2009 Senesinin enleri....

biz sadece düsüncemizi söyledik budami suc????senin gibi cok bilmislik yapipta cevap verenler oldukca burada kavgalar daha coook cikar....

En güzel nicke sahip kk üyesi ve En kibar,nazik kk üyesi dallarında aday olmuşum ama hiç haberim bile olmadı
keşke bende oylayabilseydim arkadaşlarımı
seçilmek değil aday olmak bile çok mutlu etti beni
aday olarak gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim canlarımm

biz sadece düsüncemizi söyledik budami suc????senin gibi cok bilmislik yapipta cevap verenler oldukca burada kavgalar daha coook cikar....

arkadasım bu tavrını sadece ayıplıyorum.ayrıca sizin gibi kişiler yüzünden sorun çıkıyor burada .sorunun ana temeli sizsiniz farkındaysanız :umursamaz:

Tüm enleri tebrik ederim opuyorumnanaktan :enbuyukkk: :hooray:
Ama çoğu kişinin adını göremedim bilmiyorumkismile

Kendi adım hem en yaramaz üyeler arasında hem her konuya vakıf,yazmadan duramayan kk üyesi katagorisinde geçmiş,adımın geçmesi bile bana yetti teşekkür ederim arkadaşlar opuyorumnanaktan

:kedi:tskler canisiopuyorumnanaktan

Önerileriniz bana ulaşmadı sanırım yada başka birini önerdinizde listede yer almadı gibi bir durum söz konusumu

Ablacim vallahi billahi taktir ediyorum seni....olumunekankayizsmile

Bunca söylenenlere ragmen bir defa bile kibarligindan nazikliginden ödün vermeden kimseyi kirmadan güzellikle cevap veriyorsun ya....helal olsun sana.alkisalkisalkis

Yani gercektende pess diyorum....hala daha Yok benim haberim olmadi, yok hep ayni isimler yok söyle oldu böyle oldu.....Olsaymis efendim, herkezin düsüncesine önerilerine acik bir oylamaydi bu.

Bazi arkadaslarim tühhh ya, hic fark etmedim ama yinede enleri kutluyorum diye ne güzel mesajlar yazarken bazilarida katilmadiklari halde elestiri yapiyor.....

Gercekten sabrina hayran Elif abla....ne diyim.

adı geçmeyen arkadaşlar demek ki önerilmemişsiniz bunun daha açık izahı var mıdır??
demek oylamaya katılanlar sizi bir "en" kategorisinde görmemişler. bunun için küstüm oynamıyorum tavrı sergilemenin ne anlamı var??
hep aynı kişilerin adı geçmiş demek ki onların "en olduğu" düşünülmüş.

direk bnm laflarımdan alıntı yaptığınz için cvp veriyorum
yoksa zahmet edip cvp bile vermezdim
bnmki si sadece bi espiriydi
zaten enleri çekememiş olacak olsaydım yarışmayı hatırlatan bn olmazdım

http://www.kadinlarkulubu.com/kilitli-konular-sadece/335684-sene-yapmiyacakmiyiz-2009-kk-enleri.html

şurdaokuduklarıma göre eski tadda olmamış
böyle de değil di bu yarışma önce öneriler ulaşır sonra tek tek isimler yazılır ve herkes
alıntı yaparak favorisini gösterirdi

nese önemli değil enim yada değilm
bn kendimn favorisiyim:lepi:

gerçekten zahmet buyurmuşsunuz ama sözlerin benzerliğinden üzerinize alınmışsınız çünkü tamamen sizin dışınızdaki kişilereydi lafım.
özellikle dönüp bakım şimdi hatta evet aynı lafları kullanmışız ama bu söz benim çok kullandığım bir tabirdir yoksa laf çarpmaya çalışmakla alakası olmayan bir durum.
ayıca mesajınızdaki tatlı-sert yada yarı şaka-yarı ciddi ayrıntıyı anlayabilecek durumdayım. yoksa çekememe gibi bir imayı kimseye karşı yapmak aklımın ucundan bile geçmez..
umarım düzeltilmiştir yanlış anlama durumu..

Veeeee büyük an

En muhalefet kk üyesi

• GAMZE_BELİNAY
  • İpeğimu
  • TS&KILIÇ
  • gülsüm sultan
  • Düş
  • navb
  • theshe
  • __PANDORA__
  • Kazen
  • Chevi
  • EcinniliBarones
  • concealed
  • okypete
  • Kar
  • laale
  • blackheart
  • Gelecekkorkusu
  • Aprill
  • December

ben mi muhalefet , aşkolsunnnnn :lepi:sırnaşık şey

EN dobra delikanlı üyesi :sm_cool:
EN yaramaz üyesi :jeyyar::jeyyar:
EN güzel nicke sahip üyesi yerimseniben
EN iyi çıkış yapan üyesişakkıdışakkıdı

sipaydiiii :hooray:delikafadulden

not,seçen kardaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…