''2007 KK Enleri'' Yarışması Aday Listeleri ve Oylamaları:)

Ben de oy kullanmadım. :eek: Ama kullanamadım napayım. Defalarca açtım sayfayı defalarca cevap vermek istedim. Listeden isimlere baktım ama yok olmadı. Tabiki her üye hepimiz için çok değerli ama hepimiz için de özel olan üyeler var. Hep iki kişi arasında kaldım. Neredeyse her kategori de bu böyle oldu. Ben de oy kullanmamanın daha doğru olucağına karar verdim.

Yaklaşık 1.5 sene önce üye oldum buraya. Kötü bir dönem yaşıyordum kendi içimde. Tam hadi bana eyvallah geçerken uğradım modundaydım. Diğer sitelerden farkı yoktu buranında. Kimse kimseyi anlamazdı bana göre. Kimse kimsenin ne hissettiğiyle ilgilenmezdi.(Yani bence öyleydi) O zamanlar sohbete katılmak için belli bir mesaj sayısı yoktu. Üye olur olmaz direk sohbete daldım. Hayatın anlamsızlığından başladım yaşamaya değmeyeceğinden devam ettim ve en sonunda kafamdaki düşünceyi söyledim. Ölmeye karar vermiştim. Sebep? Sebep yoktu. Sadece bunu istiyordum. Herkes yanlış olduğunu söyledi. Ben takmadım bile. Kavga ettim ve çıktım siteden. Bikaç dakka sonra biri ekledi beni.(Kazen Abi) Saatlerce konuştu benle. Sonra siteye tekrar geldim ama aklımdaki o düşünceden kurtulmuş değilim. Bir hikaye yazdım. Aslında kendi hikayemi yazmaya çalışmıştım. Biçok insan yardımcı olmaya çalıştı ama ben pekte takmadım(hepsinden özür diliyorum)Bi sabah bi açtım sayfayı upuzun bir yazı. Mune abla dan. Defalarca okudum. Sorduğu sorulara yanıt bulamadım. Birlikte bulmaya çalıştık.

Sonra SonYaprak abla ve Elif abla girdi hayatıma. Elif abla hep yanımda oldu. Nar annem azarladı kızdı ama hep yanımda oldu. Yaprak ablamla hayatı paylaştık. Dost olduk. Sergümle çok güzel şeyler paylaştık. Jaziramla, celebrian ablamla,Travian ablamla, Sergü mün kızı Cedo'yla Besa ablamla, MssCool ablamla,BerŞule ablam ve sayamadığım bir sürü ablamla tanıştım hepsiyle hayatı paylaştım. Çok şey öğrendim hepsinden bana çok şey kattılar.

Sonra birgün radyo programı yapmaya karar verdim. Amacım hayatıma farklı bişeler katmak ve mutsuz ruh halimden kurtulmaktı. İlk aldım radyoyu sadece müzik çalıyorum. Dedim kendi kendime bu böyle olmaz konuşanlar nasıl konuşuyor. Nazlı ablam yetişti imdadıma. Anlattı bana nasıl konuşacağımı. Gece 4'lere kadar radyo yayını almaya başladım ben. Şiir falan okudum gececilerden bir hayran kitlem bile oluştu. İşte o sıralarda Yeşilırmak ablam, tulpzaad, düşsokağı ablam, Zeren Ablam, Delphin Ablam ve Bonus'umla tanıştım. Bonus'umla kardeş olduk. Tulp'umun bebişini dört gözle bekliyorum bana teyze diycek...

İşte her oylamaya katılmak istediğimde bunları düşündüm vazgeçtim. Her üye bana o kadar çok şey kattı ki. Hangi birini en yapayım bilemedim. Nolur kimse kusuruma bakmasın. Hepiniz o kadar çok değerlisiniz ki benim için. Allahım sizlerden ayırmasın inşallah.

Şunu diyebiliyorsam ne mutlu bana... Ben KK'la Gerçekten Yeniden Doğdum. Şimdi 1.5 sene önceki Nur'la şuanki Nur arasında dağlar kadar fark var. İşin ilginci şuan o zamankinden daha ağır bir dönem yaşıyorum ama daha dayanıklıyım. Ve bunu en çok burdaki dostlarıma borçlu olduğumu biliyorum. Allah Hepinize sizin gibi yüreği temiz insanlarla tanışmayı nasip etsin..

Çok Konuştum... Susuyorum :eek::eek:

Canım kardeşim benim:))
Seni bulmuşuz,kardeş etmişiz,omuz vermişiz..Bırakır mıyız öyle hemencecik?
Bizler seni çok seviyoruz karpuz çekirdeğim:))
Oy verememekte haklısın valla.Ben de verecem dedim ama sözümde duramadım,yapamadım..Sonun da yılın üyelerine sığdırabildiklerimi yazıp, oyladım farzedin deyip,sılrıldım işin içinden.yerimseniben

Hepiniz özelsiniz bunu unutmayın delaaaaanlılar..

sevgili nur1835 ; ne kadar güzel yazmışsın , inan gözlerim dolu dolu yazıyorum bunları , duygularıma tercüman olmuşsun :1hug:

iyiki varsın kk , iyiki varsınız kızlar Şeniz

NURUM,

canim kardesim, bende seni cok seviyorum, önemli olan kisinin yasi, mevkii yada bulundugu durum degil. Eger ruhumuza dokunabilmesini basaran birilerini bulduysak, hicbir zaman yalniz kalmayiz, ve her zorlugu asabiliriz. Asil sen farkina varmadan o gece programlarinla, inceliginle, samimiyetinle bizim yüreklerimize nasil dokundugunu farketmemissin. Iyiki varsin, Iyiki seni tanimisim
a.s.

Ben de oy kullanmadım. :eek: Ama kullanamadım napayım. Defalarca açtım sayfayı defalarca cevap vermek istedim. Listeden isimlere baktım ama yok olmadı. Tabiki her üye hepimiz için çok değerli ama hepimiz için de özel olan üyeler var. Hep iki kişi arasında kaldım. Neredeyse her kategori de bu böyle oldu. Ben de oy kullanmamanın daha doğru olucağına karar verdim.

Yaklaşık 1.5 sene önce üye oldum buraya. Kötü bir dönem yaşıyordum kendi içimde. Tam hadi bana eyvallah geçerken uğradım modundaydım. Diğer sitelerden farkı yoktu buranında. Kimse kimseyi anlamazdı bana göre. Kimse kimsenin ne hissettiğiyle ilgilenmezdi.(Yani bence öyleydi) O zamanlar sohbete katılmak için belli bir mesaj sayısı yoktu. Üye olur olmaz direk sohbete daldım. Hayatın anlamsızlığından başladım yaşamaya değmeyeceğinden devam ettim ve en sonunda kafamdaki düşünceyi söyledim. Ölmeye karar vermiştim. Sebep? Sebep yoktu. Sadece bunu istiyordum. Herkes yanlış olduğunu söyledi. Ben takmadım bile. Kavga ettim ve çıktım siteden. Bikaç dakka sonra biri ekledi beni.(Kazen Abi) Saatlerce konuştu benle. Sonra siteye tekrar geldim ama aklımdaki o düşünceden kurtulmuş değilim. Bir hikaye yazdım. Aslında kendi hikayemi yazmaya çalışmıştım. Biçok insan yardımcı olmaya çalıştı ama ben pekte takmadım(hepsinden özür diliyorum)Bi sabah bi açtım sayfayı upuzun bir yazı. Mune abla dan. Defalarca okudum. Sorduğu sorulara yanıt bulamadım. Birlikte bulmaya çalıştık.

Sonra SonYaprak abla ve Elif abla girdi hayatıma. Elif abla hep yanımda oldu. Nar annem azarladı kızdı ama hep yanımda oldu. Yaprak ablamla hayatı paylaştık. Dost olduk. Sergümle çok güzel şeyler paylaştık. Jaziramla, celebrian ablamla,Travian ablamla, Sergü mün kızı Cedo'yla Besa ablamla, MssCool ablamla,BerŞule ablam ve sayamadığım bir sürü ablamla tanıştım hepsiyle hayatı paylaştım. Çok şey öğrendim hepsinden bana çok şey kattılar.

Sonra birgün radyo programı yapmaya karar verdim. Amacım hayatıma farklı bişeler katmak ve mutsuz ruh halimden kurtulmaktı. İlk aldım radyoyu sadece müzik çalıyorum. Dedim kendi kendime bu böyle olmaz konuşanlar nasıl konuşuyor. Nazlı ablam yetişti imdadıma. Anlattı bana nasıl konuşacağımı. Gece 4'lere kadar radyo yayını almaya başladım ben. Şiir falan okudum gececilerden bir hayran kitlem bile oluştu. İşte o sıralarda Yeşilırmak ablam, tulpzaad, düşsokağı ablam, Zeren Ablam, Delphin Ablam ve Bonus'umla tanıştım. Bonus'umla kardeş olduk. Tulp'umun bebişini dört gözle bekliyorum bana teyze diycek...

İşte her oylamaya katılmak istediğimde bunları düşündüm vazgeçtim. Her üye bana o kadar çok şey kattı ki. Hangi birini en yapayım bilemedim. Nolur kimse kusuruma bakmasın. Hepiniz o kadar çok değerlisiniz ki benim için. Allahım sizlerden ayırmasın inşallah.

Şunu diyebiliyorsam ne mutlu bana... Ben KK'la Gerçekten Yeniden Doğdum. Şimdi 1.5 sene önceki Nur'la şuanki Nur arasında dağlar kadar fark var. İşin ilginci şuan o zamankinden daha ağır bir dönem yaşıyorum ama daha dayanıklıyım. Ve bunu en çok burdaki dostlarıma borçlu olduğumu biliyorum. Allah Hepinize sizin gibi yüreği temiz insanlarla tanışmayı nasip etsin..

Çok Konuştum... Susuyorum :eek::eek:

canım ya ne kadar güzel ifade etmişsin duygularını.çooooooook ama çooooooook duygulandım.işte kk nın farkı da bu.ne kadar doğru bir karar vermişim şimdi çok daha iyi anladım
doğru yerdeyiz kızlarrrr:teytey:
hepinizi çok seviyorummmmmm
iyi ki varsınız

ve bu arada hepinize iyi seneler diliyorum
Gelecek yılı ve getireceği güzellikleri gülümseyerek karşılamanız dileği ile.

sevgilera.s.

canım ya seni bizde çok seviyoruz haberin varmı:)a.s.aile olduk ya haberin varmı kocaman sıcak bir ev burası

bi kez daha burd aolduğum için sizlerle olduğum için mutlu oldum.. iyiki tanıdım sizleri iyiki burdayım.. Berşulem benide unutmamışsın çok saol canımcım.. inşaşllah bigün seninlede yüzyüze tanışmak nasip olur dobra hemşom benim :)

Ben de oy kullanmadım. Ama kullanamadım napayım. Defalarca açtım sayfayı defalarca cevap vermek istedim. Listeden isimlere baktım ama yok olmadı. Tabiki her üye hepimiz için çok değerli ama hepimiz için de özel olan üyeler var. Hep iki kişi arasında kaldım. Neredeyse her kategori de bu böyle oldu. Ben de oy kullanmamanın daha doğru olucağına karar verdim.

Çok Konuştum... Susuyorum

Nurcum ne yaptın sen ,gece gece dağıldım öylece kalakaldım pc başında..
Ne kadar güzel anlatmışsın duygularını , kafamda uzun bir teşekkür yazısıyla oturmuştum buraya lakin kalmadı hiç bir şey uçtu gitti..
canım kardeşim sen hepimzin kalbinde özel bir yere sahipsin kaldıki seninle son konuşmamızda beni öyle rahatlattın ve dediklerin aynen çıktıki şaşırdım kaldım bu yaşında bu kız nasıl bu kadar olgun olmuş diye:) başta az delirtmedin beni ama neyse unuttuk o günleri:1closedeyes:..
sevi seviyorum canım kardeşim cedomun ablası:1hug:

berşulem harika bir organizasyonla nefis bir yarışmayıda bitirdin ki gerçekten zorun altından kalktın teşekkür ederim hamiş bıngıldak avcısı arkadaşım:asigim:
değerli arkadaşım emeğine yüreğine sağlıka.s.

bu arada bende yarışmaya favorilerimi sunarak katıldım ama iş seç bakalım olunca tıkandım kaldım .. yapamadım işte :sm_confused: bu en dir diyemedim :sm_confused:bir tane değilki hepsi muhteşem arkadaşlarımın hangisini seçeyim umarım bana da hakverirsiniz:1closedeyes: ..

KK hayatımızn rengi, sığınağımız,yeni evimiz,gizli bahçemiz,dostlar kıraathanemiz , güzin ablamız,terapistimiz :enbuyukkk:
teşekkürler Kazen ve Curly ,teşekkürler tüm KK..
iyiki varsınız ve hep olasınız:1hug:..

Mutlu yıllar, KK'lı yıllar diliyorum tüm KK sevenlere.......:enbuyukkk:

öncelikle sevgili kazen beyefendiyevecurlyarkadaşımıza(kendisinin cinsiyeti hakkında bir fikrim yok,o yüzden beyefendi veya hanımefendi diyemedim...) bu güzel site için teşekkür ederim...burası tesadüfen bulduğum(arama motorunda bir el sanatı tekniğini ararken geldiğim)ama içime çok sinen ve çok sevdiğim bir site oldu...umarım her daim kendisini bozmayan,sürekli gelişen bir site olarakta kalır....

ben buraya geldiğimde,aradığım şeyi bulduğum bölümden uzun bir süre çıkmadım...açık konuşmak gerekirse çok fazla pc bilgisi olan veya internete vakıf bir kadında değildim....internet ilgi duyduğum şeyleri arayıp bulduğum bir yerdi o kadar...oraları buluyor ve geziyordum...birde bilgi ve zeka yarışmalarının olduğu bir siteye üyeliğim vardı...orda da genel kültür yarışmalarına giriyordum....yani benim buraya gelene kadar int'te geçen 2-2,5 yıllık geçmişimde bir tek o siteden forumda tanıştığım bir iki kişi dışında...kimse ile bir diyaloğumda olmamıştı...(korkuyordum eşim çok bu konuda çok titiz bir insan sürekli beni ikaz ederdi...çok iyi niyetlisin insanları kendin gibi biliyorsun oysa sanal dünyada karşılaştığın kimsenin kendini tanıttığı kişi olduğunu bilemezsin ve vs vs...sen sanal da olsa,olduğun gibi olursun buda suistimale uğramana neden olur aramız bozulur..dedi)haklı idi ...ben farklı bir portre çizemeyeceğim için kimse ilede diyalog kurmamanın kendim için en iyisi olduğuna karar verdim...ve hepte öyle yaptım hatta bu yüzden bende msn kültürü bir türlü gelişmedii,açmayı bile akıl edemiyorum...taki buraya gelene kadar böyle devam etti....geldiğim bölümü görüp buraya üye olmaya karar verdikten sonra..zaman zaman o bölüm dışında başka bölümlere topiclerede girmeye başladım...ilk zamanlar aklım karıştı belki pc ve int bilgisi eksikliğinden çok karışık geldi bana...ama yavaş yavaş inceleyerek takip ederek,yardım topiclerini ziyaret ederek burayı keşfetmeye....keşfettikçede bağlanmaya başladım...hayli uzun bir zaman burayı anlaamay ve tanımaya uğraştım... arada bir iki topicte bir iki yorum yaptım...ama yaptığım yorumu ve topiği bile daha sonra bulamıyordum:)))karıştıra,araştıra epey uğraştım....mart'ın 10 nunda bir yılım doluyor.....ve o kadar çok şey öğrendimki burda resim ekleme,link ekleme upload,download yapma..programlar indirip kurma onları kullanma vs vs....halada öğreneceğim çok şey var bunu biliyorum...buraya geldiğim halimden çok ama çok bilgiliyim bunları yapabileceğim aklıma bile gelmezdi...hep yanlış hata yapma korkusu hakimdi bende ...ama şimdi kendime güveniyor ve hata yapmaktan kormuyorum...DELPHİN canım benim onun bu anlamda bana yardımı çok büyüktür herşeyden önce bana yapabileceğimi gösterdi...onada kocaman bir teşekkür burdan...ben bana birşey öğretmeyen,katmayan,geliştirmeyen olduğum yerden bir adım ileri gitmeme yaramayan hiç bir şeye bağımlılık yapmam..refrüze etmem ama bağlanmamda...oysa buraya gerçekten bağlıyım...öyleki bende bildiklerimi ve tecrübelerimi paylaşmak ve katkıda bulunmak isteyecek kadar....bunları ve buranın benim için anlamını hepinizle paylaşmak istedim............

burada bulunan birçok üye arkadaşım hakkında (diyaloğum olsun veya olmasın)az çok fikir sahibiyim....hatta bazılarını bir topicte gördüğümde ne yorum getireceğini ve kullanacağı cümle yapısını bilecek kadar tanıyorum....bu süre içinde bir tek arkadaşımız dışında kimse ile en ufak bir üzücü olay yaşamadım...tabiiki fikir ayrılığı yaşadığım ve biraz daha sert yorum yaptığım insanlar oldu...ama o orda,o konu veya topicte kalır benim için...başka yerlere asla taşımadım...bir arkadaşımız dedim...onunlada özelde bir iki kere mesajlaşıp kendimi anlatmak istedim...fakat baktımki beni anlamaya hazır değil veya bunu istemiyordu diyalog üzüntü verecek duruma gelmeden olayı orda bitirdim...canı sağolsun ...bu kadar insanın olduğu yerde bu tür şeyler olacaktır gayet doğal...önemli olan asla seviyeyi düşürmemek ve eepli saygılı olmaktır diye düşünüyorum....dolayısı ile ben burda olan her arkadaşımı yukarda dediğim gibi diyalog halinde olayım veya olmamayayım çok seviyorumm....burayı kalabalık bir aile olarak görüyorum...yaşayan ve nefes alan bir yer....

bu etkinlikte kendi adımıda birkaç kategoride görünce çok şaşırdım...çünkü ben öyle kendi halinde,içinden geldiği gibi hareket eden,yorum yapan,insanları kırma veya yanlış yönlendirme kaygısından başka hiç bir kaygısı olmayan...kısacası iddası olmayan bir insanım...ama işte birileri beni taktir etmiş,onaylamış değer vermiş ve önermiş....en çokta önerildiğim kategoriler beni memnun etti....inanın bu kadarı kafi benim için o kategorilerde en olmak veya olmamak bu saatten sonra önemli değil...tek öneme haiz olan birileri benim hakkımda fikir edinmiş ben bunu sağlayacak kadar kendimi ifade edebilmişim...gerçekten mutlu oldum...bu anlamda arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ederim ...oylayan veya oylamayan herkesede çok teşekkürler....ben de hazırladım oylamala bilgileri hala pc mde dosyada kayıtlı duruyorlar...ama ekleyemedim...çünkü çok hassas ve fazlası ile duyarlı bir yapım var....kategorilerde öyle sevdiğim ve taktir ettiğim insanlar yanyana yer almışki...bu hangi çocuğunu daha çok seviyorsun gibi bir şeydi sanki ...kırma korkusu beni alıkoydu...yapamadım...bunun için bu etkinliği yapan çok emek veren berşule başta olmak üzere tüm arkadaşlarımdan çok özür diliyorum...siz bundan fazlasını hakettiniz şüphesiz belki ben kaçak davrandım kabul ama sizleri gerçekten seviyor ve hiç birinizin kırılmasını istemiyorum ...yapamadım işte affedinn...bir arkadaşımız...bu topiğin hakkettiği ilgiyi görmediğini söylemiş ...ilgi görmemek değil biliyorumki çoğu kişi benimle aynı kaygıları taşıdı...yoksaki muhakkak herkesin gönlünde isimler vardı...diyeceksinizki bu durumda bu oylamaya katılan arkadaşların durumu ne????işte onlar (en azından kendi adıma söyliyeyim)benim bu konuda yakalayamadığım o medeni cesareti yakalamış,yürekli arkadaşlar...onları tebrik ediyor,samimi yürekleri içinde onlara teşekkür ediyorummmm...Berşule bu kadar özverili ve emek isteyen çalışmalarda bulunup,bunları imkan dahilinde kıldığın için sanada çok teşekkür ediyorum hakkını helal et lütfen...ben kk yı tek vücut olarak görüyorum onun içinde benim gözümde kk yılın üyesi..........

son olarak önerildiğim bir kaç kategori içinde en seçildiğim (en ilginç ve farklı nick)ekrulum mor ametist'e....bir arkadaş şöyle demiş "acaba gerçekten bir anlamı varmı merak ediyorum":))))))))tabiiki var olmaz mı???ben kişilerin seçtikleri nick lerine hiç düz bakmam...o nickler karakterler hakkında inanılmaz bilgi verir...kahraman veya özel kişilerin adlarından seçilen nickler ...o kişi ve temsil ettiği karaktere olan özeni ve hayranlığı...yada onaylamayı...kendini onda bulmayı gösterir... gibi....seçilen nesneler...kelimeler...deyimler...tamamına yakını rastgele değil...düşünülerek seçilirler...hatta bir anlamı olmayanların bile bir anlamı veya ardında hizmet ettiği bir düşünce vardır.....:)))

eğer burada sitenin,üşenmeden en uzun yorumunu yapan,destanlar yazan üyesi kategorisi olsa idi ...kalıbımı basarım büyük ihtimal tek önerilen üyesi olurdum:roflol::roflol:tek olmasamda,kesinlikle sayfa düzenini sağa ittirecek kadar oyum olurdu:roflol::roflol::roflol:ben de böyleyim işte...beni okuyanlar kaldıkları yeri işaretleyerek ertesi günde devam edebilirler:roflol:

herkese sevgi ve selamlar...ayrıca adminlerin,modların ve tüm üyelerin bu vesile ile yeni yıllarını kutluyor...başta sağlık olmak üzere,başarı, huzur,mutluluk ve bol hayırlı bereketlli helal kazançlar diliyorum......a.s.a.s.

Ekrulum mor ametist,yazını okurken acaba gözlerim mi bozuluyor dedim bir ara:).. Bu kadar yazıyı yazmaya üşenmedin de rumuzunun manasını yazmaya mı üşendin yahu?:)))
(Bu arada ametist taşı Kova burcunun uğuru diye biliyorum..Yanlışsam düzelt:))
Not: Arkadaşlar ,ekrulum mor ametist'in yazısına cevap yazacaksanız lütfen alıntı yapmadan cevap veriniz..Gözlere zarar..Sayfa çok uzuyor..'Lütfen'..:)

Ekrulum mor ametist,yazını okurken acaba gözlerim mi bozuluyor dedim bir ara:).. Bu kadar yazıyı yazmaya üşenmedin de rumuzunun manasını yazmaya mı üşendin yahu?:)))
(Bu arada ametist taşı Kova burcunun uğuru diye biliyorum..Yanlışsam düzelt:))
Not: Arkadaşlar ,ekrulum mor ametist'in yazısına cevap yazacaksanız lütfen alıntı yapmadan cevap veriniz..Gözlere zarar..Sayfa çok uzuyor..'Lütfen'..:)

ama ben seninkine gönül rahatlığı ile alıntı yaptım hülya'cığım:roflol::roflol:iş duygularımı,düşüncelerimi paylaşmaya geldimi hiçç üşenmem...belkide bu benim becereksizliğimdir üç kelime ile yapılan yorum çok havada kalıyor sanki,çok açık veriyor...bir sürü anti-soru geliyor,görev savma...felan filan gibi geliyor işte...bana yani....nick imin açıklamasını yapmaay üşenmedim...yapmadım...:sm_confused:anlamı üstünde ...sen bile ufak bir yanlışla söylemişin...ametist balık burcunun taşıdır ve mor dur...mor benim çok sevdiğim ve asil bulduğum bir renktir...indigo rengidir...bu taşın taşıdığı anlamlarıda seviyorum.....ekru...senin gibi örgülerle iplerle çok haşır neşir olan bir hatuna da hiç yabancı gelmeyeceği gibi oda bir renk tir...fakat bu rengin bir özelliği var çok sevdiğim...harika bir geçiş rengidir...onu hangi renkle yanyana koyarsanız koyun yakışır...hepsi ile uyum sağlar....yani renk ve mineral taştan oluşan bir nick ,ama taşıdığı anlamlar ve ifade ettikleri çok derin benim için benim içimdeki benle örtüşüyorlar ...olay bu:sm_confused: sevgileeeeeeerrr ve iyi senelerra.s.

Vallahi ben Kova burcunun taşı diye biliyordum ama öğrendik işte..Alıntı yapmalarını yazın uzun,bir arkadaş yorum yatığında seninkiyle alıntı yaparsa sayfa uzayıp gider ve göz yorgunluğu oluşur diye yazdım..Kötü niyet yok yani..Ben de kısa ve öz cümleleri seviyorum,hem okuyan yorulmuyor..İnsanlar farklıdır,kimisi duygularını senin gibi ifade ediyor..kimisi benim gibi..
Verdiğin bilgiler için teşekkürler,her gün yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum.Sayende bu sabah bir-kaç şey daha öğrenme sevinciyle ayrılacağım burdan..Sana da sevgiler,saygılar ve mutlu yıllar..

Vallahi ben Kova burcunun taşı diye biliyordum ama öğrendik işte..Alıntı yapmalarını yazın uzun,bir arkadaş yorum yatığında seninkiyle alıntı yaparsa sayfa uzayıp gider ve göz yorgunluğu oluşur diye yazdım..Kötü niyet yok yani..Ben de kısa ve öz cümleleri seviyorum,hem okuyan yorulmuyor..İnsanlar farklıdır,kimisi duygularını senin gibi ifade ediyor..kimisi benim gibi..
Verdiğin bilgiler için teşekkürler,her gün yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum.Sayende bu sabah bir-kaç şey daha öğrenme sevinciyle ayrılacağım burdan..Sana da sevgiler,saygılar ve mutlu yıllar..

:1hug:tabiiki kötü niyet yok dediğinde...yoksa ben sana bunu hissettirecek bir şekildemi cevap verdim:uhm:seninki makul bir öneri olmuş...ayrıca böyle uzun yazı olunca kimse alıntı yapmıyor zatenyerimsenibenaramızda kalsın....:roflol::roflol:bazı taşlar ve gezegenler...bazı burçların ikinci bir taşı veya gezegeni olabiliyor...mesela benim burcumun gezegeni neptun ama aynı zamanda jüpiter de...onun gibi işte.....hülya'cığım...rahat ol evet bazı konularda bende her insan kadar alıngan olabilirim...ama genelde kendimle çok rahat dalga geçerim,kendimi gırgıra alırım...eksikliklerimle eğlenmeyi severim bu anlamda kendimle barışık bir insanım ben....sadece çok onurluyumdur...o anlamda kırıcılık olmasın yeter...rahat gir yatağına canım...sevgiler

öncelikle bizlere böylesi eşsiz bir platform kazandıran kazen abi ve curly'ye, ev işlerinden cocugundan eşinden feragat edip yarışmalarla hayatımıza renk katan BerŞule ablama, henüz sitede yazmaya başlayalı 4 ay gibi bir süre olmasına karşın oylarıyla destekleyip onurlandıran tanıdıgım- tanımadıgım bütün arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim...
aslında nur o kadar güzel anlatmış ki bu sitenin bizlerin hayatındaki yerini, çok da birşey söylemeye gerek kalmamış Şeniz
söylediğim birşey vardı hep;

burada paylaşılan an'dır, en değerli zaman'dır, sevinçtir, mutluluktur, gözyaşıdır, hüzündür...
aslında burada paylaşılan HAYAT'tır...:1rolleyes:

bu site bizlere; ne yüzünü ne de sesini duymadığımız birinin mutluluğuyla mutlu olmayı, üzüntüsüyle gözyaşı dökmeyi, klavye ardında dahi olsak yanında olduğumuzu hissettirmeyi öğretti...:asigim:

yalan söylemeyi, oldugumuzdan farklı bir imaj çizmeyi, insanları kandırarak mutlu olmanın ucuzluğunu değil...:kahve:

tekrar hepinize teşekkür eder, yeni yılın sağlık mutluluk ve huzur getirmesini dilerim canı gönülden...:1hug:

KK üzerinde emeği geçen herkeze çok teşekkürlerŞeniz En yada değil hepiniz meleksiniza.s.

miray'cığım çok tatlı bir hatunsun sen....hakkımdaki güzel değerlendirmelerin için çok teşekkür ederim...seçimlerin konusunda kendi adıma tevazu içindeyim ama aynı tevazuyu gurbaa için göstermeyeceğim...o teveccühünü haketmiş yaşının üstünde birikim ve donanımları olan benimde çok sevdiğim bir kardeşim....seni seviyorum gurbaacım....

miray'cığım çok tatlı bir hatunsun sen....hakkımdaki güzel değerlendirmelerin için çok teşekkür ederim...seçimlerin konusunda kendi adıma tevazu içindeyim ama aynı tevazuyu gurbaa için göstermeyeceğim...o teveccühünü haketmiş yaşının üstünde birikim ve donanımları olan benimde çok sevdiğim bir kardeşim....seni seviyorum gurbaacım....

siz böyle konusunca çok utanıyorum mor kafam :eek:
sevginin zerresine layıksam ne mutlu bana...
ben de seni çok seviyorum Şeniz

Arkadaşlar, şu son birkaç sayfada yapılan yorumları okuyunca, anladım ki KK' da yılın en iyi yorumcusu diye bir şey yok.

KK, bir yorumcular cenneti... O denli güzel, o denli içten anlatmışsınız ki duygularınızı...

Hepinizi yürekten kutluyorum.

Benim ve eminim ki azımsanamayacak bir kitlenin söylemek isteyip de söyleyemediklerini bir çırpıda söylemiş, hepimizin duygularını yansıtmış, bire bir sohbet etmemiş de olsak aslında bir bütün olduğumuzun altını çizmişsiniz.

Ben iddia ediyorum ki dünyanın hiç bir yerinde böyle bir paylaşım platformu yok...

Hepinizin yeni yılını kutluyor, dileklerinizin gerçekleşmesini umuyorum.

Yeni bir yılda görüşmek dileğiyle, yanaklarınızdan öpüyorum...

Ayyyy ayyyy topicim sevgi köşesi olmuş:))
Ne kadar mutlu oldum anlatamam..
Hepinizi çooook seviyorum ben delaaaaanlılar..

ay arkadaşlar ben hepinizi çok seviyorum yaa güzel yorumlarınızı okuyarak sizlerle nasıl gurur duyduğumu anlatamam inşallah hep birlikte çok güzel yıllar geçiririz allah içimizdeki sevgi tohumlarını hiç azaltmasın hepinize sağlıklı ,mutlu ,huzurlu yıllar

schneemanntanz3uh2.gif

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2008 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...​

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniza.s.a.s.a.s.

X