2009 Senesinin enleri....

:bbo:
Ciddi yazmadınız herhalde, değil mi?

yoo cok citdiydim:KK43: her firsatda butun arkadaslarimizin sikintisina aklimin yetdigince birseyler yaziyordum bir senedir:KK43: ama olsun bir anlik sersenisti benimki:KK43:

ben bu bolume daha bi yarisma bulunamadimi diye girdim siz yarismis ve ecmisiniz bile :bbo:

Arkadaşım;
Enleri Kazen belirlemiyor...Ki topic ileri boyutlardaki iğnelemeler ve zan altında bırakmalar sonucu silinmişti..Biz rica ettik en azından kilitli olsa bile kalsın diye Kazen tekrar açtı bizi kırmayarak..
Siz neden Kazen'e ya da başkasına sitem ediyorsunuz ki..Burdaki tüm üyelerin en kategorisine aday gösterilmesi imkansız çünkü çok kalabalığız malumunuz.
En kategorisine adaylarımızı özel mesajla yolladık en çok aday gösterilenler ancak listeye girebildi.
Lütfen rica ediyorum sadece kutlama mesajları yazalım.Her sevinç kursağımızda kalmaya başladı artık.Kazen de bir insan ve biz kadınlar onu çok zora sokmaya başladık..Anlayış lütfen.

Arkadaşım;
Enleri Kazen belirlemiyor...Ki topic ileri boyutlardaki iğnelemeler ve zan altında bırakmalar sonucu silinmişti..Biz rica ettik en azından kilitli olsa bile kalsın diye Kazen tekrar açtı bizi kırmayarak..
Siz neden Kazen'e ya da başkasına sitem ediyorsunuz ki..Burdaki tüm üyelerin en kategorisine aday gösterilmesi imkansız çünkü çok kalabalığız malumunuz.
En kategorisine adaylarımızı özel mesajla yolladık en çok aday gösterilenler ancak listeye girebildi.
Lütfen rica ederim sadece kutlama mesajları yazalım.Her sevinç kursağımızda kalmaya başladı artık.Kazen de bir insan ve biz kadınlar onu çok zora sokmaya başladık..Anlayış lütfen.

cok kalabalik diyorsunuz haklisinizda acaba ben neden butun akadaslarin nick lerini taniyorum cunku zaten yorum yazan belli basli arkadaslar tatlim ! hepimiz birbirimizi taniyoruz ! her neyse daha fazla uzatmak degil maksadim , en olsam ne olacak olmasam ne olacakta burda yerimin hic olmadigini anladim bu gece..

sizi ve butun arkadaslari tebrik ediyorum...

:asigim:
herkesi kutlarım.
dost canlısı kategorisinde beni aday gösteren arkadaşlarıma çok teşekkür ederim:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani herkes böyle alınganlık yaparsa valla en olanlar da sayenizde bu sevinci yaşamayacak..Ne bu yıl ne gelecek yıl..Yine de kutladığınız için teşekkürler.
Saygıyla.

Yani herkes böyle alınganlık yaparsa valla en olanlar da sayenizde bu sevinci yaşamayacak..Ne bu yıl ne gelecek yıl..Yine de kutladığınız için teşekkürler.
Saygıyla.

Rahatsizlik verdigim icin ozur dilerim.... bende size saygilar....

hepinizi tebrik ediorm canlarm..harikasınız..

alkisalkisalkis
alkisalkisalkis alkisalkisalkis
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
alkisalkisalkis

bir hareket,heyecan oldu hepimiz için..

4 gündür ırakta olduğm için oylamaya

katılamamış olsamda..

:hooray: gerçekten çok doğru sonuçlar alınmış..
:hooray:
kaydirigubbakcemile5demekki çoğunluk benim gibi hissetmiş genel olarak..kaydirigubbakcemile5

:lepi: hepiniz gönlümün en lerisiniz.... :lepi:

opuyorumnanaktan kocaman öpüorm opuyorumnanaktan​
]

Son düzenleme:
Selamlar sevgili KK üyeleri :1hug:
Bir kardeşim 2009 enleri yarışması yapıldığını 7 dalda benimde adımın geçtiğini söyleyince
hem çok şaşırdım hemde sevindim Şaşırma nedenim çeşitli sebeplerle bu sene sadece 5 ay sitede bulunduğum halde beni unutmayıp vefanızınız göstermenizden
Sürekli olarak sizlerin duyarlılığınız vurgulamakta haklıymışım Gerçektende öylesiniz
Sevinme nedenim sizlerin sevgi ve güvenini kazanmış olmaktan Çünkü bilirimki paranızla herşeyi ama herşeyi satın alabilirsiniz ama insanların sevgi ve güvenini kazanmak çok zordur Bundan büyük bir onur duydum
Heleki böylesine akıllı ve duyarlı insanların bulunduğu bir sitede bu asla mümkün değildir
Listeye girebilen ve enlerin eni seçilen bütün kardeşlerimi tebrik ediyorum
Seçimler çok doğru ve yerinde olmuş:lepi:
Hepinize çok teşekkür ederim SİZLERİ ÇOOK SEVİYORUMŞeniz
dilerim 2010 yılı KK üyelerine sağlık ve mutluluk getirir
Sevinçten uçuğunuz haberler köşesi dopdolu
Acısıyla tatlısıyla köşesi bomboş olur
Hepinizi sevgiyle kucaklıyorumŞeniz

en güzel yorum yapan
en komik
en asabi

en dobra, delikanlı

dallarında beni de aday gösteren herkese teşekkür ederim. 2010'da istikrarımı sürdüreceğime emin olabilirsiniz kaydirigubbakcemile3

heheh en iyi blogda adım geçmiş, o da bana yeter
önerdiğini tahmin ettiğim 3-5 arkadaşıma çok teşekkür ediyorum
seçilememişim ama olsun:)
bayadır uzağım zaten kkya, seçilen çoğu arkadaşı tanımıyorum bile ama hepsini tebrik ediyorum

sevgili kazen ask lsun ya gecenin bir yarsinda kabim burkuldu:gitme: o kadar enler arasinda bir slinn yeri yokmus ya ne deyimsenağlama bir senedir mudavinizim hicmi akliniza gelmedim senağlama caniniz sagolsun ..:çok üzgünüm:

slinn,çok yanlış bir sitem, bu. kazen bey,oylamayı yapmadı ki.
oylamayı yapan, kk üyeleri.
kazen, sadece oylamayı buraya, yazdı.
yani seçen kk üyeleri,kazen değil.
yanlış biliyorsun galiba....

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bir yerde geçmişim aday olaraktan...
Teşekkürler herkese opuyorumnanaktan

okypete gercekten dalında sen secilmesen üzülürdüm ben oy veremedim ama vere arkadaslarda adil davranmıs çünkü devamlı paylaşımda bulunuosun

okypete gercekten dalında sen secilmesen üzülürdüm ben oy veremedim ama vere arkadaslarda adil davranmıs çünkü devamlı paylaşımda bulunuosun

teşekkürler, canım.
bende oy kullanamadım. ama kullansaydım, sen ,aklımdaydın.
kısmet değilmiş.
seneye artık.

Böyle güzel bir yarışmada adımın geçmesi benide çok mutlu etti.
Beni aday gösteren tüm arkadaşlara teşekkürler.
dilerim gereksiz gerginliklerle bu işin tadı kaçmaz...

X