2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı olsun özlemcim şimdiden Allah analı babalı büyütsün işallah:))

ÖZLEM,REYHAN,KUZİ arkadaşlar ALLAH hepinize hayırlı ve kolay doumlar nasip etsin dünyanın en güzel şeyine kavuşucaksınız gerçekten bu duygu anlatılmaz YAŞANIR.........

Calemity sen de şimdi mis kokuluna kavuşmuşundur ALLAH analı babalı büyütsün İnşallah....

selam hanımlar..
özlem sana üzülürken bende kaptım gribi.
doğuma gidecek anişler kolaylıkla kurtulur inşallah..
sezeryan randevulu diye hoşuma gidiyordu ama daha heyecanlı oluyor heralde günler geçmiyor..benimkinin ne zaman geleceği belli olmadığından daha çok var gibi rahatım...

cok saol bloomscum ıyıkı varsınız arkadaslar...

asıkcım hadı sahalara inde bi iyim de hep tribunden olmuyor amaa

gecmıs olsun asıkcım dıkkat et kendıne cok nalet bısey ya benı mahvettı eger yenı baslıyorsa bol bol dınlen ben yatakdayım suan ınan wc bıle gıtmeye halım yok oyle boyle mahvetmedı benı yani
hayırlısıyla kucaklarımıza almak nasıp olsun kuzularımızı

kuzi,reyhan özlem hadi gözünüzaydın kızlar sizlerde sona geldiniz artık..Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. bugünlerin keyfini çıkarın kızlar birdaha belki yaşanır belki yaşanmaz bugünlerin bile tadı çok farklı çok güzel..birkaç gün sonra sizde emmeydi gazdı alt açmaydı dertlenmeye başlarsınız artık:))

Hepiniz sağolun iyi dilekleriniz için kızlar:1hug:Şeniz

sezeryan olucak hanımlar doktorunuz bebişin kilosu için ne dedi, benimki 3200den önce sezeryan önermiyorum demişti

Evet, linayın ve bloomsun iyi dileklerine katılıyorum.İnşallah sizlerde zamanında ve sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.
Hepinize hayırlı doğumlar diliyorum.

dogum yapacak olan arkadaslar allah yardimciniz olsun hayirli dogumlar ins.
kizlar bende dogum hikayemi yazdim okumak isteyen varsa buyursun okusun :))

sezeryan olan arkadaslar sizlerinde dikis yerinde sislik ve his kaybi varmi ? bende hala var ya

Son düzenleme:
cidy bende bir problem yok, sadece birkaç gündür karnımın içi acıyor..

kızlar hayırlı sağlıklı doğumlar hepinize, hamilelik zor geliyordu ama meğer ne kadar güzelmiş ama tabi bebeğinizi kollarınıza aldığınız an daha da güzel, içimdeki tepinmelerini bende özlüyorum ama mis kokulumun yüzüne baktıkça özlem falan kalmıyor, kuzicim hissettiklerinin aynısını bende hissettim doğumdan 1 gece önce için için ağladım hatta ama ayrılık değil kavuşma heyecanı duygusu bu

ozaman bendeki normal degil tek bende oldu bu sanirim.

dogum yapacak arkadaslara hayırlı dogumlar diliyorum....bende dogumdan bir gün önce cok tuhaftım oglumla son defa aynı vücudu paylasıyorduk degişik bir duygu işte....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…