2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

çok teşekkürler arkadaşlar:)
kızım bu ay sadece 260 gr aldığı için dr muz ek gıdalara başlayalım dedi
mama kesinlikle içmiyo
dün biraz havuç suyu vermiştim bugünde meyve püresi verdim ama yüzünü nasıl buruşturuyosenağlama
ne yapcam hiç bilmiyrm.uyanıkken emmiyo zoela uyutup emzirebiliyorum ancak

herkeze merhaba bütün gün bizim kızın huysuzluğuyla uğraştım,sersem gibiyim.elif bu ürünler ücretsizmi geliyor.

geçmişi okuyayaım dedim geldi.

Bugün hava güzel biraz dışarı çıktık kuzumla.. Dolaştık parka gittik geldik... Arabasıyla götürmüştüm ama ağladı, sonra arabayı kapıya koyduk kucakta dolaştık...

merhaba arkadaşlar..
neden ben resim ekleyemiyoum...
surekli hata veriyor.Resim boyutunu da kuçulttum ama yok olmuyor

Kızımn uykusu geldi ben çıkıyorum.

bana da çok berbat bir saç çıktı.. Bu dağınık hali bile daha güzel..

Yarın aşımız var. Umarım ateşi çıkmaz...
ıyi sohbetler hanımlar...

canım kızın ne kadarlık tickerin gözükmüyorda benim oğlumda kolay kolay emmiyor sağarak içirmeyi dene benim gibi akşamlarıda muhallebi ver tok tutar

kıslar evde süt yoktu çağanla arkete gidip geldik yavruma nazar değdi galiba geldiğinde bir huzursuzlandı neyse okudum falan mama yedirdim yavrum hepsini kustu annem derdi bazı nazarlar kusturur muş diye şimdi uyudu kuzucum kocişte gelmek üzeredir ben masayı hazılim yemek saati malum size bir bakim dedim ama kimseler kalmamış

canım kızın ne kadarlık tickerin gözükmüyorda benim oğlumda kolay kolay emmiyor sağarak içirmeyi dene benim gibi akşamlarıda muhallebi ver tok tutar

4 ay 5 günlük canım.doktorumuz 5 aylık olunca muhallebiye başla dedi ama 4 aylıkken verilir mi? naısl yapıcam ki?:çok üzgünüm:

kızlar merhaba..ben şubat annesiyim..3 şubat doğumlu oğlum...yarın dalya diyecek 100 günlük olacak...3. ay kontrolümüzde doktorumuz kol kaslarını zayıf buldu..nedeni de yüzükoyun yatırılınca kollarından destek alarak gövdesini kaldıramaması...hergün 8-10 kere 5 er dakika yüzükoyun yatırın dedi...ben doğduğun beri pek yüzükoyun yatırmamıştım..şimdi de yüzükoyun yatınca ciyak ciyak ağlıyor sadece..gövdesini kaldırmak için hiçbir hamle yapmıyor..sizin bekleriniz 1 ay daha ilerde olduğu için size de danışmak istedim...bana sanki 3. ayda yapması için biraz erkenmiş gibi geldi..ama yine de doktorun dediğini yapmaya çalışıyorum..ama oğlum ağlamaktan katılıyor resmen...sevmiyor yüzükoyun yatmayı..ne yapacağımı şaşırdım..bebekler bu hareket kabiliyetlerini otomatik olarak kazanmazlar mı ki?? böyle idman mı yaptırmak gerekir? zamanı gelince elbet gövdesini de kaldıracaktır diye düşünüyorum..sizin bebeklerini ne zaman başladı kollarıyla gövdesini kaldırmaya? bilgi verirseniz çok sevinirim...

bizimki de öyle yatmayı sevmediği için hiç yatırmadım ama bana daha erken gibi geldi suan kaldırıyor kendısını ama ne zamandır yapıyor bunu farkında değilim. zamanı gelınce yapar merak etme yıne yatır yuzustu ama fazla da sıkma

bence de nestle dr ların her dediğini yapmamız gerektiine inanmıorum, anne olarak en ii biz anlarız gelişimlerini, ağlatma bebeğini yazık diil mi o dr kendi çocuu olsa günde 10kez katılana kadar ağlatırmı

o yüzükoyun yatırmanın bebek için iyi olduğunu çoğu yerden duyuyorum ama bizde yatmıyor ve sevmiyoruz..

göğüs kafesi için daha ii olduğunu biliyrm ben yatırırım aklıma geldikçe ağlımıyoda alışkın çünkü...önceden her sabah mutlaka yatırırdım ama şimdi eskisi gibi yatırmıyrm...ama erken bence nestle endişe etme nasıl kaldırsın ki kendini

4 ay 5 günlük canım.doktorumuz 5 aylık olunca muhallebiye başla dedi ama 4 aylıkken verilir mi? naısl yapıcam ki?:çok üzgünüm:
canım muhallebide 4 aylık verilebiliyor ben milupanun sütlü pir5inçli muhallebisini veriyorum sıu ile hazırlanıyor üzerinde yazıyor zaten ama dr un 5 aylıkken başla dediyse onu bilemem benide dr başlattı 4 aylıkken az kilo aldı diye

canım ben zamanı gelince kaldırıır diye düşünüyorum bence oğlunu çok fazla yorma daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…