2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese iyi aksamlar nasilsiniz kizlar?
uc gundur giremedim misafir trafigi vardi:KK43:
ben bugun kizima yurutec aldim oturtunca durmuyor poposunu kaydiriyor her zaman da kucagima alamiyorum oyuzden oyalansin dyie bugun toysrustan aldim..
sizler ne zaman alacaksiniz erken mi ??

slm kızlar nasılsınız anneme geldim yarın şöööööyle güzel bir uyku cekmek istiyorum....
az öncede blooms la bulustuk kahve içtik :kahve:emir iyileşmiş çok tatlıydı benimki deli gibi cıglık atıp durdukaydirigubbakcemileeve zor attık kendimizi....
gecmişi okudum alisha cok gecmiş olsun hersey üstüste gelmiş bende zümrütten randevu alıp aile fotosu cektircektim vazgectim şimdi bakCADIARZU
ela cok gecmiş olsun hersey üstüste gelmiş annenede esine de cok gecmiş olsuna.s.

aynısı reyyandada var ekinsucum hatta reyyanın ağzı akmaya başladı bunlar diş belirtisi ama şuda var belirtiler başladıktan ancak 2-3 ay sonra diş çıkaıyorlar bu daha iyi günleri çok ağlayıp sızlayacaklar keşke herşeyi çiğnemeye çalışmakla bitse üstelik reyyan acaip göğsümü ısırmaya başladı 3-4 gündür canımı çok acıtıyor sıpa her emmede koparacak gibi ısırıyor ve bundan da acaip keyf alıyor :1no2:

naber canim cigerimŞeniz

ben oglum dogar dogmaz kurbanını kestirdim akika kurbanıymıs erkege 2 kıza 1 miş 2 tane kestirdik ....ben ayrıca hafif hafif oturtuyodum doktor 6 aydan önce oturtma dedi yastıkla yatırsam dedim ona da hayır dedi.....

irem bizimde kaslarımızın üstü kuruyordu doktor saf z. yagı sür banyodan önce dedi öyle yaptım gecti sende dene istersen

mrb arkadaşlar.bişey sorucam,bebe yağı yüze sürülürmü?
Ben her banyodan sonra, tüm vücuduna ve yüzüne sürüyorum.Şimdilik onunla ilgili birşey olmadı.Sonuçta onların vücutlarıda yüzleri kadar hassas, eğer vücudunda sorun yapmıyorsa bence sürebilirsin.

Kançiçeğim bence daha çok erken.5-6 aylıkken kullanmaya çalış.Daha basmasını tam olarak bilmiyorlar çünkü.

waterfull benimki cok hareketli masallah sallarken bile kipir kipir durmuyor ben de dayanamadim aldim valla.cok bindirmeyecegim zaten..

montesori anladim canim,Allah kabul etsin.

tşk ederim kızlar.yürüteç için çok erken.7-8 aylıkken kullanmak lazım,gerçi doktorlar yürüteci hiç tavsiye etmiyor.özellikle erkek çocuklar için daha zararlıymış yürüteç ama kullanmadanda olmuyor.

ben oglum dogar dogmaz kurbanını kestirdim akika kurbanıymıs erkege 2 kıza 1 miş 2 tane kestirdik ....ben ayrıca hafif hafif oturtuyodum doktor 6 aydan önce oturtma dedi yastıkla yatırsam dedim ona da hayır dedi.....

anaaaaaa bizimki 1.5 aydır falan oturuyor valla zaten yatmaktan nefret ediyor. ayrıca doğduğundan beri de yastığı var.

yastigi bizim dr da tavsiye etmemisti ama ben de cok korkmustum kusar da bogazina kacar diye ama cok sukur birsey olmadi insallah bundan sonrada olmaz

benim dr fazla oturtma kaburgaları batar dedi oturtma die bişi demedi 5 aylık olunca koltukların köşelerine oturur artık dedi 6 aylık olunca tam oturabilirmiş..montesori allah kabul etsin bizde kestik kuzumuzu allah kabul eyler inş

Allah kabul etsin tüm kesen arkadaşlar için.
Dr.lar tavsiye etmiyorlar, bizim bir arkadaş arabasıyla yürüteci hediye getirmişti.Arada denerim sanırım bende yürüteci, ama pek kullanmam.Sürekli başında olmak lazım zaten.

X