2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

off biz ne zaman ayaklar havada yatacaz yav, gebelikte yatmaktan nefret etmiştim, şimdi hasretim..mirmirmirmir

barcli geçmiş olsun,balgammı var onu mu atamıyor,havalar ısındıkçada hastalık iyice eziyet oluyor çocuklara:çok üzgünüm:

barclı,balım kardeşlerinize şimdiden hayırlı teskereler

ekinsu geçmiş olsun cnm Allahtan lastikle yetinmişler

ayça sanırım bunlar en rahat zamanları keyfini sür derim, 2. çocuu olanlar öle dio, büyüdükçe daha zor olucakmış, uyku oturmak yok artık bize..

ismiye hera çok saolun kızlar...evet balgam var onu atamıyo bir türlü tekrarlıyo hastalığı geçti derken bi daha başlıoo.öksüre öksüre atıcak sanırım yavaş yavaş çıkarmaya başladı..

kızlar aman bu havalarda daha dikkat edin bebişlere..kışın soğuk deyip ona göre giydiriyoduk enazından..şimdi bi soguk, bi sıcak..terleyip soğuyunca daha kötü oluyolar..ocak bebelerine çabuk nazar değiyo, iki kat dikkat edelim..tez zamanda iyileşsin, keyifleri yerine gelsin yavrularımızın..:Saruboceq:

aman be talya oku oku bitmez geçmiş, boşver, sen sor biz söyleriz merak ettiklerini :))misafirler gitti mi..?

valla alisha napcaz biz..tek çocuk hiç çocuk derler..çift çocuk ne..kafayı yemiş anne o zaman -tatlicadiarzu-

evi süpür, sil, çamaşırları as, yemek yap, yavruyla ilgilen bu arada şaklabanlık yap, üstüne küçük beyimizi duşa sok (iş yapıp o terledi ya :p) tam oh uyudu, işler bitti derken, kociş gelir..hadii akşam yemeği vsvsvs....

ayça sanırım bunlar en rahat zamanları keyfini sür derim, 2. çocuu olanlar öle dio, büyüdükçe daha zor olucakmış, uyku oturmak yok artık bize..
alisha arasını çok yakın düşünmezseniz,uykuyla ilgili çok probleminiz olmaz ama diğer sorunlar için aynı şeyi söyleyemem.

aman be talya oku oku bitmez geçmiş, boşver, sen sor biz söyleriz merak ettiklerini :))misafirler gitti mi..?

valla alisha napcaz biz..tek çocuk hiç çocuk derler..çift çocuk ne..kafayı yemiş anne o zaman -tatlicadiarzu-

zaten okuyamadım,bizimki yine uyandı...:1no2:

inciiii amann bırak ütüyü falan ben sabah yarısını yaptım sonra gezmeye geldim :)) sen de gel katıl bize :) aylin

barcli geçmiş olsun hemen atlatırsınız inşallah..fazla okuyamıyoruz ne var ne yok cevap yazamıyoruz oyüzden :)

1-2 sayfa okuyabildim ancak,neler oldu bi özetliyeverin..yerimseniben
emel geçmiş olsun canım,cana geleceğine ,mala gelsin...kız siz leyleği havada gördünüz galiba ,şimdide ankara,iyi yolculuklar olsun canım....:eek:

soldaki damadım sağdaki eguş...saol dünürüm bakım bakalım damadıma ben daha açmdan resmi bildim haa

X