2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızımla oğlumla balkonda kahvaltı ettik ,keyif yaptık (gerçi öğlen oldu ama ) :))

hera kıskanma tabiki hepsi benim naniknanik

inanna allah seni neyapsın kız o nasıl benzetme öyle deliii :dance:
hem bizler artık babaannelere iyi davranıyoruz..malum ne ekersen onu biçersin diye,oğlumuz var ya o bakımdan :))

ohh maşallah ne güzel cnm ya keyfiniz daim olsun

oh geldim ben oğlan uynamdan iki satır yazayım valla sabah kahvaltı yapıp çağanı gezömeye götürüyoz artık çok mutlu oluyor sonrada yolda uyuypor ama bugün ben sitedeki kapıyı sert kapatınca uyandı evde uğraştık uyutmaya kocişte kızdı bana dikkat et diye ay ben ondan çok üzülüyorum yavrum sıçradı diye neyse bütün dertlkerimiz bu olsun yeterki :))
sheedacım maşallah yavaş yavaş toparlanıyor canım sıkma canını helede ek besinler tam başlasın bek sen o zaman gör bunları tospik olacaklar bazı bebekler sütü sevmezmiş ben artık inanıyorum çağan süt sevmiyor napalım 6. aya kadar emzinde önceden isterdim 2 yaşına kadar emzireyim ama olmayınca olmuyor işte artık çok takmıyorumda isterse alır oğlum diyorum gece mesela 1kere emdi 2 de sonra 7 de emdi sonra hala emmedi uyanınca emer belki yoksa mama yapıp vericem
dünürüm valla kucak olayı bu çocuklarda alıştırmasanda istiyolar ben mesela hiç alıştırmadım babası alıyordu akşamları arada şimdi bizimki de istiyor sürekli kucağa almassak dönmek istiyor emeklemek istiyor bu seferde onun için ağlıyor böyle böyle büyüyecekşler ay ben oyun halısı almadım ama almak istiyorum ya siz kullnıyormusunuz azcık kullancaksam almim diyorum uzun süreli bişimi bu
hera linay sizlerde maşallah 5, aya girtmek üzeresiniz anam ne çabuk büyüdü bu küçük adamlar dimi dr a ne zaman gideceksiniz bir kaç sey sordurucam
montecim aldığın mamalar işe yaramadımı metinde halamı kusuyor aacaba fazlamı geliyorki yedikleri

inaysa bende fisher price ın yağmur ormanı oyun halısı var..2 aydır falan kullanıyorum.çok uzun zaman geçirmiyor üzerinde ama yine de oyalanıyor..hele bi kedi var üzerinde, topu dönünce müzik çalıyor..nereye gitsek çantama koyuyorum onu, çok seviyor. bir de chicconun park yatağını almıştım, onun da oyuncaklarıyla doğduğundan beri oyalanıyor..

linay ben kahvaltı kısmını kıskandım..oğlum da biraz büyüse de başbaşa kahvaltı etsek..şimdi sadece bakıp yalanmakla meşgul :)

ay sormayı unuttum kıslar sizin bebekler günde kaç saat arayla besleniyor artık 3 saat arayal beslemeye başladınızmı yoksa hala 2 saat mi arayla emiyorlar
ayçacım bende kaç aya kadar kullanılıyoöış canım o 1 yaşakadar diye okudum ben ama

inaysa valla hiç belli tek memeyi emerse doymuyo 1 saat sonra tekrar acıkıyo ikisini emerse 3 saatte bir 2 saatte bir değişiyo..

elagülce çok geçmiş olsun hepsi üstüste gelmiş allah sabır versin cnm

alisha çok üzüldüm allahtan daha kötüsü olmamış naza kıyamam yaa çok geçmiş olsun

marsg neden olmuş ki iltihap sana da geçmiş olsun

merhaba arkadaşlar
hamileliğimden beri takip ediyorum bu sayfayı:)
hepinizi ve yavrularınızı tanıyorum sayılır:-)
ocak 7 doğumlu bi kızım var
ismi fatma ebrar.
burdan çok şey öğreniyorum bu yüzden hepinize çok teşekkür ediyoruma.s.

hera linay sizlerde maşallah 5, aya girtmek üzeresiniz anam ne çabuk büyüdü bu küçük adamlar dimi dr a ne zaman gideceksiniz bir kaç sey sordurucam
montecim aldığın mamalar işe yaramadımı metinde halamı kusuyor aacaba fazlamı geliyorki yedikleri

inaysa küçük adamlar çabuk büyüyo valla yakında büyük adam olcaklar:) bu ay götürmeyebilirim ben cnm daha yeni öteki doktoruna götürdük gelişimi iyi bi problemde yok Allaha şükür o yüzden bu ay sadece sağlık ocağına gidip boyunu kilosunu ölçürtmeyi düşünüyorum cnm. yine de belli olmaz ama gidersek haber veririm

merhaba arkadaşlar
ismi fatma ebrar.

merhaba canım Allah bağışlasın yavrunu sadece takip etme sende katıl sohbetimize arkadaşlığımıza

merhaba arkadaşlar
ismi fatma ebrar.

hoşgeldin canım Allah bağışlasın yavrunu yerimseniben

ay sormayı unuttum kıslar sizin bebekler günde kaç saat arayla besleniyor artık 3 saat arayal beslemeye başladınızmı yoksa hala 2 saat mi arayla emiyorlar
ayçacım bende kaç aya kadar kullanılıyoöış canım o 1 yaşakadar diye okudum ben ama

kaç yaşa kadar bilmiyorum canım, bebekten bebeğe değişir sanırım..ama çok güzel, ben memnunum..oyuncakların hepsi çıngıraklı, istediğin yere sökülüp takılabiliyor. farklı şekillerde kullanılabiliyor..netten bakabilirsin resimlerine.

benimkinin de emme saatleri uzuyor sanırım, daha tam oturtamadık ama eski 2 saatlik düzen kalmadı..

merhaba arkadaşlar
ismi fatma ebrar.

Allah bağışlasın yavrunu, hoşgeldin..

f. ebrar hoşgeldin canım güle güle büyüt yavrunu
kıslar ben kaçar çağan uyanmak üzere arkasından yemek yapıcam kışlıklardan kaldırcam biraz derken akşa olur zaten biara uğrarım yine görüşükkkkkkkkkk:)

slm gene geldim inanna coşmuş benzetmeler fln süper benimkiler de yazın can simitlik konumda hatta gemi fln batarsa bizim aileyi komple kurtarırım
gittim kızıma yazlık cicişler aldım, çok şeker oldu maşallah bebişime
o aptal fotolar olmuş çektrmiştik ya hsonu, çok rezalet hepsi, nazın yüzü hiç gülmüo acı çekio yavrum resmen, yırtıp atmayı düşünüorum
sheeda sende bendensin bende en az iki kere tartıom nazı çok saçma biliorum ama sanki tartmassam kilosu düşücek gibi gelio:))seninki toparlamış maşallah biz bi 6500ü göremedik

KIZLAR Şimdi bana hero baby den kahvaltı,muhallebi, meyva püresi, meyva suyu, devam maması dergi, bisküvi vs bi çok şey gelmiş. dilerseniz sizde üye olun ek gıda döneminde bebişleriniz dener :)
birde ben anne sütü veriyorum çok şükür ama 4,ayında bunları vermeye başlasammı 6,ayımı beklesem siz ne yapıyor & yapacaksınız ?

hanimlar slm soylemeyi unuttum size son dr gidisimizde uyardi herseyi agizlarina sokmaya basladilar Ha oyuncaklarin gozlerine burunlarina dikkat Edinn dedi bir hastasi oyuncanda minik ampuller varmis Onu yutmus cam rontgendede cikmazmis

selam ocak anneleri.nasılsınız?umarım herkes iyidir.benim biraz çatlaklarıma moralim bozuk.çok değil ama yinede sinirlerimi bozuyor.çatlaklar için bişey yapıyormusunuz.bildiğim kadarıyla tek çözümü estetik operasyon:KK43:

X