2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy maşşalllah yaa çok tatlı ikiside yerim ben bunları nede güzel çıkmışlar..nazar değmesin paşalara

ben şimdilik kaçar..malum 2. mesai başladı..çift mesai yapıyom da nerde bizim yevmiyeler kaydirigubbakcemile3

sağlıcakla kalınızz...

Geçmişi okuyamadım kızlar, eğer okumaya kalkarsam hiç uğrayamam buraya.Bütün gün sessiz sessiz durdu herhalde ocak bebekleri.
Hepiniz iyisinizdir inşallah kızlar.Bebişlerde iyidir umarım.
arkadaşlar bebeklerinizi nekadar sıklıkta yıkıyorsunuz?ben 1 gün arayla yıkıyorum.boynunda kızarıklıklar var.terdenmidir acaba.çokta sık yıkıyorum ama neden oldu anlamadım.CADIARZUCADIARZUCADIARZU
Canım ben çoğunlukla hergün yıkıyorum. Arada canım istemezse ya da yorgun olursam bir gün atlıyorum.
Boynunda bir çizik şeklinde kızarıklık bizimde oluşuyor, hametan sürüyorum hemen geçiyor.Ama 2 gün geçmeden tekrar oluyor.Sanırım boğumlar hava almadığından terlemesinden kaynaklanıyor.
Boynunun altında da kızarıklık var yaygın şekilde o salyasından ve terden oluşuyor, bunu çözdüm:)))))Bazen de kaşınıyor, ama ilaç kullanmak istemediğimden ıslanan kıyafetini hiç üzerinde tutmadan hemen değiştiriyorum.Ona sadece temetex diye bir krem var o işe yarıyor, ama kortizon old. için kullanmak istemiyorum.Alerjikmiş, dr. öyle söylemişti.

kızlar aylin geldi az önce eguş çok tatlı maşallah
oturduk şu an kahvemizi içiyoruz bir ara resimde ekleriz ohhh afiyet olsun bize
Oooooh afiyet olsun kızlar size.Bize de gönderin böreklerden, karnım acıktıııı.

Geçmiş olsun canım elvinnazada. İnşallah bir an önce atlatır.Maşallah kocaman olmuş o da, tez zamanda da atlatsın hastalığını.Yaz geliyor, inşallah bişey olmaz artık.

anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fotolar gelmiş cıpıldak cıpıldak hepsi kıs emel insan bir corap giydirir linay o ne he kısa kol falan:1shok:
ayyyy yoksa ben mi hala kalın giydiriyorum.....
tutmayın beni uleeeeeeeeeeeeeeeeeennn metin i soymaya gidiyorum......
barcli öncelikle gecmiş olsun masallah kilonuza boyunuza .....biz o kiloyu askere giderken görürüz artık benimki tüysikletkaydirigubbakcemile3onat la egusun yanında olsa bizimkini de yerler kaydirigubbakcemile2yok yok sadece bir tanesi yer ikisine yetmez benim minyatür

benim kız yine uyandı,sonra görüşürüz kızlar...

monte sende bana gel metinle nazı yanyana koyalım, bnmki zaten erkeğe benzio ikiside 6500ün altı kesin kimse bilemez kim kim

montesori saol cnm metinin yapısı öle demek ki bide kusuyo ya ondan da kilo alamıyodur..bende görünce şaşırdım çorap iki dk giydirmim ayy acaba üşüdü mü diyrm

alisha naz hangi mamayı sevdi.....yiyo yada yemeye calısıyo
yazık ben bugun aptamil 1 le humana ar yi çöpe attım acıldıktan sonra 1 aydı gecti tarihleri yemedi de hiç kutular doluydu

bizim bu maus kafayı yedi. ışığı sönüyor sonra çalışmıyor... pc yi yeniden başlatmak gerekiyor.. niye kafayı yediki bu... CADIARZU

kıslar maşallah ikiside çok tatlı onatta egede çok yakışıklı olacaklar kıslar çok koşacak çocukların ardından :)))))))))

slm canım çeçen misin hııı bende çeçenim, soruna gelince mousede sorun yok bilgisayarında virüs var format atılması lazım başka türlü olmuyooo. geçmiş ola

montesori cnm benim kızımda aptamili sevmedi.. hatta iki kez acıkınca zar zor yedi onuda ağzından burnundan fışkırarak kustu, bende bu kutuyu olduğu gibi çöpe atıcam. Daha 2 hafta olmadı alalı ama yakınımda mama kullanan tanıdık yokki vereyim.. Bebelac aldım, sütlü pirinçli.. onu biraz daha iyi yiyor, 30 ml yiyor ama...

slm canım çeçen misin hııı bende çeçenim, soruna gelince mousede sorun yok bilgisayarında virüs var format atılması lazım başka türlü olmuyooo. geçmiş ola

Evet cnm çeçenim... delikafadulden sen nirdensin belki akraba çıkarız naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…