2009 Senesinin enleri....

en seçilen bütün arkadaşlarımı kutluyorum
oylamaya katılamadım ama isimlere bakınca enler yerini bulmuş gibi görünüyor
tekrar tebrikler

simd ben en güzel ve en ilginc nikli üyemi secildim:kedi:

hic haberim bile yoktu aday oldugumu bile bilmiyordum, aday gösteren ve beni secen tüm arkadaslara coook tsk leropuyorumnanaktan
buaralar biraz leyla gibi dolandigim icin ortalikta yarismadan bile haberim yoktu

tsk tsk tsk bayanssulusmilehihoyyyt

bende adımı birkaç yerde gördüm ve çok mutlu oldum...
tüm enleri ve kendimi tebrik ediyorum..aday olmak bile süper.
emeği geçen herkese çok teşekkürler...

Son düzenleme:
bendee
en ablası
en tenoloji düşkünü kısmında gördümm..

kimler ismimi evrdiyse çok teşekür eederimm...
güzel bir çalışma emeğinize sağlık..

en yardımsever üye seçilmişimmmmm , çok şaşırdım ve çok mutlu oldum . opuyorumnanaktan böyle bir anketten haberim bile yoktu ,bende oy kullanmak isterdim . diğer enleride tebrik ediyorum herkese teşekkürler :))

tüm enleri tebrik ederim bir gün bende bu enlerin içinde olacak mıyım merak ederimyerimseniben

En Türkçeyi güzel kullanan kk üyesi?

Kızmayın ama görünce yazmadan edemedim, ANUŞKA seçilmiş, o düzeltti mi bilmiyorum ama bu başlık tamamen yanlış yazılmış :umursamaz:

En Türkçeyi güzel kullanan kk üyesi?

Kızmayın ama görünce yazmadan edemedim, ANUŞKA seçilmiş, o düzeltti mi bilmiyorum ama bu başlık tamamen yanlış yazılmış :umursamaz:

Evet canım ben de belirtmiştim geçen sene ya da ondan önceki yarışmada..Tam hatırlamıyorum..Başlık yanlış.

bu yılın enlerinş seçelim ama yaa :84::84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…