2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar selam, ay oğluşum ancak uyudu ne çok ağladı yavrum bu arada tahminlern hepsi doğru soldaki benim keltoş sağdaki linayın keltoşu

üzüldüm çıktım ama geri geldim :) çizgi şeklindede var,yuvarlak kızarıklıkta var.bende banyodan sonra kurulayıp pişik kremi sürüyorum ama geçmiyor.
iremcim benimkindede olmuştu aynı tarif ettiğin gibi yuvarlak kızarıklıklar vardı bende pişik kremi sürdüm gememeişti sonra dr gördü egzama bu dedi bebeklerde olurmuş bazen bence sende sor biz anlayamıyoruz ben hep sıcaktanterden kat kat olmaktan sanmıştım değilmiş
drdan geldim şimdi kızım 8.400 gr 67 cm olmuş..antibiyotik verdi acayip öksürüyo kelebemm..off ya sinirim bozuk

burcucum geçmiş olsun canım ay canım zorlanıyordur öksürürken

kızlar ben çıkıyorum. kuzum uyumuşken bizde babişkoyla çay içelimde keyf yapalım azcık... Hayırlı geceler hepinize..

Saol dÜnÜrÜm ya baya baya ÖksÜrÜyo Öle bÖle deĞıl atıcak balgamı ama atamıyo bı tÜrlÜ atsa rahatlıcak yavrum

ayyy resmen kendi kendime nazar ettim çocuğumu..uyku problemi yok dedim şimdi bu saat oldu zar zor uyuttum ağlayıp durdu kafamçokkarıştı

burcu geçmiş olsun biran önce atlatırsınız inşallah..

aylin benimkide sen geldiğinde uyanmıştı ya br daha uyumadı canım çıktı uyutana kadar 1 saat önce uyudu valla

selamlar kıslar ütüydü yemekti çağanın banyosu çağanı yedir giydir duş al derken bu sat oldu bir bakim size dedim valla yorgunluktan ölüyorum makinede çamaşır var bitsin asıp yatıcam sbahta kuaföre gidicem kaş bıyık birbirine girdi aynada kendime baktım korktum valla gidemde bir kaportayı düzeltelim :)))

ii geceler hepinize arkadaslar
nasilsiniz ?
benim kizimda biraz zor uyudu normalde herzaman yavrum hemen uyurdu kendiliginden bugün canim yumurta cok istemisti yumurta yedim emzirdigim icin acaba bi zarari olurmuki kizima
bu konuda bi bilginiz varmi?

birgül ben her sabah yiyorum zararı yok hqatta gün aşırı bir yumurta yemek sağlıklı canım

emelcim benimki de sende uyudu ya onunla kaldı şimdi yanına yattım emerek zar zor uyuttum..
aman yaa bişey demeye gelmiyor bunlara hemen şaftları kayıyor :))

kıslar ben çağana meyve püresi başlamıştım elamyı önce kendim püre yaptım verdim çok sevmedi bebelakın elma havuç karışık vardı bugün ondan verdim ay yalanıyor valla daha versem yiyecek acaba benim yaptığımı neden yemediki halbuki hep aynı elma suyunu bir güzel içiyor

inci ne güzel bitirdin ütüleri benimki kaldı öyle gelince yapayı dedim eguştan fırsat kalmadı..

birgül yumurta bişey yapmaz,can uyumak istememiştir seninkininde..

eguş ablasıyla nede güzel çıkmış öle....allah bağışlasın aylincim yavrularını

aylincim maşallah dedik ama sen yinede bir nazar oku anacım yolda giderken falan görenler olmuştur bu kuzular nazara gelemeiyor :)

kiz huysuzlaninca korktum bi anda her gecen gün yeni bi huy ediniyoruz artik ama cok sükür simdi uyudu

aylin o resimdeki kızınmı yoksa senmisin :) ütüyü bitirdimde bende bittim anacım :bbo:

X