2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

2 yaş 2 ay canım büyük kızım 1buçuk yaşına yeni giriyorduki ben gebe olduğumu öğrendim

bu arada sheedacım tansiyonun düşmüş heralde oğluşunda sünnet olucakmış canım çok çok geçmiş olsun

zeynep tam da sen geçiyodun aklımdan..naptı acaba diyodum..nasıl senin büyük kız, ilerleme var mı?
aklımda kalanlar şöyle;

alishanın ve inannanın yavruları ana kucağından düştü malesef :KK43: şükürki bişeyleri yok..

özlemin bugün tansiyonu epey çıktı..oğlu kaan da çok uyuyomuş 2 gündür sanırım kan şekeri düşmüş, pipisinde darlık mı ne varmış sünnet işi öne alıncak kuzunun.

linay ocak bebişlerinin boy- kilo takibi için liste yapmakla meşguldü bugün..

inaysa özelden msn lerimizi mi, facebook adreslerimizi mi ne istedi hatırlamadım şimdi..bir de bugün pekçok kişiyi mimledi yazmadık diye senağlama

kızlar benim kocişde yok bu gece evde oğluşumla yalnızız onuda uyuttum az önce zar zor bende aşkı memnuyu seyrediyorum
durusuu hala gazı varmı senin bebişinin ben artık geceleri gaz çıkarmıyorum oğluşum alttan pırtlatarak çıkartıyor

gerçekten de zor oluyordurr yok şu an için dikkatli oluyorum zati. ama arada bi gözümü karartıp ikisi bir arada çıksın dediğimde olmuyor değil

sağol canım düşündüğün için zaten senden başka kimse merak etmemiş canları sağolsun önemli değil
ayy çok üzüldüm ya alishayla inannaya yazık ya yavrularım inşallah canları acımamıştır benim kızımda 1buçuk ay önce kanepeden düşmüştü 1 hafta ağlamıştım ayy ne üzülmüşlerdir
inaysayı bi ara görürüz canım onun ki kolay bakalım benimkine de ihtiyacı varmıymış

kızlar benim kocişde yok bu gece evde oğluşumla yalnızız onuda uyuttum az önce zar zor bende aşkı memnuyu seyrediyorum
durusuu hala gazı varmı senin bebişinin ben artık geceleri gaz çıkarmıyorum oğluşum alttan pırtlatarak çıkartıyor[/QU

herzaman değil ekinsu ama bazen oluyo,sabahları emzirdikten sonra anakucağına oturtuyorum orda çok güzel pırtlıyo

balımcım bu saatlerde uyuyor gece 1-2 gibi kalkıyor ondan sonra 2 saatte bir uyanıyor emip tekrar uyuyor sabah 7-8 gibide uyanıyor

Sonra nasılsa kilolarda öyleceneee gider, Bi kere zayıflıyıcaz sonra yine kilo alcaz sonra yine zayıflama derdi :)))

herkes geçmişi okuyo o yüzden daha görememişlerdir seni zeynep..

durusu doğru diyosun..ana kucagında çok güzel pırtlatıyolar..aman emniyet kemerlerini baglamayı unutmayın..

bu arada ekinsu ve linay34 bende ataşehirde oturuyorum,hergün kızımla evimize en yakın parka gidiyorus arabada gördüğüm bebeklere bakıyorum hep acaba sizden biri olabilirmi die

Benim oğlum sabah 6 gibi cin şeklinde ayakta odasına gttiğimde dönencesine kur yapar halde buluyorum kendisini :))

herkes geçmişi okuyo o yüzden daha görememişlerdir seni zeynep..

durusu doğru diyosun..ana kucagında çok güzel pırtlatıyolar..aman emniyet kemerlerini baglamayı unutmayın..

evet canımm yaa ben hiç takmıyordum emniyet kemerini geçen pazar markete girerken az daha arabadan fırlayıp düşecekti yavrum:çok üzgünüm:nasıl korktuğumu anlatamam bacaklarım çözüldü resmen bembeyaz oldum uyuyodu hemde bebeğim çok korktu ve yanağı hafif kızarmıştı eşime söylemedim allah korudu,burda bebeği düşen arkadaşları çok ii anlıyorum..allah korusun tüm bebekleri:Saruboceq:

X