2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

benim oğlanda soyundu artık bugun butun gun corapsız ve kısa kolluydu. barclı bu havada üşünmez bacım ya daha mayısta buharlaşmaya basladık.

iyi aksamlar kizlar..gecmisi okuyamadim zamanim yok,umarim herkes iyidir.
bizimki iyice huysuzlaniyor,agliyor dis mi cikariyor acaba,salyasi da iyice artti.

bizim bu maus kafayı yedi. ışığı sönüyor sonra çalışmıyor... pc yi yeniden başlatmak gerekiyor.. niye kafayı yediki bu... CADIARZU
Ya virüs vardır canım bilg. da, ya da eğer pilliyse mausun pili bitmiş olabilir.

iyi aksamlar kizlar..gecmisi okuyamadim zamanim yok,umarim herkes iyidir.
bizimki iyice huysuzlaniyor,agliyor dis mi cikariyor acaba,salyasi da iyice artti.
Canım 2 aylıktan beri Ege'nin de salyası aşırı derecede çok.Günde 5-6 önlük yetmiyor.Ama hala dişleri çıkmadı.Uykusu olduğunda ve uykuyu tam alamadığında çok huysuz oluyor.

valla ne yapacagimi sasirdim meral,bir de surekli aglamasa (
gozlerinden akan yaslari görsen,kendinden geciyor yavrum.

Canım yaaa, insan çok üzülüyor, helede derdini anlayamayıpta onu sakinleştiremeyince çıldırıyor insan.

maşallah bebişlerimize:)ben de kahve içmek istiorum sizlerle..,bana da arkadaş geldi 10 gün önce dooğum yapan benden amanın ne zor 2 bebek..dışarı da çıktık millet bakıo 2 tane bebek 2 tane eee diyen kadın:)
alisha maşallah naza:)bişi sorcam bizim sağlık ocağındaki dr.narin çıtı pıtı olcak bu kız dio ama ne kadar narin demio,sana ne dediler?hemen hemen aynı nazla nil..

barcli geçmiş olsun..
ekinsu sana da geçmiş olsu n canımm.
sheeda aferin kaynanaa güle güle bol süt olsun işallah:)

not alamıorum bugün hiç unutuklarım kusura bakmasın..
kançiçeğim düzelir umarım bebişimiz hemen:)

montecim ben dr SMA gold yazmıştı, ondan başka vermedim, hatta eczacı dün sma nın başka bi mamasını satmaya çalıştı almadım, nerdeyse hepsinin tadı aynıymış bari en faydalısı olsun, naz da açsa yemeye başladı maşallah
inanna valla diolar öle ama geçen ay da 5cm mi ne boyu uzamıştı, şimdiden belli olmaz bence
kızlar ben 2hafta yokum kendinize ii bakın bebişlere de hoşçakalıın beni unutmayın:))

herkese slm kızlar

sen yinede emzirmeye devam et canım oda olmadı sütünü sağıp ver,sütünü almış olur öle yada böle.

canım bizimki baya baya oyalanıyo kendiliğinden ama bunu ilk anından beri böle alıştırarak yaptım hemen ağladığında almıyorum uzaktan laf atıyorum mesela oda dinliyo sonra tekrar dalıyo oyalanmaya.sonra bidaha falan eline diş kaşıycısını falan veriyorum onada baya alıştı oynuyo,yatağınada alışkın sorun çıkarmıyo bununda sebebi sanırım doğduğndan beri odasında ve yatağında yatıyo.

geçmiş olsun canım yaa canım bol bol ıhlamur içir miniğine bağazınıda yumuşatır rahatlar kuzun.

hayırlı olsun cnm hadi bakalım üzülmene gerek kalmadı bak.

bilin bakalım kimkimdir :))

bencede sol onat sağ eguş

nire gııı nireee

iyi akşamlar kızlar
sheeda kayın validene aferin valla ne düşünceli bir hareket benimkinden beklenmeyecek dozda
barclı ve balım asker deyince bizde yollayacağız inşallah askere biizim keltoşları ayooll
zeynepcim çok teşekkür ederim canım ama benim sıpacık erkek canım:1rolleyes:

alisha güle güle git güle güle gel canım
nereye gideyorsan
montecim filizcim metinin boyu kaç kilosundan şikayet ediyorsun ya bence önemli olan atletik hareketli olması bebeğin sıkma canını hantal olup ilerde obez olacağına sağlıklı olsun yeter canım

sedakt görünüyor tickerin...

Alisha iyi tatiller, bizim yerimizede keyif yap olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…