya a.s. teşekkür ediyor, hepinizin YENİ YILINI KUTLUYORUM.:nazar::enbuyukkk:....

Arkadaşlar tüm bunların yanında,böyle bir yarışmada hır gür çıkarmadan,sevgi ve saygıyla yarışabileceğimizi,rekabetin de bizler arasına mesafe yada soğukluk katamayacağını ben anlamış oldum:))Şeniz

Her ne kadar bazı konularda insanlar hem fikir olmasa da,arkadaşlık dostluk söz konusu olduğunda,tek bir ağızdan konuşurcasına bu tür mesajları vermek keyfime keyif kattı:asigim:
Bu yapım KK stüdyorında itina ile hazırlanmıştır.. :enbuyukkk:

Katılan katılmayan,yorum yapan,yapmayan ama yüreklerinin güzelliklerinden gram endişe duymadığımız,duyamayacağımız,büyük,küçük ,yaşıt tüm gönül dostlarına sevgiler..

Bu kez bıngıldaklarınızdan öpüyorumyerimseniben
Eli maşalı(görürsünüz siz eli de dili de maşalıyı:roflol:)modunuz:eek:klava:

Arkadaşlar tüm bunların yanında,böyle bir yarışmada hır gür çıkarmadan,sevgi ve saygıyla yarışabileceğimizi,rekabetin de bizler arasına mesafe yada soğukluk katamayacağını ben anlamış oldum:))Şeniz

Her ne kadar bazı konularda insanlar hem fikir olmasa da,arkadaşlık dostluk söz konusu olduğunda,tek bir ağızdan konuşurcasına bu tür mesajları vermek keyfime keyif kattı
Bu yapım KK stüdyorında itina ile hazırlanmıştır..

Katılan katılmayan,yorum yapan,yapmayan ama yüreklerinin güzelliklerinden gram endişe duymadığımız,duyamayacağımız,büyük,küçük ,yaşıt tüm gönül dostlarına sevgiler..

Eli maşalı(görürsünüz siz eli de dili de maşalıyı modunuz:eek:klava:

:roflol::roflol:
Ben ne aday sundum ne de oylamaya katildim bi ara baktim cok karisik geldi hemen ciktim topicten.naniknanik
Bende tum kk nin yeni yilini tum guzel dileklerimle kutluyorum, mutluluklar, guzellikler diledigimiz hersey ve saglik bizim olsun.:asigim:
Yayinda ve yapimda emegi gecen herkese saygilar-sevgiler ...:nazar:a.s.

Enleri canı gönülden tebrik ediyoruma.s.Şeniz Berşulem emeğine sağlık,benim için yılın üyesi sensin ve yazınlada çok duygulandırdın benisenağlama:asigim:Şeniz Hepinizin yeni yılını kutluyorum dilerim bu yıl en güzeli,en hayırlıyı,en iyiyi,en doğru şeyleri getirir hepimize:1hug: En başta sağlık,barış,huzur ve mutluluk olmak üzere...:asigim: Kalbimin en içinden en sıcak sevgilerimi gönderiyorum hepinizea.s.iyi ki burdayım iyi ki tanıdım sizleri hepinizi çok ama çok seviyorum ve çok teşekkür ediyorum:asigim:mutlu yıllar:asigim:

Böylesine dostane ve çıkar gözetilmeksizin yapılan bu yarışmada, bırakın "EN" olmayı, herhangi bir kategoride aday gösterilmek bile çok onur vericiydi.

KK'yı çok önemsiyorum ve bu sonuçlar da benim için çok anlamlı. Burada bulunan herkesi seviyorum.

Hepimizin kendi çapında KK için iyi birşeyler yapma çabasında olduğumuzu biliyorum. Burada olduğum için çok mutluyum.

Tüm "EN"leri yürekten kutluyor, aslında hepimizin birer "EN" olduğuna inandığımı da ekliyorum...

bütün enleri kutluyorum,yeni yılda yeni bi sevinç onlara yalnız şu varkii umarım burdaki enleri bekleyip mutlu olmadılar zaten bizlerin enleriydiler bilmıyosaydılar yuh yani:)
hepinizi çok seviyorum iyi ki varsınız kızlarr
canım şulem ellerşn dert görmesin sen ve ekibin yine çok iyii iş çıkardınız ,canııı gönüldenn teşekkürler
herşey gönlünüzce olsun

KK bir ayrıcalık... Bu ayrıcalığın içinde bulunmaktan çok mutluyum..iyiki varsınız KK nın güzel insanları....a.s. hepinizi ayrı ayrı kutluyorum kızlar...
şulem emeklerine sonsuz teşekkürler...a.s.
yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum arkadaşlar,yeni sene gönlünüzdeki her şeyi getirsin sizlere....a.s

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:​

kadınlar kulubüyle üçbuçuk ay önce google amcadan bişiler ararken karşılaştım birkaç gün inceledim
çok güzel bir site bende üye oldumm ve şimdi alışkanlığım olduuu
öncelikle kazen ve cruly e tşkler bizleri böyle güzel bir sitede topladıkları içina.s.
sonra tüm modları teprik ediyorum gerçekten çok çalışıyolar tşkler arkadaşlar..a.s.
kk hatunları bir kezdaha birlik beraberlik içinde olduğunu kanıtladı bu EN ler yarışmasıylaa yani kazanan dostluk oldu bence:sm_cool:
seçilen yarışmaya katılan bütün arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorumm
ben çok yeni olmama rağmen bu listede adımı görmek çok duygulandırdı ve açıkcası onurlandırdı beni:eek:
çünküü kk benim için çok özel :enbuyukkk:a.s.
berşüle canım hemşerim ellerine sağlık yazdıklarından sonra ne desem boş çok duygulandım :a015:
bu yarışmayıda çok güzel bi şekilde sonuçlandırdınn
sen mütavazilik yapsanda yılın üyesi sensin canım:hooray:eee oylar onu gösteriyooŞeniz
EN seçilen arkaşları çok tebrik ediyorumm
kk hatunları sizleri çok seviyorummŞeniz
YENİ YIL SİZLEREE SAĞLIK MUTLULUK HUZUR GETİRSİNN
MUTLULUK DEĞİŞMEZ ADRESİNİZ OLSUN YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜK HİÇ EKSİK OLMASIN

Yarışma sonuçlanmış...
Bütün en.leri canı gönülden kutluyorum. Aslında her KK üyesi benim kalbimde birinci sırada hiçbiri için ayrıcalık yapmam mümkün değil. Ben bu forumu ve bütün üyelerini seviyorum.Şeniz:asigim:

Herkesin yeni yılı kutlu olsun.
Yeni yıl hepinize sağlık, mutluluk, huzur, bol kazanç getirsin ve tüm isteklerinizin gerçek olması dileklerim ile...

i266879489912094ks0.gif

Her ne kadar bazı konularda insanlar hem fikir olmasa da,arkadaşlık dostluk söz konusu olduğunda,tek bir ağızdan konuşurcasına bu tür mesajları vermek keyfime keyif kattı:asigim:
Bu yapım KK stüdyorında itina ile hazırlanmıştır.. :enbuyukkk:

Eli maşalı(görürsünüz siz eli de dili de maşalıyı:roflol:)modunuz:eek:klava:
Yazmak istediğim şeyleri sen yazmışsın şulecim ağzına sağlık.Çok eğlenceli bir süreçti valla hepimizi kutluyorum:teytey::teytey::teytey:

31- Yılın Üyesi?

Sitemizde yılın üyesi şudur demek mümkün müdür arkadaşlar:))

Bana göre,Kadınlar Kulübü sitesinin kıymetini bilip,arkadaşlıklara gönül vermiş,dostlukları ceplerine almış her üye yılın üyesidir.:asigim:

Öncelikle bu siteyi bizlerin hizmetine sunan KAZEN ve CURLY

Sonrasında;
elif, yeşilim, minasera, güneş55, ahsen44, Tanem, LİLLYUM, realist, tılsım, anuşka, barçman, nar, hacerana, asena66,

Delphin, cüvcüv, kumsall, camdankalp, canavar, Emez, tatlıcadıarzu, ilona, kelebek, kuzum, deniz_güneş, kronik, @Buket@, mune, CaNo,l ente, irna, Ayn, aşk perisi, iremsu, Eylül-son, Hülya, NesCafe, NEFERTARİ, ÇİTLENBİK, evla, güllüper, esra, KALB!M, bluish, snakeeyes, anneyim ben, ekrulum mor ametist, talin, dids, ikrar, Zepp, iremsu, Nazlı, ayvenur, Safir,beyaz toprak, sergüzeşt, Eylüll, gurbağa prenses, azem, Fatoş, vicdan, seyran, yeşilırmak, Ceyhan, Şimal, asi mavi, Bonus, masal, Özgürce, yaren76, kanaviçe, hira nur, Laale, seli 34, sheker 34, banuca75, mirayım, husel, oğulcan, NILBERA, gözyaşı, BitliPufi, RoberBurcu, tasula, Dağçiçeğim, SonYaprak, yağmur…, lafael, denizyıldızı, Limoni, cim ci me, ewa, rüzgarım, Tuliş, leerenim, nur1835, Alsebe, eflatun3333, nevbahar, feyzanaz, kumpir, kalimera, 1_sen, kakule, lllalll, MELİNDA, LaRisa, özo35, pegasus, sny, SodaLemon, Zeren, @saranur@, aLLeGRia, anahita, arsa72, Aspirin, Ayşecik, Bed of Roses, belissimo, bera-berrak, Deryacık, Deryalı, didosh, dimağ, elif isra, ftmdgn, yessilim, olilya, esra cadı, mesure,i nşirah, paşa07, sevgi8, white girl, nephente, Z@z@, CORUMLUcadı, Sarı Melek, Sıla,Pamuk, PamukŞeker, mehalp76, ayşemim, Ayşegül, gül6748, nurrcan, RedRose, Halley, Krdi, SENACE, yezavel, YELİZ, Herbela, cemrem, ibolya, püsküüt, sevdiyar, pinandtoys, chatlak, burbuk, gülsemm, hanzadem, arzusoydan, Eceenazz, ze-ta, graf, SeA, TubiornatTubi, fındık kurduyum ben,Forever , yok ,CHOSEN, VENUS, FEELİNG, pinandosyt, chatlak, Che, dr.asli.................................................

Benim naçizane aklıma gelen yılın üyelerinin nickleri..200 kişiyi geçkin,unuttuklarım varsa kusura bakmasın lütfen..Şeniz

HEPİNİZE MUTLU YILLAR!!!!!!!!

2008 Kadınlar Kulübü Enlerinde buluşmak üzere..

mutluyllarts3jk6.jpg

Ben senin eli maşalı tarafını hiç görmedim be Berşulem.. senağlama Bilakis çok tatlı ve ince bir insan olduğunu düşünüyorum.:asigim:

Siteye nisan ayında üye olmuş görünsem de aslında Eylül ayından beri aktif bir üyeyim.Çünkü bir arkadaşımın ısrarıyla üye olmuştum,profil bilgilerimi bile öylesine yazmıştım...Pek çoğunuz gibi kadınlar klübü'nün hayatımda bu kadar özel bir yer alabileceğini düşünmemiştim-tahmin etmemiştim.Oysa şimdi burda bir sürü arkadaşım var,görüştüğüm,görüşmek istediğim..

Yılın enlerine aday olduğumu görünce de çok şaşırdım..Aslında hala çok merak ediyorum kim tarafından aday gösterildiğimi.Herkimse (ya da kimlerse)kendilerine çok çok teşekkür ederim yeri gelmişken.a.s.

Herkes çok güzel cümlelerle teşekkürlerini sunmuş..Ben de fazla uzatmak istemiyorum.Teşekkürlerini sunan tüm arkadaşlara katılıyorum desem,çok mu tembellik etmiş olurum:1rolleyes:

Hepinizi çok seviyorum bilesinizŞeniz

Tüm yarışmacıları ve enleri tebrik ederim.a.s.

Dilerim, yeni yılda hpimiz en mutlu, en sağlıklı, en başarılı, en dinamik.....v.s üyeler olarak ipi hep birlikte göğüsleriz. :)

Berşule ve saz arkadaşlarına teşekkürlera.s.

Berşule ellerine,emeğine,yüreğine sağlık.Bu oylamanın sonucunda kazanan herkesi tebrik ediyorum.Hepimize hayırlı seneler diliyorum. :1hug:

valla ben bugün eşimle akbüke balık tutamamaya gitmiştim(hep gideriz ama tutamadan döneriz) yorumumu yapmakta biraz geciktim arkadaşlarımız o kadar güzel yorumlar yapmışlarki bana söyleyecek birşey kalmamış bende başta berşule olmak üzere hayatımıza renk katan bu yarışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum sitenin enleri seçilen arkadaşlarımızı ve katogorilerde yer alan herkesi en içten dileklerimle kutluyorum aslında bu sitenin a dan z ye bütün üyeleriyle ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünüyorum ben yine sizlerden çok şey öğrenerek yeri gelince sizlerin dertleriyle üzülerek yeri gelince sevinçlerinize ortak olarak kendi üzüntü ve sevinçlerimide sizlerle paylaşarak yürek yüreğe omuz omuza hep birlikte güzel bir yıl geçirmemizi diliyorum ve bütün kk üyelerini sevgiyle kucaklıyorum

Öncelikle yarışmaya katılan ,katılmayan herkezi kucaklıyorum,:1hug:
Aday gösterildigim kategoride bana oy veren herkeze çok teşekkür ederim, almış oldugum bu ödül benim için çok önemliydi...
Hayat sadece içindeki duygularla bakan biri olarak bu yönümün sizler tarafından keşfedilmiş olması benim için en güzel ödül:asigim:
Başta berşulem olmak üzere emegi geçen herkeze saygılarımı sunuyorum:1rolleyes:

Öncelikle BerŞulem'e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim,
adaylar arasında bulunmak ayrı bir zevkti.
Oy veren vermeyen tüm dostlara ayrıca teşekkür ederim.
2007 En'ler kategorilerinde yarışıp En seçilen arkadaşlarımı da can-ı yürekten tebrik ederim.

Bu siteyi bizlere armağan eden Kazen ve Curly'e,sitenin gelişiminde katkıda bulunan,yorumlarıyla renk katan,güzel paylaşımlarıyla bizlere tecrübelerini aktaran tüm arkadaşlarım,sizlere de teşekkür ederim.

Hepinizin,Hepimizin yeni yılı kutlu olsun,2008 hepimiz için sağlıkla,huzurla ve mutlulukla dolu bir yıl olsun,herkes gönlündeki murada erişsin.
ŞenizŞenizŞeniz

Sevgilerimle...

31- Yılın Üyesi?

Sitemizde yılın üyesi şudur demek mümkün müdür arkadaşlar:))

Bana göre,Kadınlar Kulübü sitesinin kıymetini bilip,arkadaşlıklara gönül vermiş,dostlukları ceplerine almış her üye yılın üyesidir.:asigim:

Öncelikle bu siteyi bizlerin hizmetine sunan KAZEN ve CURLY

Sonrasında;
elif, yeşilim, minasera, güneş55, ahsen44, Tanem, LİLLYUM, realist, tılsım, anuşka, barçman, nar, hacerana, asena66,

Delphin, cüvcüv, kumsall, camdankalp, canavar, Emez, tatlıcadıarzu, ilona, kelebek, kuzum, deniz_güneş, kronik, @Buket@, mune, CaNo,l ente, irna, Ayn, aşk perisi, iremsu, Eylül-son, Hülya, NesCafe, NEFERTARİ, ÇİTLENBİK, evla, güllüper, esra, KALB!M, bluish, snakeeyes, anneyim ben, ekrulum mor ametist, talin, dids, ikrar, Zepp, iremsu, Nazlı, ayvenur, Safir,beyaz toprak, sergüzeşt, Eylüll, gurbağa prenses, azem, Fatoş, vicdan, seyran, yeşilırmak, Ceyhan, Şimal, asi mavi, Bonus, masal, Özgürce, yaren76, kanaviçe, hira nur, Laale, seli 34, sheker 34, banuca75, mirayım, husel, oğulcan, NILBERA, gözyaşı, BitliPufi, RoberBurcu, tasula, Dağçiçeğim, SonYaprak, yağmur…, lafael, denizyıldızı, Limoni, cim ci me, ewa, rüzgarım, Tuliş, leerenim, nur1835, Alsebe, eflatun3333, nevbahar, feyzanaz, kumpir, kalimera, 1_sen, kakule, lllalll, MELİNDA, LaRisa, özo35, pegasus, sny, SodaLemon, Zeren, @saranur@, aLLeGRia, anahita, arsa72, Aspirin, Ayşecik, Bed of Roses, belissimo, bera-berrak, Deryacık, Deryalı, didosh, dimağ, elif isra, ftmdgn, yessilim, olilya, esra cadı, mesure,i nşirah, paşa07, sevgi8, white girl, nephente, Z@z@, CORUMLUcadı, Sarı Melek, Sıla,Pamuk, PamukŞeker, mehalp76, ayşemim, Ayşegül, gül6748, nurrcan, RedRose, Halley, Krdi, SENACE, yezavel, YELİZ, Herbela, cemrem, ibolya, püsküüt, sevdiyar, pinandtoys, chatlak, burbuk, gülsemm, hanzadem, arzusoydan, Eceenazz, ze-ta, graf, SeA, TubiornatTubi, fındık kurduyum ben,Forever , yok ,CHOSEN, VENUS, FEELİNG, pinandosyt, chatlak, Che, dr.asli.................................................

Benim naçizane aklıma gelen yılın üyelerinin nickleri..200 kişiyi geçkin,unuttuklarım varsa kusura bakmasın lütfen..Şeniz

HEPİNİZE MUTLU YILLAR!!!!!!!!

2008 Kadınlar Kulübü Enlerinde buluşmak üzere..

mutluyllarts3jk6.jpg

tüm kk en lerini ve kk üyelerini gönülden kutluyorum ,berşum verdiğin emek için sonuz teşekkür ederima.s.
bizi böylesi güzel paylaşımlara iten bu güzel siteyi kuran KAZEN ve CURLY:nazar: minnettarlıkla birlikte çok teşekkür ediyorum:enbuyukkk:,
yolum iyiki kk dan geçmiş senağlama
hepinizi çok seviyorumŞeniz
MUTLU YILLAR İYİ SENELERRRRRRRR

KK 2007 en lerini kutluyorum, BerŞule'm yüreğine emeğine sağlık.
paylaşımcı, dost, yüzlerini göremediğim ama sevgi dolu yüreklerini hissebildiğim KK sevgili dostlarım, aslında burada olan hepimiz 2007 en leriyiz.

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum hepinize
MUTLU SENELER OLSUN İNŞALLAH

Ben de oy kullanmadım. :eek: Ama kullanamadım napayım. Defalarca açtım sayfayı defalarca cevap vermek istedim. Listeden isimlere baktım ama yok olmadı. Tabiki her üye hepimiz için çok değerli ama hepimiz için de özel olan üyeler var. Hep iki kişi arasında kaldım. Neredeyse her kategori de bu böyle oldu. Ben de oy kullanmamanın daha doğru olucağına karar verdim.

Yaklaşık 1.5 sene önce üye oldum buraya. Kötü bir dönem yaşıyordum kendi içimde. Tam hadi bana eyvallah geçerken uğradım modundaydım. Diğer sitelerden farkı yoktu buranında. Kimse kimseyi anlamazdı bana göre. Kimse kimsenin ne hissettiğiyle ilgilenmezdi.(Yani bence öyleydi) O zamanlar sohbete katılmak için belli bir mesaj sayısı yoktu. Üye olur olmaz direk sohbete daldım. Hayatın anlamsızlığından başladım yaşamaya değmeyeceğinden devam ettim ve en sonunda kafamdaki düşünceyi söyledim. Ölmeye karar vermiştim. Sebep? Sebep yoktu. Sadece bunu istiyordum. Herkes yanlış olduğunu söyledi. Ben takmadım bile. Kavga ettim ve çıktım siteden. Bikaç dakka sonra biri ekledi beni.(Kazen Abi) Saatlerce konuştu benle. Sonra siteye tekrar geldim ama aklımdaki o düşünceden kurtulmuş değilim. Bir hikaye yazdım. Aslında kendi hikayemi yazmaya çalışmıştım. Biçok insan yardımcı olmaya çalıştı ama ben pekte takmadım(hepsinden özür diliyorum)Bi sabah bi açtım sayfayı upuzun bir yazı. Mune abla dan. Defalarca okudum. Sorduğu sorulara yanıt bulamadım. Birlikte bulmaya çalıştık.

Sonra SonYaprak abla ve Elif abla girdi hayatıma. Elif abla hep yanımda oldu. Nar annem beni kızı yerine koydu. Hata yaptığımda uyardı. Varlığını hep hissettim. Sohbette konuşsam azcıkl sıkkın olsa canım aniden ortaya çıkıyordu. Hâlâ da öyle. Bir yerlerden beni takip ediyor hep. Yaprak ablamla hayatı paylaştık. Dost olduk. Sergümle çok güzel şeyler paylaştık. Jaziramla, celebrian ablamla,Travian ablamla, Sergü mün kızı Cedo'yla Besa ablamla, MssCool ablamla,BerŞule ablam ve sayamadığım bir sürü ablamla tanıştım hepsiyle hayatı paylaştım. Çok şey öğrendim hepsinden bana çok şey kattılar.

Sonra birgün radyo programı yapmaya karar verdim. Amacım hayatıma farklı bişeler katmak ve mutsuz ruh halimden kurtulmaktı. İlk aldım radyoyu sadece müzik çalıyorum. Dedim kendi kendime bu böyle olmaz konuşanlar nasıl konuşuyor. Nazlı ablam yetişti imdadıma. Anlattı bana nasıl konuşacağımı. Gece 4'lere kadar radyo yayını almaya başladım ben. Şiir falan okudum gececilerden bir hayran kitlem bile oluştu. İşte o sıralarda Yeşilırmak ablam, tulpzaad, düşsokağı ablam, Zeren Ablam, Delphin Ablam ve Bonus'umla tanıştım. Bonus'umla kardeş olduk. Tulp'umun bebişini dört gözle bekliyorum bana teyze diycek...

İşte her oylamaya katılmak istediğimde bunları düşündüm vazgeçtim. Her üye bana o kadar çok şey kattı ki. Hangi birini en yapayım bilemedim. Nolur kimse kusuruma bakmasın. Hepiniz o kadar çok değerlisiniz ki benim için. Allahım sizlerden ayırmasın inşallah.

Şunu diyebiliyorsam ne mutlu bana... Ben KK'la Gerçekten Yeniden Doğdum. Şimdi 1.5 sene önceki Nur'la şuanki Nur arasında dağlar kadar fark var. İşin ilginci şuan o zamankinden daha ağır bir dönem yaşıyorum ama daha dayanıklıyım. Ve bunu en çok burdaki dostlarıma borçlu olduğumu biliyorum. Allah Hepinize sizin gibi yüreği temiz insanlarla tanışmayı nasip etsin..

Çok Konuştum... Susuyorum :eek::eek:

Nur ne güzel anlatmışsın duygularını..İçim sızlayarak ve büyük zevkle okudum..İyi ki gelmişsin buraya,İyi ki Kazen seninle msn de konuşmuş..
Nice paylaşımlara inşaallah..Sevgiyle kal canım.

X